100 illat, hogy bárki közömbös parfüm, meg kell próbálnia

100 illat, hogy bárki közömbös parfüm, meg kell próbálnia

Néhány ízek szerepelnek a listán, mert ez az örök, mások - mert annyira népszerű, hiba lenne, ha nem tud semmit róluk. Több ízben itt csak azért, mert annyira szokatlan és lenyűgöző, nem méltó arra, hogy észre, és néhány - az egyetlen oka, hogy én csak szeretem őket, és azt hiszem, hogy a legtöbb tapasztalt ugyanolyan érzéseket, bár sok az én kedvencek nem szerepel a listán.

Mint minden ilyen lista van, szubjektívek, úgy, hogy minden termék felveheti a kifejezést „az én szerény véleményem.” Vannak olyan parfümöket, amelyek nem is ad okot, hogy kétségei vannak, hogy meg kell találni azokat a listában (Chanel no. 5, Guerlain Shalimar), de a többség még mindig vitatható. Egyes illatok nem szerepel a listán csak azért, mert én még nem próbáltam, vagy csak nem értékelik megfelelően.

Ezek közé tartozott néhány férfi illat, de csak egy pár, mert valójában ez - a lista a női illatok, vagy alkalmasak mindkét nemnél.

Aromák elrendezése betűrendben név parfüm házak:

1. Aftelier CEPES gumós

Természetes illatanyagok - annál is inkább népszerű. Azt kifogásolják, hogy a szintetikus anyagok, vagy sem (és természetesen én - nem), érdemes kideríteni, mi lehet beszerezni kizárólag természetes alapanyagokból készülnek. Aftelier - az egyik legrégebbi és leghíresebb parfüm márkák. Shiso, ábra és Pink Lotus - bestsellerek vonal, de a kedvencem - egy sötét, kissé durva és szexi CEPES Tuberose. Ők rengeteg rendelkezésre álló minták, de ha soha nem próbáltam, valami teljesen természetes, podgotovtec a sokk, amit látott az ára: a természetes összetevők nem olcsó. A teljes megkülönböztető megközelítés természetes illatanyagok, aromák, próbálja meg a következőket:

2. Annick Goutal Eau d'Hadrien
3. Annick Goutal Eau de Camille
4. Annick Goutal Songes

Eau d'Hadrien volt a listán, mert látni akartam, hogy legalább egy tisztességes citrus illat a listában. Citrus ízek ritkán van egy jelzés, „Best Of”, de nekem úgy tűnik, hogy a tökéletes értelmezés nemcsak nagyon izgalmas, de nagyon nehéz létrehozni a tökéletes keleti parfümök. Hadrie - elég jó választás a kezdete a tanulmány: széles körben szerette, bár én inkább valami egy kicsit érdekes, mint például Eau du Sud. A fennmaradó két vonal is parfüm méltó egységek.

5. Antonia Flowers Tiempe Passate

Elfelejtett gem. Meglepődtem, hogy két említi e parfüm néhány cikket a „alulértékelt parfümök az elmúlt évben.”

6. Aquolina Pink Sugar

Azt is szaga nagy, mint a neve. A listát a legkeresettebb Sephora Aquolina Pink Sugar szinte mindig (legalábbis az elmúlt években, de ez a parfüm - szinte egy örökkévalóság). Még ha közvetlenül nem szembesülnek az aroma, akkor biztosan úgy érezte, hogy az utcán a város.

7. Bond nem 9 Chinatown

A legjobb ebben a sorban, amely rövid időn belül egy játékos a parfüm piacon, bár a védjegy Andy Warhol Silver Factory hamar megszűnnek.

8. Borsari Violetta di Parma

Nem tudok sokat mondani ezt a parfümöt, csak gondolom, hogy megérdemli, hogy a listánkon.

9. Britney Spears Fantasy

Aromáit hírességek, véleményem szerint, ez egy dolog, hogy egyszerűen nem lehet figyelmen kívül hagyni. Britney Fantasy méltó példa a műfaj. Ha inkább egy édes, fiatal illat, fantázia talán szeretné, ha nem, mint egy ellensúlyt, akkor próbálja meg a Fragrance Cumming (elég talán az egyetlen íz a híres humoros), vagy Sarah Jessica Parker Lovely és Covet (véleményem, Sarah Jessica Parker - az egyetlen híresség, aki részt vesz a parfüm, mielőtt elengedte az ízét).

10. Bvlgari Fekete
11. Bvlgari Eau Parfum # 233; e au Th # 233; megért

Tól ékszerek házakat „pancsolás” ízek, tettem a legtöbb Bvlgari talán érdekes munkát. Bvlgari Black szerepel a listámon, mert nagyon ritka, hogy az általánosan elfogadott normák (hé, illata, ez finom!), És eau Parfüm # 233; e (más néven zöld tea), mert, egy szót , tökéletes, és egyik sem a utánzói még közel hozzá.

12. Calvin Klein CK One
13. Calvin Klein Obsession

Nem vagyok nagy rajongója a parfümök vonal Calvin Klein, de sikerült néhány ikonikus terméket. Ha középkorú, talán valaha is használt ck egy vagy Obsession. Ha szeretné tudni, hogy mit jelent a Calvin Klein pillanatában - próbálja Euphoria vagy ck IN2U.

14. Caron Farnesiana
15. Caron Tabac Szőke
16. Caron Narcisse Noir

Ha lehetséges, az ízek Caron, de csak ez a három által zenit a hírnév, hogy egy igazán jó benyomást. Az én kedvencem - ugyan kevésbé látványos Alpona. A legjobb modern időkben, véleményem szerint, talán az egyetlen, L'Anarchiste.

18. Chanel nincs. 5
19. Chanel no. 19
20. Chanel no. 22
21. Chanel Coco Mademoiselle
22. Chanel Bois des Iles

Nem vagyok nagy rajongója az első három illatok, de ez a parfüm, Chanel, aki a hírnevét, mint egy parfüm ház, és természetesen, meg kell ismerni őket. Ha van időd, és a vágy, hogy megpróbál mindent a trió: véleményem szerint ez - a remekművek!

Kapcsolódó cikkek