10 A fejhallgató Apple iPhone earpods távirányító - hírek a világ alma

Eltérően a hagyományos kerek fülhallgatók Apple fejhallgató kialakítása által diktált alakja fülkagyló. Éppen ezért sokan sokkal kényelmesebb EarPods más modellek. Hangszóró EarPods célja, hogy biztosítsák a minimális veszteség hangminőség és maximális teljesítményt.

10 A fejhallgató Apple iPhone earpods távirányító - hírek a világ alma

10 A fejhallgató Apple iPhone earpods távirányító - hírek a világ alma

Hogyan kell kezelni az iPhone a távvezérlő segítségével fejhallgató EarPods

2. Az átmenet a következő dalt. Kattintson duplán a középső gombot.

3. lépés az előző dalt. Gyorsan nyomja meg a középső gombot háromszor.

4. Fast Forward. Gyorsan dupla koppintás és tartás a középső gombot.

5. Rewind. Gyors háromszor nyomja meg és tartsa a középső gombot.

6. Hívás / befejezés egy hívást. Egy sajtó a középső gombot a bejövő hívás fogadásához, illetve folyamatban lévő hívás befejezéséhez.

7. Egy bejövő hívás elutasításához. Nyomja meg és tartsa lenyomva a középső gombot körülbelül két másodpercig, majd engedje el. Két hangjelzés nyugtázza a hívást elutasítás.

8. Kapcsolja le a bejövő hívást vagy a tartott hívást az átadása az aktuális hívást tartásba. A középső gomb. Nyomja meg ismét, hogy az első hívást.

9. váltás bejövő hívás vagy a tartott hívás befejezése az aktuális hívást. Nyomja meg és tartsa lenyomva a középső gombot körülbelül két másodpercig, majd engedje el. Két hangjelzés nyugtázza a befejezése az első hívást.

10. A Siri. Nyomja meg és tartsa lenyomva a középső gombot, hogy elindítsa a hangon asszisztens. Siri, akkor kérheti bármilyen kérdése, és a feladatokat «Az időzítést 3 perc» (hogy egy időzítő 3 perc), hogy «milyen filmeket mutatnak ma» (ma moziba?). Siri lehet indítani alkalmazásokat, ki- és bekapcsolható funkciók - mint például a „Airplane”, a Bluetooth, „Ne zavarjanak” és „egyetemes hozzáférést.” Siri elfogadja természetes beszédet, így nem kell megjegyeznünk speciális parancsok vagy emlékszik kulcsszavakat.

Csatlakozz hozzánk a Twitteren. VKontakte. Facebook. Google+ vagy RSS-en keresztül. hogy lépést tarthasson a legfrissebb híreket a világ az Apple, a Microsoft és a Google.

Tovább junk hírek

Megvan a második napon tört

Nem lenne jobb, ha van egy törött agy

Az agy eltörte az első napon

Van egy másik funkció. Ezekkel fejhallgató, meg lehet fotózni. Amikor a kamera be van kapcsolva, akkor a képeket a gomb hangerőszabályzó a fejhallgató naknopki

Ki jobban, én csak 4 ismert, hasznos.

11 lehet fényképezett!

Köszönöm. Minden szenvedett nem tudja, hogyan kell váltani a következő számra 😉

Nagyon felhasználóbarát funkciókat. Soha nem gondoltam volna, hogy a fejhallgató számos funkció.

A régi volkmane lehetett essek pályák duplán kattintva a kötet + és -. Sokkal könnyebb az én vzlgyad itt a szokásos módon minden pom. a középső gombot. Lehet elterjedt funkció a többit. Nem olyan nehéz után.

A leghaszontalanabb téma))))

A legfontosabb dolog az, hogy megkülönböztetni az eredeti a potdelki. Ezek nagyon hasonlóak, és gyakran potdelku eladni az ára az eredeti. Ajánlom ezt a cikket.

Megvettem az egyetlen harmadik alkalommal.

Kapcsolódó cikkek