-40 kg fogyás történet, egy magazin a fogyás

Saját normál súlya 49 kg mindig. De a szülés után a fia, a tömeg elkezdett emelkedni feltartóztathatatlanul. Tavaly, a tél, a súlya elérte a maximális szintet 100 kg ... éltem ilyen súlya tíz éve, hogy ez nagyon nehéz és ijesztő, amikor 30 évesen, ez egyszerűen lehetetlen felkelni reggel az ágyból, mert az a tény, hogy a lába megdagadt, mint a bankok, ez nem lehet elvégezni az elemi munka a házban, mert nehezen mozog, és egy nagyon erős légszomj. Rájöttem, hogy ez a plusz súly egyszerűen megöl, és sürgősen kell cselekedni!







Talán megpróbált minden diéták, amelyek csak lehetséges eredmény - nulla! Tudnék enni egy nap, egy fél paradicsom és egy fél uborkát, súlya természetesen ment, de én nagyon dühös, különösen az emberek, akik ettek rám, ez izgatja, és egy vad sokk. A legtöbb támadás, hogy a súly eljött az a pillanat, ugyanolyan könnyen, mint a bal.

Nem veszik észre, hatékonyságának igyekezetem, úgy döntöttem, hogy tartsák be a megfelelő táplálkozás.

Alapvető szabályok:

-40 kg fogyás történet, egy magazin a fogyás

Én kizárták a diéta:

alkohol, sült, füstölt, zsiradékot, lisztet, alkohol, banán, szőlő, hot dog, kolbász, vaj, cukor, burgonya, fehér rizs.

Dús diéta:


-40 kg fogyás történet, egy magazin a fogyás







Az első dolog, dobtam ki az összes edényeket! Persze, hogy minden párolt vagy főtt.

Eszem a gyümölcse 16.00.

Biztos vagyok benne, a nap inni 2 liter. Sassi vízzel (2 L lehet cserélni. Ivóvízzel).

-40 kg fogyás történet, egy magazin a fogyás

Magukat arra kell ösztönözni, hogy minden chip 5 kg, így valami szösz (például egy darab csokoládé).

A megfelelő táplálkozás legyen öröm, nem kín szállítunk!

Sport számomra is nagyon fontos, úgy próbálja járni sokat, én csavarja súlyozott karika tüskékkel, ami a férjem viccesen becenevén „okirat végrehajtását.” Azt csavarja minden nap 20 percig. Azonnal figyelmeztetem fáj legelső hónapban sérült ment, most már nem fáj, és nem zúzódások. Nyomda szivattyú kell, és nem él az összes izomcsoport, súlyzók van 2, 2 kg.

A bőr a kézen nem lóg be, mindenképpen ugrókötél (I ugrás minden nap 600-szor), meg kell járni sokat ... Én magam masszázs és testpakolásokat otthon. Szeretném megmutatni, például, hogy a diéta nem kell sok pénz, személyi edző, fitness klub és szalonokban. A legfontosabb dolog - ez a vágy!

-40 kg fogyás történet, egy magazin a fogyás

Célom, hogy hozzon létre a projekt, azt akarom, hogy segítsen az embereknek a fogyásban. Sokan szembesülnek a különböző kihívásokra, egy csomó kérdés, nincs elég motiváció és egyszerűen kell fordulni. Több barátom már kimutatták az első eredményeket, fogyás ragadt a tanácsomat.

Abban a pillanatban, a súlyom 60 kg, 40 kg kell chip!

Nem tervezem, hogy megáll ott, a célom az, hogy lefogy 55 kg!

Vékonyabb lányok csak adni egy tanácsot: Fontos megérteni, hogy csináld magad, fogyás kezdődik szeretet magad, ha tudatosan egészséges és hasznos termékek, és ne nyomja minden egy sorban, mind a szemetet. Szerelem az én és a helyes megközelítés - a kulcs a sikeres fogyás!

Értékeld ezt a cikket:




Kapcsolódó cikkek