2 hónap-5 hónap Iszom vitaminok a haj bio-h-tin, visszanyert négy kg! Segíts lefordítani

Azt is, a H-vitamin Biotin inni, azt az ellenkező hatást, 2 kg indult.

Most ugyanaz szemetet, csak Pentovitom (Vitaminka, amelyek B-vitamin). Szintén vettem őket, és szerzett 2 hét 3 £ megváltoztatása nélkül semmit a diéta. Lemondom őket - megállt gyarapodik. Aztán a második napon kezdett, hogy elfogadja, és arra gondolt, hogy úgy tűnt nekem, hogy vaskosabb miattuk, és újra ugyanazt a történetet - én razdarabanivaet velük 2 font! Sőt, az is megfigyelhető, nem csak a mérleg, de abban az értelemben is (((FST vette őket, csak a haj)), és a haj nőni kezdett jobban és fényesített, de milyen áron ((. Szégyen.

jobb lenne, csak a lenmagolaj ivott reggel, majd használni érzékelni már nem volt haja.

Shurumburum. 12/10/14 18:00 (Válasz: pofigNAbyvshego)))

azaz 2,5 mg-os adag van, aki dolgozik, a hajat.
Elkezdtem inni 2 hét komplex, amelyben biotin 2.6 - javulás a haja még híztak is (nem mérlegelni - az érzések), de nem hiszem, biotin, valószínűleg az a tény, hogy kevés aktivitást az elmúlt években
Hair még mindig azt mondják jó ital zsurló (zsurló), tartalmaz természetes szilícium-dioxid, amely erősíti a hajat

pofigNAbyvshego)). 12/10/14 09:55 (válasz: Shurumburum)

Inni egy fél tablettát, csak nem tudom, hogyan kell helyesen étkezés előtt vagy után ivás után többnyire. Kevesebb haj alá acél barátnők jött, de nem ugyanazt az árat, én rohanó ugrásszerűen, a horror. Mától én dobja őket egy pillantást

hány egység iszol? haj segít? Egyéb vitaminok nem inni?

Google utasításai
LEÍRÁS
BIO-H-TIN® 5 mg
A megelőzés és a kezelés a haj és a körmök és a strukturális

H-vitamin határozottan hozzájárul a haj növekedését és a körmök: Támogatja a keratin-képződést. Ahogy Hornsubstanz tartozik a keratin, amely a haj és a körmök. Ez lehetővé teszi, hogy mind az egyik és a másik belsejében egy egészséges és nőnek rendszeresen.

A biotin egy csoportja a B-vitaminok, valamint számos anyagcsere folyamatokat a szervezetben értéket. Ez a sokoldalú, titkos cselekmények, hanem aktívan és külsőleg egészségügyi ellátás. A teljes, csillogó haj és a körmök ünnepeket együtt jelzi a jó és kiegyensúlyozott étrend is. BIO-H-TIN

tiszta vitamin, biotin test táplálás az egészséges és erős haj és a köröm növekedését van szükség.
TOVÁBBI INFORMÁCIÓ
ALKALMAZÁSOK
Milyen betegségek a gyógyszer használata?
A gyógyszer egy vitamin.
A gyógyszer használata
A megelőzés és a kezelés hiánya biotin. (Megelőzése kevesebb, mint 0,2 mg biotin naponta elegendő).
Kezelése biotin hiánya miatt a nagyon ritka biotin-függő, egyes Carboxylasemangel.
HASZNÁLATI
Hogy a gyógyszer használata?
Figyelmeztetések és óvintézkedések
Kérjük, beszéljen orvosával vagy gyógyszerészével, mielőtt elkezdi szedni a gyógyszert.
gyerekek
Írja be a gyógyszer 12 év alatti gyermek csak konzultációt követően az orvos, mert még mindig nincs elegendő tapasztalat az általános ajánlás ebben a korcsoportban nem áll rendelkezésre.

a használat időtartama
A készítmény normalizálását értékeit biotin a vérben belsejében. Az időtartam függ a betegség. A kérdés ez, kérem, doktor.
Nagyon ritka biotin-függő, néhány Carboxylasemangel vétel végezzük egy életen át.

Ha nagy mennyiségű szükséges gyógyszer szedése, akkor:
mérgezés és # 252; berdosierungserscheinungen nem ismert.

Ha olyan gyógyszereket szed ki:
Itt a megfelelő a gyógyszer használatát semmi különös.

Ha bármilyen további kérdése van a készítmény alkalmazásával gyógyszert, kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét.
ELLENJAVALLAT
Mely esetekben gyógyszerek nem alkalmazhatók?
A gyógyszer nem szedhető
ha allergiás a biotin vagy egyéb alkatrészek a kábítószert.
éves gyermekek legfeljebb három évig.
Ami a terhesség és szoptatás ideje alatt?
Nincs információ
MELLÉKHATÁSOK
Milyen mellékhatásai lehetnek néhány betegnél?
Mint minden gyógyszer gyógyszer is okozhat mellékhatásokat, amelyek azonban nem mindenkinél kell kezelni.
Nagyon ritka beteg közül kevesebb, mint 1 10000:
A kután allergiás reakciók (csalánkiütés)
Ha mellékhatásokat észlel, forduljon orvosához vagy gyógyszerészéhez. Ez vonatkozik a mellékhatások nem szerepel ebben a dokumentumban szerepel.
Milyen kölcsönhatás más gyógyszerekkel is előfordulhat?
A gyógyszer szedését más gyógyszerekkel
Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét, ha más gyógyszereket is szed / alkalmazzon más gyógyszereket nemrégiben szedett / alkalmazott vagy szándékoznak más drogok, a nyugtatók / alkalmazni.
Van bizonyíték arra, hogy az anti-lefoglalás gyógyszerek (antikonvulzánsok) tükör biotin a plazmában csökkenést.
ÖSSZETEVŐK
Mit tartalmaz a gyógyszer?
Hatóanyag 5 mg biotin
Filler cellulóz-, mikrokristallin +
Filler kroszkarmellóz-nátrium-só +
Filler laktóz-víz + 1
megfelel laktóz +
magnézium-sztearát töltőanyag +
szilícium-dioxid töltőanyagot, hochdispers +

Kapcsolódó cikkek