10 új trükkök Instagram-történet, smmplanner blog

10 új trükkök Instagram-történet, smmplanner blog

38. cikk trükkök Instagram Rusbeys mondtam nem a minden trükköt, hogy tudom, hogy a legfinomabb SMMplanner. Nyolc a 38 trükkök már mintegy Instagram történetében. Ma megmondja, hogy az összes trükköt, hogy nem mindenki tudja.

Ez elsősorban a technikai trükkök, rejtett funkcionális történeteket, hogy nem fogja megtalálni a hivatkozásokat. Egy pár trükköt bal marketingesek. Használd ki!

Milyen gyorsan festeni Instagram-sztori


Elég képeket festeni egy vastag marker! Vegyünk bármilyen ecsettel. Ön választja ki a színt. Érintsd meg a képernyőt és tartsa. Várjon néhány másodpercet, és a teljes képernyőt kitölti egy egyszínű.

10 új trükkök Instagram-történet, smmplanner blog

Levelek egy árnyék


Egyszer tettem a szöveg árnyék, majd egy órával később kapott 8 kéréseket a PM: „Mondd meg nekem, hogyan kell csinálni?”.

Mondom. Ahhoz, hogy egy pár azonos címkéket, de különböző színű és játszani velük. Ha a címkéket többre, még egy érdekes hatást.

10 új trükkök Instagram-történet, smmplanner blog

régi fotók


Tudja, hogy a képek használata az archívumból? Csak azt kell svaypnut galériában. Mivel a történelemben, hogy húzza a képernyőn lentről felfelé és nyitott galéria az elmúlt 24 órában.

10 új trükkök Instagram-történet, smmplanner blog
Swipe. Megnyílik a galéria. Ön kiválasztja a kívánt tartalmat.

nagyítás történetek

Itt két pontot:
Az első: „Nézem a történelem barátai, van valami kis bérelt, nem lát. Hogyan lehet megközelíteni?”.
Válasz: „Csak ha letölti a történeteket, és nézd meg a számítógépet.”

A második: „Azt akarom, hogy használja a kamera zoom. Hogyan kell csinálni?”.
Válasz: „Két ujjal. Bökött a képernyőre, és mozgassa az ujját a különböző irányokba. "

10 új trükkök Instagram-történet, smmplanner blog

Hogyan lehet letölteni történetek


Számos mobil alkalmazások erre a célra. Sem az egyik nem használ, mint például a bizalom hiánya benne. De a bizalom böngésző-alapú bővítmények Chrome.

10 új trükkök Instagram-történet, smmplanner blog
Az alkalmazás Chrome Nézem a történelem és letölti azokat

Hogyan juthat előfizetőknek történelem


Ezt a módszert alkalmazzák Instagram bloggerek. Történetek - szituációs tartalmat, ami eltűnik 24 óra után. Tudod, hogy egy pár történetet a kapcsolatot más bloggerek. Van esély arra, hogy ezek a bloggerek viszonozni.

10 új trükkök Instagram-történet, smmplanner blog

A felhívás a cselekvésre

Minden marketing üzenetet, levelet, beszélni, rajzolni, amit hotitete a közönség elől. Adj neki egyértelmű utasításokat, mit kell tennie, kit kell hívni, hová kell kattintani, hová menjen, stb

Most össze a call-to-fellépés és kommunikáció, és létrehoz egy csomó tartalom:

10 új trükkök Instagram-történet, smmplanner blog

statisztika

10 új trükkök Instagram-történet, smmplanner blog


Meg kell ragaszkodni a statisztikát a történelem, és rendezze őket ízlés szerint. Látni fogja a legunalmasabb történet, a legnépszerűbb történetek két hét alatt.

10 új trükkök Instagram-történet, smmplanner blog

Kapcsolódó cikkek