12 lépés hála

12 lépés hála

A probléma az ember, hogy ő szokta mondani: „Tudom, tudom”, de ne hagyjuk, hogy előre. Ha mindent tudnak, de nem, vagy akkor is, ha nem, próbálja meg újra - mélyebb, mint máskor. Próbáld ki, hogy valami új és tapasztalatok visszacsatolása. És tudod, mi fog történni? Látni fogja, - köszönhetően a vissza ...







Mennyit adunk az univerzumban? Elvégre, hogy van veled, először is tartozom neki. De mit ad neki cserébe? Ne köszönjük az Univerzum mindent, hogy van? Azt javaslom, hogy gyakorolni ezzel, hogy mi lesz a mérleg az univerzum és harmóniában egymással.

Vegye tizenhárom A4-es lapok. Írja mindegyikre a neve az egyik a tizenkét lépést a hála, hogy van, hogy menjen. Rendezzük el a lemezeket a padlón, így még több tér. A központban, a megmaradt lapot, amelyen levelet „I”.

Ez az Ön területén a hála. Koncentrálta az összes energia és az összes belső erőforrások, hogy van. Ezen a területen, az egész életét arra a következtetésre jutottak, minden olyan helyzetben, ahol kölcsönhatásba léphet a szülők és gyermekek, nők és férfiak egymással és az univerzummal.

Legyen az a pálya közepén a lap az „I”. Lassan fordul, és úgy néz ki, minden egyes lapot, amelyen meg van írva egy bizonyos minőségi köszönhetően. Próbáld ki, hogy hogyan nyilvánul meg az Ön és az élet. Milyen érzések vetted okoz? Hogy ez a felértékelődés nyilvánul meg te?

Ezt követően, az első lépést, és álljon a listán №1, ami kell írni: „Köszönöm az Univerzumban.” Szellemileg azt mondom magamnak, hogy most - ez a hála, ami meg van írva egy darab papírra, és hogy te magad most dolgozik.

A lényeg nem siet, és vchuvstvuytes a belső állapot, amely akkor. És ne hátráltatja az érzéseket és érzelmeket. Engedje el a teljes filmet, ami felmerülhet. És köszönöm a szívemből. Akkor lépni a következő lépésre a betegtájékoztatót. Az algoritmus működik minden szinten azonos.

1. LÉPÉS KÖSZÖNÖM AZ UNIVERZUM

Stand a listán №1. Ez lesz az első lépés. Meg kell írva: „Köszönöm az Univerzumban.” Azt mondod magadnak: „Most vagyok - ez a hálámat az univerzumban.” Hallgasd meg, mit kezd előfordulnak. Milyen érzések és érzelmek lesz? Milyen gondolatok hozzád? Mi a képeket fogsz fel? Ha úgy érzi, a belső teljességet, mondjuk a szív: „Köszönöm az univerzumot ...”, és sorolja fel pontosan mit megköszönni.

2. lépés: KÖSZÖNJÜK szüleik

Stand a listán №2. Mondd magadnak. „Most én - ez a hálámat a szülők Képzeld előtt a mama és a papa. Milyen érzések vannak minden ok?

Talán emlékszik bizonyos helyzetekben a velük kapcsolatos, amelyre szeretnénk megköszönni nekik. Talán ezen a ponton lesz látható az állítás, hogy a szülők vagy a sértés. Elengedték őket. Van egy nagy lehetőséget, hogy bocsásson meg a szülők és megszabadulni a negativitás, amit jelenleg könyv.







Ez az egyik legfontosabb lépés, mint a szüleink, mi jön a világra. Ha könnyek fognak folyni, nem akadályozzák őket. És hála a szíve. Ha nevelőszülők, köszönöm nekik is.

3. lépés: a család, őseik

Köszönöm a családomnak, az őseim, a nagyszüleim, akik mind tudják, és nem tudom. És mindazok, akik „kizárt” a történelem, a család, így helyet a szívükben. A verseny az Ön számára láthatatlan és anyagi támogatást kérdésekben az egészség, gazdagság, kapcsolatok, siker.

4. lépés: KÖSZÖNJÜK GYERMEKEK

Köszönöm a gyermekek - és a saját és mások. Ők megadja a lehetőséget, hogy úgy érzi, mint egy felnőtt. És ha már a gyerekek, a szülők és az alkotók, mert hála az univerzum már részt vett a teremtés és a születés, az új élet. Köszönöm a gyermekek a spontaneitás és az élet szeretete, a belső szabadság és nem a határokat. A gyermekek - kis tanár nagy felnőtteknek. Gyerekek - a legjobb tanárokat. Gyermek - ez a tükör. Ismerje meg, hogy csak ránézni.

5. lépés: KÖSZÖNÖM IDÔSEK

Miatt az öregségi egyik elkezd látni és megérteni, hogy van idő. Öregségi gyakran megszemélyesített bölcsességet. Az idősebb emberek gyakran megpróbálják megmutatni nekünk, hogy mi nem akarjuk látni. Ők - mint egy tükör, amelyben nem akarunk nézni. De eljön az az idő, és ebben a tükörben magunkat látjuk. Öregség - ez egy nagy élmény a sok nemzedéken át. Értékelem. És köszönöm a lehetőséget, hogy elkerüljék a hibákat. Tiszteld a régi és az összes időseknek. Azt nehéz megérteni őket, mert sokan, az út csak a kezdet. Még nem jutottam el oda, ahonnan jöttek. Köszönjük nekik, hogy mit ábrázol egy másik valóságban. Milyen valóság kíván létrehozni magad te?

6. lépés: KÖSZÖNJÜK NŐK

Az emberben, mint a természetben van mind a férfi és női - anima és animus. Az ember válik holisztikus és befejezi az integritását csak egy nő. Nő - egy férfi. Együtt kiegészítik egymást. Csak egy nő ebben a világban jön egy új emberi élet. Köszönöm a nő, mint egy anya, mint a hordozója egy új élet.

7. lépés: THANK MEN

Köszönjük a férfiak szeretet és gondoskodás, a védettség, az elme és a meghatározás, a bátorság és az önfeláldozás, a barátság és a megbízhatóság. Keresse az adottságok férfiak, akik csodáltam, és látni fogja, hogy ezek nélkül a világ más lenne. Csak a férfi nő válik egy anya, és életet ad egy másik személynek.

8. lépés: köszönöm én angyalom HARANITELEY

Köszönöm az őrangyalok, magasabb én és a láthatatlan, ami a bátorítást és támogatást. Ők végigvezeti ezt az életet, és lehetővé teszi, hogy menjen át a szükséges életfeladatokat. És nagyon gyakran az Ön védelme érdekében. Lásd tőlük segítséget, és hálás lesz nekik, akkor is, ha nem látja őket.

9. lépés megköszönni azoknak, akik bántani

Köszönöm azoknak, akik bántanak, köszönöm az ellenséget, és ellenségek. Köszönet nekik, megy keresztül nagy szükség van akkor életfeladatokat. Bocsáss meg nekik, nem számít, milyen nehéz volt, és hálát adok az élettapasztalat és az a tény, hogy segített lesz más. Mivel lelkük volna a legnehezebb és hálátlan szerep -, hogy rossz az, hogy jobb lesz.

10. lépés Köszönöm azoknak, akik jót tettek velem

Köszönöm azoknak, akik tenni, ha jó. Köszönjük nekik, mi volt, vagy van az életedben. Köszönöm mindenkinek, aki tesz valamit az Ön számára, akkor is, ha volna valami földhözragadt: etetni, mosogatott az Ön számára, vagy csak megadja a szükséges tanácsot. Köszönetet mondunk mindazoknak, akik kapsz munkát, és azok, akik adnak egy esélyt a pihenésre.

11. LÉPÉS: KÖSZÖNJÜK tanárai

Mindannyiunknak - a tanárok és az életük tanulságait. Köszönjük nekik, hogy mit és milyen tanítanak.

12. LÉPÉS: köszönöm magad

Hála magának - ez egy kis része az önszeretetből. Amikor köszönetet magadnak, akkor ezt a varázslatot a hála, hogy a világ, a többi ember.

Ha elvégezte mind a 12 szint ismét a központban - a lapon, ahol azt mondja: „én”, és nézd végig, hogy elment. Hallgassa meg magad. Hogy érzi magát most? Mi változott az Ön számára?

Ha ezt a gyakorlatot rendszeresen, akkor veszi észre, hogyan kell változtatni a belső állapotát. Akkor válik harmonikus személyiség, és az életed fokozatosan változik a jobb.




Kapcsolódó cikkek