Tribune - Egyéb 1

Csak, hogy a helyfoglalás két, véleményem szerint, egy fontos pont:

1. Nehézségi fok - a „rendes játékos”, mert nem játszanak nagyon régen a focimeccsen.

2. Ahelyett, hogy egy teljesen új játékos, prosherstit listája már elérhető, hogy megtalálják a fiatal, de már mesteri lejátszó. Ennek eredményeként esett a választás az argentin Diego Buonanotte.

Most a klub, ahol voltam, hogy kezdődik az utat szupersztárrá. Diego szerepel részeként több mint szerény „Granada”, és a hátán a 12. számot. Nem voltam elégedett bármikor. Kellett nyitnom a parancsok listáját, ahol tudtam gyakran jelennek meg a bázis és talál ott, amit néhány felsők. Persze, az igazi elit klub nem szerepel - mindenféle „MJ” és a „Real” Nem kell ajándék. Így - a római „Lazio”.

Tovarnyak ez, mellesleg, jön a belga „Bruges” - egy erős csapat, és masterovitoy elég, de általában egyenes mind a támadás és a védelem. Ez reményt ad, mert többek között a fő adu kártyák - a nagy sebesség (fordulatszám csöpögő 84) és nagyon jó hatással (76 lövés pontossága, lövés teljesítmény 82).

A mérkőzés kezdődött a Benelux egyszerűen csodálatos - már a 7. percben gyámleányomat van a labda közepén kör, vonszolta a bal sarokban zászló, és felakasztotta a büntetés terén. És ott riadt csatár El-Arabi kalapács körben a net. Ez segíti a fiókomban.

A maradékot telt az első félidő explicit diktálás „Granada”. A belgák is vizsgálták Purley közepén keresztül, ahol vártak két erős opornika. A vendégek támadások gyakran végződtek a központban kört.

A második félidő eredetileg kifejlesztett ugyanolyan forgatókönyv. Csak ez volt a fordulat kapcsoló szerepek - El Arabi én vezettem a labdát a doboz, csak palnut a célt, amit meg is tettem. 2-0 mellett a spanyolok.

És akkor a „Bruges” edzője számos radikális helyettesítés, tüzelési egy 5 perces két előre és jobbra bennfentes. Itt, a védelem nem konkrét chips és valami repült. Időről időre, az ellenség betört a tizenhatosán, de a zavaros csipke a trükköket, vagy csak valaki a védők került a labda magának.

Az eredmény jött ki elég ideges befejezés, ahol a vendégek 3-4-egy esélyt, hogy csökkentse a szakadékot, de a szerencse és ügyességi kapus tartotta az állás 2-0. Képviselői a „Lazio”, mellesleg, tetszett, és a szer megkezdte az átállást.

Ezután volt egy találkozó az első fordulóban, és egyszer ellen „Barcelona”. Ekkor lettem szomorú, ami mit fog tenni mincemeat minket Messi és a társaság. De ez egy másik történet ...