10 dolog, amit a férfi a pszichológia, amit nem tudom, lovetorun - azoknak, akik nem törődnek a működési

10 dolog, amit a férfi a pszichológia, amit nem tudom, lovetorun - azoknak, akik nem törődnek a működési

Milyen férfi úgy gondolja,

1. A férfiak nem félnek a kötelezettségvállalás - félnek a sztereotípiák, amelyek ezekhez kötelezettségvállalások

Sok nő úgy gondolja, hogy a természet a fiúk félnek társítani életét egyetlen nő.







Ez nem így van. Men sztereotip társítani ezeket a kötelezettségvállalásokat a veszteség a szabadság, a másság, széles választéka tevékenységet.

A jó hír az, hogy egy nő is segít az ember megszabadulni ezeket a sztereotípiákat. Igaz ember nyomja ragaszkodás nők „dolgozni rajta.”

Ha sikerül megtenni, azt akarta, hogy összekapcsolják a sors csak, és mutassa meg neki, hogy az élete csak javul, hamarosan ő maga is törekedni erre.

2. A megjelenés nem elég vonzó férfi

A férfiak nem olyan hülye, mint a nők egy része is úgy gondolja.

Még ha egy férfi alszik egy nő, mert az ő szépségét és a külső fellebbezés ez nem jelenti azt, hogy ő szeretne létrehozni vele egy erős, hosszú távú kapcsolatok. Nyilvánvaló, hogy itt az első helyen a szex. Ezért kell azonnal a pont az i.

3. A férfiak, mind a nők szüksége érzelmek

A férfiak és a nők szeretnék megtapasztalni bizonyos érzések egy kapcsolatban. Ha nem, akkor nem szenvednek kevesebb, mint a nők.







Az egyetlen különbség az, hogy a férfiak nagyobb valószínűséggel, hogy kifejtsék szeretet sokkal fizikailag alkalmas, mint a nők.

4. A férfiak tapasztalat elnyomás, ha akarnak kezdeni a beszélgetést egy nőt, nem kevesebb, mint a nők

Az ember, mint nehezen indul egy beszélgetés egy nő, aki vonzódik, mint a nő maga.

A nők is ezt az információt figyelembe annak érdekében, hogy használja azt előnyt a férfiak.

Ha kényelmetlen (rossz szorítás), hogy indítsunk el egy beszélgetést az első, majd a feladat -, hogy maximálisan elősegítse ezt a „munka” a férfiak.

5. Az önértékelés a férfiak szorosan kapcsolódik a szexuális képesség

Amikor az ember elutasította szexuálisan, úgy érzi, mintha a világ elvesztette jelenti neki.

Még ha az ember úgy érzi, hogy ő szereti, egy nő meg kell próbálnia, hogy megmutassa neki, hogy szexuálisan ő nem egyenlő.

6. A hím pszichológiai „nem ismeri” flörtöl

Ebben a tekintetben a férfiak egyenesek.

Néha a nők küld vegyes jeleket, és úgy vélik, hogy a flörtölés, míg a férfi érzékeli a jelet annak jeléül, hogy ő nem érdeke, és ezért lemond a jövőbeli szándékait.

7. A férfi nagyon szereti a változatosság

Egy kapcsolat, az ágyban, stb Férfiak, mint fajta.

8. Az ember fél a nőktől elutasítás

„Ego”, egy ember szorosan kapcsolódik hogyan szemléli a másik nem.

Ezért néhány férfi kell gyűjteni erőt és bátorságot, hogy kérje egy nőt egy randira, akkor is, ha egy nő azt hiszi, hogy nyíltan világossá tette, hogy meg tudja csinálni.

9. A férfiak értékelik, amit nehéz lesz

Ezért a férfiak az érdeklődés kisebb „elérhető” nő.

Men szeretnénk érezni, hogy megérdemelnek egy helyen az életedben.

Hogy azok méltó, hogy a kulcsokat a szíved, hogy egy része a csodálatos élet.

10. Pszichológiai férfiak „testre magad”, ha tudja, az ő megközelítése

A férfiak szeretik, hogy felébredjen a nők érdekeit. Ha azt szeretnénk, hogy az ember megváltoztatja a viselkedést a kapcsolatot, hanem azt mondja: „Drágám, én nagyon szeretnék, ha ... ..”. Mondja nekem: „rohadék vagyok, amikor a férfiak ......”.

Lehet, hogy úgy hangzik, triviális, de elképesztő, hogy mennyi lehet kapni, „kényszerítve” a férfiak, hogy amit gondolnak akkor „indul”!

Átható így a pszichológia az emberek, akkor már soha nem fogja, hogy miért teszik ezt, és nem másként.

Share szociális. hálózatba