50 Storms vongole

Het - középpontjában a történelem egy romantikus és / vagy szexuális kapcsolat férfiak és nők közötti

Katekyo Hitman Reborn!
Rögzítette: Dino Kavallone (D), Koya Hibari (18) Peyring: Hibari \ Kasori (CBD), kagyló, Dino \ Carolyn (CBD) Varia, Skuallo \ Carolyn értékelése: - fanfiki ahol vannak szex jelenetek vagy erőszakos nélkül részletes grafikus leírás „> R Műfajok :. Romance - fic a szelíd és romantikus kapcsolat általában egy happy end.”.> Romance. ER (kapcsolatokból) - FIC, amelynek kezdetén a karakterek már létrehozott szerelmi kapcsolatok „> ER (kapcsolatokból) iskolák - jelentős része fanfic akció zajlik az iskolában vagy az iskola környékén, illetve a tanuló mindennapi élet ..”> College figyelmeztetések .: - jellemző rá, «nem a természet»- olyan helyzet, amikor fic karakter teljesen eltérően viselkedik, ahogy várható annak leírását a kánon«> OOC - .. az eredeti férfi karakter megjelenő kánon a világon (gyakrabban ahogy az egyik fő karakter). „> WMD. - Az eredeti női karakter jelenik meg a kánon a világ (leggyakrabban az egyik fő karakter). „> CBD Méret: -. A nagy méretű fanfic gyakran meghaladja az átlagos regény mintegy 70 gépelt oldalon ..”> Max. 48 oldal, 18 rész címe: fagyasztott






Díjak az olvasók:

A lány nem rendelkezik kapcsolatban a maffia, hirtelen megtudja vongole. függetlenül attól, hogy marad a pálya szélén, vagy esetleg lesz a gondnok. vagy valaki más?


Közzététele más oldalakon:

A következő napon, az iskola után, Casoria, ahogy - jött a bizottság. Ott kapott egy ütemtervet, és hazament. Tovább Kusakabe neki tokba egy öv a fegyvert lehetett viselni a comb, a szoknyája alá.

Különös, ma az osztályban nem volt Tsuna vagy Gokudera sem Takeshi. Kusakabe mondta Koya és nem jelent meg. Ők is .... Vagy talán csak hagyja? Bár ... egy darabig ... Mennem kell Sasagawa, ő is legalább tud valamit. Apa autó a garázsban, ez azt jelenti, haza. Meg kell, hogy elmenjen alatt valamilyen ürüggyel.

Vége a POV Casoria.

Ő átcsúszott apja és gyorsan öltözött egy kapucnis, farmer Casoria naplela apa a legenda, hogy ma minden boltban édességgel italakcióiban és így Kyoko csak ki kell menni. Mi az apja azt mondta, hogy ő már várt rá az este, mert ismét az éjszakai műszakban.

Casoria kiviharzott a házból, és futott a ház felé Sasagawa. Tehát neki, és nem érte el, találkozott egy csoport Tsuna egy kissé eltérő összetételű megszokott. Roheya nem volt velük, de volt egy lány, sárga szemüveg, akik idősebbnek nézett ki, mint ők. Még velük született újjá, Tsuna ült a vállán. Minden valamivel érintett, és Szavada és minden látszott, mintha elmegy a saját halálát, ezért igarashi úgy döntött, hogy jobb, míg a mögöttük fogja látni. Ők valami beszél, de nem hallotta, mert a távolság. Gyere közelebb, nem merte.

Körülbelül fél óra múlva, a cég előtt megállt egy elhagyatott vidámpark, vagy valami hasonló, közel a város. A lány szemüveg húzni valahol torta és bekente azt a zárat, lóg a kapun.

„Ez a betegség erős volt, térdre ordít ..” - Casoria gondolta, amikor látta, igen, enyhén szólva, „szokatlan” szakaszban.

A cég lépett a helyére, amely, mint kiderült, hívták Kakuyya-Land.
És, mint mondják, „egyre több és curiouser.” Először Takeshi esett át a földre, és tolta vissza a Reborn Tsuna, amit a felvilágosult lány szeme bukkant mászott. Egy idő után, amikor igarashi volt, hogy minden olyan intézkedést megtesz, hogy megjelennek furcsa emberek egységes, mocsári színezett formában, és megtámadta a gyerekeket.







Aztán nézte a srácok, hogy már teljesen elfeledkezett a saját biztonsága, ami a kezébe egy másik személy ugyanabban a formában. Csak kopogtatott nő egy csapásra, felkapta és végrehajtani egy ismeretlen irányba.

Nem ismert, hogy mennyi idő telt el, Casoria felébredt, és megpróbálta kinyitni a szemét. Amikor megtette, látta, hogy az elnök a fegyelmi bizottság szinte véresen feküdt a közelben ... és fölötte, vigyorgott, áll egy ember, egy furcsa frizura. Elfordította a fejét feléje. Casoria észrevette, hogy az egyik szeme piros volt, a másik - a kék. Aztán a szeme előtt ismét sötétség volt körülötte a külvilágtól. A lány félt magam, mások ... Nem értette, mi történik, és ez csak még jobban félek. De a gondolatok, túl hirtelen, mintha levágták. Egy idő után, ő újra képes volt gondolkodni és látni. És mit látott elborzasztotta őt. Casoria látta, mely közvetlenül a Tsuna a homlokán, ami megvillant a lángokat. A kezében egy háromágú szigony, amit dobott Szavada és hiányzott. Casoria idején nem értette, mi történik: nem beszélt, de hallottam a hangját, nem a saját testét kontrollálja, hanem harcolt Tsuna, megpróbálta megölni ... mintha agya valaki ellenőrző testét.

„Koo-fu-fu, ez, kislány. Én a fejedben, - bársony, de ugyanakkor félelmetes hang söpört végig a tudata. - Félsz tőlem - mondta elégedetten, hengerelt a nevetéstől, ahogy valami különös kufufukaya”.

Casoria próbálta visszaszerezni a hatalmat a saját teste, amíg valaki nem fáj, vagy inkább addig, amíg valaki nem fáj.

„Próbálok hiába, kislány!” - villant a gondolat a fejében, de ő eltolta, felismerve, hogy ez nem az ő ötlete volt.

„Meglátjuk!” - gondolta, és hirtelen felsikoltott, mintha próbál menekülni, e láthatatlan bilincsek. És, ó, csoda! Ő volt, de csak egy pillanatra. A következő pillanatban érezte, hogy fáj az ideg központ területén a nyak, és leesik, de jól, mielőtt elérte a földre, ő elkapta, és alaposan fel rá. Ugyanabban a pillanatban agya kitisztult, és letette a kagylót.

Egy idő után a lány felébredt. Ránéztem egy pár szempár. Azt találták, hogy azok a furcsa srác a zöld formában nem több, és a fél szoba vésés a pokolba. Kívül az ablakok kitalálta éjszaka.

-Mi volt - döbbent Igarashi mondta, emlékezve, hogy mi történt az imént. Hang, harcok, furcsa emberek, sebesült test öntudatlan fiúk ..

Hazafelé azt mondták, hogy ez volt Rokudo Mukuro, aki kizárták a maffia. Csak bűnbánatot neki a maffia és körülbelül vongole, szigorú
a tabu nem fűződik. Az viszont, Cas azt mondta, hogy aggódik a gyerekek, így tudom, hogy minden rendben van, és így követte őket.

- Srácok, talán jön hozzám? Szükség van a kötést a sebek. Az én házam legközelebb - mondta. A srácok nagyon szörnyen nézett ki, hogy sétálgatnak a városban ezen a módon.

-Ano, a szüleid nem bánja? Később, miután az összes - Tsuna mondta.

-Anyu én nem apa az éjszakai műszakban - érkezik holnap délután.

Senki sem kérte. Minden bement a házba, és letelepedtek a nappaliban. Hibari és nem ébredt fel, megfelelően a kanapén. Casoria feldolgozott sebek fiúk, és megköszönték a ház úrnője, hazament.

Alig a „vendégek” is elment, Casoria indult Hibari sebek. Alig ült vele, levette az ingét, és betette a mosógép.

„Istenem, mit csinálok. - gondolta magában, miközben dörzsölte a sebeit tiszta vodoy. Szép testét ... Istenem, akkor nem hiszem, erről! Bár. a pokolba! Azok az én gondolataim. Amit én szeretnék, és úgy gondolom, hogy - Casoria mondta magában, mert eszébe jutott a vendég az ő soznanii.- jó, bár a seb nem komoly ... Azt is húzta bele nem választás. Annyira aranyos, amikor alszik, miért mindenki fél tőle? Bár. Azt képzelni, hogy ő dühös, amikor felébred. „- ilyen gondolatok kavarogtak változatos fejemben lány.

Amikor befejezte kötözésre sebek Koi, azt tedd vissza a kanapéra, és miután borított egy takarót, kikapcsolta a villanyt, és lefeküdt.

Casoria reggel felébredtem korábban a szokásosnál. Azt akartam, hogy adja át, és aludni egy kicsit, de amint lehunyta a szemét és arra gondolt, Hibari, aki letette a kanapéra. Úgy tűnt, ott még. Egy édes, csendes és. félmeztelen. Mosd ki ing minden szakadt, ezért ostobaság lenne még viselni. Casoria találtak az egyik doboz apa inget, hogy ő kicsi volt, és csökkentette le. Sofa már üres, és előtte hirtelen megjelent Hibari Koya.

- Hol vagyok -? Megkérdezte hidegen.

- Van egy otthon. A fiúk hoztalak ide ... miután Kakuyya Land.

- Te bekötözött nekem - kérdezte, bámult a lány átható szeme színe acél.

-I-igen, - Casoria sebeit nézett, és látta, hogy még mindig nem adott neki rubashku.- Hibari, inged szakadt, így ezt - mosolygós, a lány adott neki egy dolog.

Hibari meglepődött, de hozott egy inget. A háziasszony, eközben gyorsan mozgott a konyhába.

-Fogsz reggeli - kérdezte, de nem hallotta a választ, mentem a folyosóra. Hibari már fel a csizmáját, és el fogja hagyni, de egy pillanatra megállt.
„Köszönöm” - az egyetlen szót, udvariasan semleges hangon mondta, majd távozott.




Kapcsolódó cikkek