5 dolog, amit meg kell próbálni Ischia

Merem mondani, hogy szeretem Olaszországban. de ez történt az életemben, hogy a standard turista Olaszország Velence, Firenze, Milánó és más területeken a tömeg ment el. Ehelyett mentem mindkét aláásta a szigeten. Mint tudja, a déli olasz konyha nagyon észrevehető észak felől. Néhány különleges ételeket az egyik kedvenc szigetek - Ischia, és ma fogom megosztani.


1. Nyúl iskitanski (Coniglio all'ischitana) - egy igazi sziget étel, amit korábban vasárnapi ebéd elő minden családban. Különösen azért, mert a felhasznált (Remélem, hogy továbbra is megmarad) a helyi speciális fajtája a nyulak, amelyeket nem tenyésztettek ketrecben, és olyan körülmények között, mint közel természetes (ebben az esetben a feltárás gödrök) számára.

5 dolog, amit meg kell próbálni Ischia

2. kagyló (cozze) bármilyen formában. Mint minden szigeten halat és tenger gyümölcseit Ischia nagyra, de én különösen süllyedt a lélek kagyló főtt fehér bor (természetesen iskitanskogo), fekete bors. Gazdag természetes íz és égető élességet az ajkak, a borsot. Iskitanskie kagyló nekem az első három, együtt Norman és szicíliai.

5 dolog, amit meg kell próbálni Ischia

3. Tarallo (taralli) - egyfajta cookie-kat (gyakran sós) mandulával. Készítünk a hagyományos módszer a durum búzaliszt, olívaolaj, élesztő, só, bors és a mandula. több oltvány vannak kialakítva a tésztából vannak átitatva kézzel és mindegyik ezután csavart egy kis gyűrű, „peremes” mandula, és a sült. Különleges sütés teszi őket ropogós, akkor taralli vannak csomagolva táskák, kész arra, hogy élvezze egy ínyenc íz.

5 dolog, amit meg kell próbálni Ischia

4. Rukolino (rucolino) - nyert anyalúghoz arugula, mint limoncello más vár, de a standard - 30 fok. Van egy nagyon szokatlan íz, keserűség rejlő rukkolával, és mindezt a nyomában van egy igen erős alkohol.

5 dolog, amit meg kell próbálni Ischia

5. A helyi fajta paradicsomot. inkább ez a fajta népszerű az egész nápolyi partján - piennoli. Kis paradicsom összegyűjtjük éretlen és kapcsolódó klaszterek, mint ilyenek érik. Ez egy érdekes édes-savanyú íze és a tökéletes kiegészítője szinte minden szigeten ételeket. Én, mint egy egész életen át tartó rajongója paradicsom vásárolt ilyen szép csokor és megeszik őket majdnem olyan, mint a vetőmag nélkül ízesítésére.

5 dolog, amit meg kell próbálni Ischia

Topic iskitanskoy konyha megy tovább és tovább, de nagyrészt keresztezi a legtöbb populyanymi dél-olasz ételek, mint a pizza vagy tészta (Ischia képes jót). Szeretném megemlíteni a helyi borokat. Csakúgy, mint a szicíliai, Ischia borok a jellegzetes íz miatt termesztett szőlőfajták termesztéséhez egy adott vulkanikus talaj.

Kapcsolódó cikkek