6 Funkciók galaxis s6, amit nem tudom,

6 Funkciók galaxis s6, amit nem tudom,

De ez a lista a „rejtett” funkciók nem ért véget. Itt a folytatás:

Először is, mi az a Quick Launch?

Gyorsindítás olyan funkció, amely alapértelmezés szerint engedélyezve van (lehet tiltani a beállítások menüben a kamera alkalmazás), és lehetővé teszi, hogy duplán kattint a Home gombot a mechanikus az alsó panel, hogy elindítja a kamerát. Átlagosan felkészülés a forgatás 1 másodperc. Ezáltal így kezdeni a kamera nemcsak nagyon kényelmes, hanem hasznos a kép, hogy akkor hiányozni, ha volt, hogy tartalmazza a régi vágású módon a kamerát.

6 Funkciók galaxis s6, amit nem tudom,
2. Automatikus válasz Bluetooth

Ha böngészőt használ Samsung ( «Internet” alkalmazás), meg lehet változtatni a skálázás a beállítások menüben.

Tudjuk, hogy ez nem teljesen világos, a Galaxy S6? Méretének módosítása az alkalmazás ablakában.

6 Funkciók galaxis s6, amit nem tudom,
5. Titkok S megtekintése fedél

Hivatalos védőtok Samsung S View - ez több, mint egy védelmi eszközökkel. Azt is hozzáteszi rengeteg extra funkciókat.

Ez a doboz lehet használni nem csak hogy ellenőrizze az időt. Akkor indítsa el a kamerát, és képeket, hogy a telefont, és hívja, hogy állítsa be a rendszer paramétereit az állapotsorban. ellenőrizzék a zene, sőt megtekintheti a képeket a galériában. Mindez anélkül, hogy kinyitná a fedelét.

6 Funkciók galaxis s6, amit nem tudom,
6.Oboi S megtekintése fedél

Ha elfárad az alapértelmezett háttérképet, meg lehet változtatni azokat az is, hogy úgy gondolja, inkább alkalmasak. Mindössze annyit kell tennie, hogy jöjjön, hogy mivel ha megváltoztatja a háttérkép az asztali PC - egyszerűen válassza ki a lehetőséget a legördülő listából az S View ablak és kész!

Kapcsolódó cikkek