1 Dior smink smink kozmetikumok Dior

1 Dior smink smink kozmetikumok Dior


C Cosmetics prémium elkezdtem randizgatni közelmúltban. Kivéve árnyék vagy a rúzs néha elfogott eladó, tudásom meglehetősen felületes. Most tettem smink gyakrabban, és hagyjuk, hogy a fény, a nap, de a kölcsönhatás a bőröm, és befolyásolni, és ez pozitív vagy nem attól függ, hogy a megfelelő alapok kiválasztását.







Ez megteremti a fény nap make-up, sokoldalú a mindennapi élet, így feladta a ragyogó kék árnyékok a nyári kollekció mellett a hagyományos mozaik is újdonságot a szezonban.

De erről bővebben később, mindent megtesz annak érdekében, fotó előtt és után make-up, az egyszerű összehasonlítás:

1 Dior smink smink kozmetikumok Dior

Ebben az évben a ház a Dior frissítette vonal DiorskinForever, akkor a textúra lesz még jobb és még tökéletesebb, mint megtudtam, sminkesek és a szurkolók a márka.

1 Dior smink smink kozmetikumok Dior


Elkezdtük az alapokat a make-up Diorskin Mindörökké Valaha Wear Extreme Perfection Tartsa folyékony alapozó SPF20 (a végén nem lesz galéria minden Swatch és fotó). A textúra az alapokat - a folyadék, áttetsző fény a bőrön, kissé mattá, kitölti a pórusokat, előkészíti a bőrt a alkalmazásának alapja. A sok jó véleménye róla az európai oldalakon.

Egy alapítvány nanoshu ritka, hogy több professzionális termék számomra. De ez elengedhetetlen lesz portré fotózások, többfokozatú vagy világos, esti smink. A feladat az alapokat, hogy kiterjesszék az ellenállás, így ha a bőre csak „eszik” a korrektor és smink gyorsan „lebeg” az arcon, akkor vedd fel egy alapítvány, más esetekben jó, ha a hivatalos események stresszes és érzelmi helyzeteket smink volt magasságot.

1 Dior smink smink kozmetikumok Dior







Tone krém Dior Diorskin Mindig tökéletes smink Everlasting Wear pórus finomító hatása SPF 35 PA +++ mint a frissített sorban. A legújabb trendek smink helyzetű félfényes, szatén bőrt, anélkül, hogy nyílt ragyog, ragyog belülről kell jönnie. Ez az alapítvány számára, csak ez a fajta lefedettség, az átlagos népsűrűség nélkül az érzés, a maszk, félfényes ragyogás az arcán.

A sűrűsége a bevonat lehet vezérelni: I okozott krém nedves szivaccsal, ez adta a legvékonyabb bevonat, ami nem volt sok a szemem, láttam, csak sima bőrt. Tovább titkos alkalmazva két árnyalatú 10. és 12. átadásához természetes terepen, mint egy bevonat helyettesíti konturinga. Otthon, kezelheti és egy árnyék, azt inkább hagyjuk keveréke hangok szakemberek.

Fontos számomra, hogy van bőr krém összetevők hidratálják és javítja a bőr megjelenését. Használata smink, szeretném megtartani a fiatalok a bőrt, és nem fordítva, és nagyon örülök, hogy folyamatosan felbukkanó eszközök, amelyek segítenek fenntartani az egészséges bőr és a hozzájuk adok előnyben.

1 Dior smink smink kozmetikumok Dior


Következő termék DiorSKINFLASH, javítása eszközt, amely vált kedvenc. Mint szerelmes a természetes smink, nem fogadom el a textúrák, hogy súlyosbítják a stressz és a hiányosságokat, ráncok, és szinte az összes concealers szem alatti előtt csinálja. Plusz, fenn akarják tartani a finom bőr, a szemhéj, azt kerülni ezeket a forrásokat a közelmúltig. El lehet képzelni, milyen gondosan és aprólékosan, jöttem ezt a terméket :). A piacon ez már néhány év, de a minőség javul folyamatosan, és a vizsgálat időpontjában, én maradtam ragadtatva! Először is, könnyű textúra ad Selyemfényu, akkor nem kell perebelennyh természetellenes karikák a szem alatt, és az egyetlen természetes fény megjelenés. Másodszor, nem hangsúlyozzák a ráncok, annyi szoros pénzt nem megy redők, mint a folyadék. Dior sikerült létrehozni egy textúra tökéletes számomra bevonására megtartja tulajdonságait estig. Az a dolog az idő meg kell jelennie a táskámba.

Tovább titka ennek az eszköznek, a gyártó azt javasolja, hogy használja, és hogy mennyire könnyű kiemelő / szobrász, mert a rejtegető a szem alatti mindig könnyebb, mint az alapozás, alkalmazza zonális (arccsont, az orrnyereg, a kullancs fölött a felső ajak, hasadék áll) alapítás alatt, vagy rajta. Amellett, hogy mi hangzott el korábban az én félfényes, szatén felületek, ezek a kiemelő lesz egyre több érintett.

1 Dior smink smink kozmetikumok Dior


A nyári smink használjuk kiemelő Dior GLOW MAXIMIZER, ő is, szatén, gyöngyház csillogó, csak sokkal koncentráltabb, mint az előző termék, a bőr fog kinézni sugárzó, de nem zsíros.

Köszönjük, hogy a hálózat illatszerek és kozmetikumok üzletek csillag részletes ismeretség a termékek a márka Dior. www.zvezda.by

Köszönjük, hogy létrehozott smink sminkes Marina Shua




Kapcsolódó cikkek