5 ok, amiért nem érzi az állvány „rack-be intenzív

5 ok, amiért nem érzi a lécek

Küldje iskolánk szinte minden nap, akkor kap kérdéseket az emberek, akik már rendelkeznek egy rack, „vettem beavatás egy adott évben, az N-sk, két hónap telt el (vagy 20 év), és a fogasléc ki a kezét én nem megtanultam, hogyan kell érezni! Meg tudja nézni, de általában az én állvány a kezek vagy nem? "

Igen, persze, könnyen ellenőrizhető, hogy minden kezdeményezését vagy sem, és hogy a fényenergiát a kezét.

1. Ez látható a magasabb síkon. Hogyan látja az aurát.

2. pontosan érezheti a kinesthetic. Ez, hogy úgy érzi, a kezét.

Persze, tudjuk, hogyan kell ellenőrizni.

Sőt, az első szakaszban, még azt is, hogy a lehetőséget, hogy minden újonnan érintkeznek egymással rack kezét. Ha nem mondtuk, hogy: „Igen, elment energia”, és megérintette otthon, a szomszéd, hasonlítsa össze, megtanulják, hogy fokozza az áramlást a fegyverek, úgy érezték, és elérték akkor sugár a felszínre a test, akár nem, jött ott be a szervezetbe, vagy „Csak azt nem értem.”

Megjegyzem zárójelben. By the way, ez könnyen ellenőrizhető, ha a személy valójában egy mester, vagy sem. ))))

Öt ok, amiért nem érzi a kezét fogva.

1.Potomu akkor nem épült csatorna varázsló. Csatorna összekapcsolás a Nagy Végtelen Forrás. Egyszerűen nem sikerült. Hányszor láttuk ezt a szomorú helyzet: a személy azt hiszi, hogy van egy ilyen szakasz, és ez nem is megy lécek. Sajnos, gyakori.

2. Vagy Channel Master épített, ajánlója, de benned az energia nem tartalmazza. Mert nincs beállítva a megkezdésének időpontjában a legmagasabb csakra.

3. Vagy bevitt energia, de nem hozta a mester a kezét. Mert nem végzik el vagy nyomva mester hatalom végig a belső blokkokat. Mivel a lécek is sugárzott ki a kezét, ha nem éri el?

4. Vagy, viszont a mester hozta a sínek, a kézben tartott. De az energia ott ragadt, belső, nem megy ki a kezét. Vagy alig csordogál. Mert nem nyitotta meg a leadott energia helyét a csakrák a kéz, az ujjak, stb Ez megéri az energia az ajtó, és az ajtó zárva van!

5. Vagy akár az energia megy, de nem érzi. Miért? Igen, mert még át kell állítani az energia központ, amely felelős a finom érzékelés - Ajna csakra, vagy az úgynevezett harmadik szem. Nincs beállítva - nem érzem!

Gyere megindítását SODEN, hogy az első lépés, és megbeszélünk egy találkozót veled REIKI - finom lelki energia gyógyítás minden: az egészségügy, a sors, a karma.

Mi abból származó energia különböző részein kezét, és megtanította neki, hogy összpontosítson, és bemenni, hogy megtanulják, hogy átvizsgálja az emberi (Bosen), meg a negatív jelek (Hibiki), és törölje őket.

És ha jön hozzánk a negyedik lépésben, megtanítjuk így lefolytatására megindítását, tiszta csatorna az ő tanítványai, hogy ők is egyszer úgy érezte, lécek, megtanulta mindezeket tanítják Mikao Usui: vizsgálja a karcsú testet, segíti az embereket dolgozni szervek és élethelyzetek.

Mester képzés - a kinevezést.

A 3. és 4. szakasz - egyénileg, tanácsadás, levelet.
Átmenetileg megújuló személyes vétel. Nem sokáig, hamarosan terjed újra. Bár az idő, siess!

Ahhoz, hogy alkalmazható bármilyen típusú rendezvény, meg kell írni, hogy az e-mail: [email protected]

Kapcsolódó cikkek