8 véleménye a boldog esemény Moszkva, Gagarin, Lenin út, 68

Ó, lányok, mindenki tudja, akik részt vesznek a felkészülés az esküvő magad, ez kemény munka. Egy hatalmas fényes folt ebben a folyamatban, volt egy esküvői szalon "boldog esemény" (Moszkva, Leninsky Prospect, d. 68/10, m. Egyetem, m. Profsoyuznaya). Tel. (495) -930-9970) Van egy nagy felbontású top, nagy vissza, így a mellkasára, keze tele, hogy vegye fel nehéz, a pénzt sajnálom, de azt akarom, hogy a leginkább legjobban! Elmentem egy adott bolt Leninsky Prospekt, onnan az udvarra. további ›







Szép bolt: széles választéka ruhák és kiegészítők, valamint mindenféle apró dolgok szükségesek (dekoráció autó, törölköző, poharak ifjú, stb ...), És a legfontosabb, a barátságos személyzet és a minőségi szolgáltatás. Az árak nem harap, de a választás nagyon gazdag. Bárcsak minden menyasszony megtalálja pontosan milyen ruhát, amit akar!







Csodálatos kabin! Nagy szolgáltatás. Amellett, hogy a csodálatos ruha (fátyol, kesztyű és táskák), ott találtam, amire szüksége van: cipők, ékszerek, díszek autók és miegymás. Azt tanácsolom, hogy menjen oda. És az árak nem harap.

Tényleg tetszett a webhelyen. És akkor lehet, hogy megkapja a katalógus és árlista. Az esküvő nem túl hamar, de szeretnék kapni a lehető leghamarabb. Ruha - bájos, hosszú ideje nem látott ilyen.

Jó napot! Körülbelül a szalon csak a pozitív visszajelzés, tetszett a modell ezen az oldalon, kérjük, küldjön egy új katalógus és árlista, majd egy esküvő hamarosan.))) Köszönöm előre.

Hello mindenkinek! Esküvői én csak nyáron, már vásárolt egy ruhát egy „szerencsés véletlen”. Inkább a lényeg megy megszokott, hogy az a szám. Salon csak szuper. Azt javaslom.




Kapcsolódó cikkek