4 nagy oka, amiért úgy tűnik, vastagabb a fotó

Először is, egy kis információ, vagyok profi fotós az elmúlt 8 évben. Én nagyon ismeri a régi angol közmondás: „A kamera egészíti tíz fontot” (10 font 4,5 kg, de a pontos szám nem számít, azt mondhatjuk, és 5 kg - kb Perevi ..). Bár élveztem a szabad kamera, nem tudtam leírni, hogy mi történik a tökéletes, kedves emberek, amikor elkezd tartják magukat a zsír. Talán valahol van egy mágikus gomb a fényképezőgép beállításait, ami az emberek kövérebb? Alig. Tehát az, hogy én mindig a kamera mögött, megtanított szeretni egy példakép. Egyszerűen nem tudtam megérteni, hogy szükség van erre - keresni egy másik fotóm. Miért van szükség egy másik lövés, ami engem kövér? És amikor megláttam a következő keret egy, akkor rajta mindig nézett vastagabb, mint a kedvem. Azt akartam, hogy üvölteni: „Ó, Istenem! Mi ez?! „Döbbenetes, és van az az érzés, hogy én mindig úgy néz ki mint Shrek.







A vicces az, hogy minden bennünket mogezh nézd fotogén vagy nem fotogén, attól függően, hogy milyen jó egy fotós.

Majd én megmondom lenyűgöző történet arról, hogy miért nem hittem, hogy én lehet beszerezni jól a fényképeken.

1 - Optikai torzítás

Gyakran a kamera felvesz téged 5 kg lencse egységet. Minden lencse van egy kis (vagy nagy - kb toll ..) torzítás. Mint azt mindannyian tudjuk, hogy milyen állapotban van a lencse? Round. Ahhoz, hogy a tárgy, amit látsz a szemét, általában van egy hordó alakú torzítás a kép. Igen, valójában ez vezet az a tény, hogy a tökéletes test válik egy kicsit, mint egy hordó. Itt van, hogyan néz ki egy technikai szempontból:

Ok hordó alakú torzítást

Alsó kép - valami, amit gyakran kell foglalkozni. Még a legjobb fotósok szembesült ezzel a problémával. Nézd meg az alábbi képre. Ez engem. Én általában nem fotoshoplyu testem, kivéve a korrekció a torzítás az „helyes”.

4 nagy oka, amiért úgy tűnik, vastagabb a fotó
4 nagy oka, amiért úgy tűnik, vastagabb a fotó

Tény, hogy a különböző objektívek különböző torzítás, és nem mindegyik működik ellenőrzött automatikus korrigálására torzítás «Profil engedélyezése korrekciók». Néha ezeket a beállításokat kell manuálisan beállításával a csúszka Distortion - kb. Trans.

4 nagy oka, amiért úgy tűnik, vastagabb a fotó
Hordó alakú torzítást javító

Figyeljünk a vizuális szélessége a váll, a fej és a test - kb. Trans.

4 nagy oka, amiért úgy tűnik, vastagabb a fotó

Szinte senki nem rendelkezik a profi fotósok, akik fényképezett állandóan. Leggyakrabban ez egy férj, egy barát, egy testvér, stb Valaki szereti a legjobban, hogy kattintson gyorsan, anélkül, hogy megnézné, ahogy megnézi a fényképeket. És miért is érdekli? Nem gondolni, hogy a kabát esik a kanyarokban, vagy, hogy egy ilyen helyzetben a személy mutatja a toka ... Ők szintén nem veszik figyelembe a képek egész nap, ahogy a szakember. Tehát nem bízom bennük, hogy a megjelenés!







2 - Helyezze a kamerát

Ezen a képen, a fotós rövidebb volt, mint én, és az első lövés a szemmagasság alatt, majd kissé szemmagasság felett.

4 nagy oka, amiért úgy tűnik, vastagabb a fotó

Látod, hogy elvesztette 10 kg tömegű. Jól néz ki, és nem úgy néz ki, mint a Shrek. Itt egy másik példa:

4 nagy oka, amiért úgy tűnik, vastagabb a fotó

Egy másik példa. Mondhatjuk, hogy ez a technika nagyon fontos? forgatás szögek lehet a legjobb barátja vagy ellensége. Vegye figyelembe, hogy a következő példában, az első képen látható az államat neluchshem szög, és lába, mint a fatörzsek. A második fotó, az államat jobban néz ki, és a lábak nem annyira hasonló a naplókat.

4 nagy oka, amiért úgy tűnik, vastagabb a fotó

De a kamera helyzetét - nem minden, amit tudnod kell. Azt is meg kell tudni, hogy milyen pozíciót az arc és a test jobban néz ki.

3 - a testtartást

Például, van egy ovális arc, de az államat nagyon éles. Eltűnik, ha emelni a fejét, és az arcom nagyon kerek, mint a fenti képen. Fordítom a fejem egy kicsit, hogy az egyik oldalon, hogy „fogást” a legsikeresebb számomra megfordulnak. Nézz a tükörbe, és játszani fordult a fejét, hogy megtalálják a legjobb szöget neki.

Köztudott, hogy ha az egyik kezét a csípőjén, a derék meg vékonyabb, de a kezek nem néz ki, mint egy homályos, ami számukra egy kicsit óvatos. Nézd meg a különbség a két kép. Eleinte nem volt kész, és a második feltett.

4 nagy oka, amiért úgy tűnik, vastagabb a fotó

Látod a különbséget? Ez is egy nagyon fontos pont - a keresztbe lábait. Csak zaguglit „hírességek a vörös szőnyegen!” Ezek a hölgyek képzett jelentenek a fotósok. Gyakran kezét csípőre, és láb - keresztbe, nem számít, milyen vékony vannak. Keresztbe lábak hangsúlyozzák a görbe a csípő és a lábak szeretem elvékonyodása le, ami a hatását „sellő farka” (kétes összehasonlítás, de a Nyugat már annyira elfogadott, de működik - kb toll ..).

A következő probléma # 4 - Milyen ruhát viselsz

Rajtam egy ing, amit nem díszítjük. Azok közülünk, akik nem nagyon vékony hasa és nagy kezét, akkor jobb, ha nem viselnek fényes egyszínű tetején. Nem vettem észre, hogy amíg nem láttam képeket, és rájöttem, hogy nekem ez egy nem-nem-nem. De hogyan lehet megjavítani? Pózolás. Karját keresztbe a gyomra, akkor fedezi fel. És most kap a kép sokkal jobb. Szintén fontos megjegyezni, a toka a bal oldali kép:

4 nagy oka, amiért úgy tűnik, vastagabb a fotó

Azt ki, hogy az arcom nagyobb. Saját fotós adott nekem jó tanácsot, hogyan lehet eltávolítani a toka. Emelje fel a nyelv a szájban! Gyakorlat előtt egy tükör, és látom, hogy a toka eltűnik, ha felveszi a nyelv (nem a csúcs és vissza, mint logopédus) - kb. Trans.). Csak varázslatosan működik, és nem kell semmilyen photoshop.

4 nagy oka, amiért úgy tűnik, vastagabb a fotó

Ha van egy zsák, használja azt. Az alábbi képen szoktam, hogy elrejtse homogén terület ruháimat. Nem, ne próbálja tanácsolom, hogy mögé egy kézitáska, de ha úgy gondolja, hogy szégyenlős, akkor játszani a tartozékokat. Próbálja viselni sötét színek a helyeken, ahol szeretné, hogy vékonyabb, OR Légy kreatív vágások ruhák és színes foltok, amelyek segítenek, hogy a figyelem a győztes testrészek és minimálisra csökkenti a figyelmet vonzott nem a legszebb része.

4 nagy oka, amiért úgy tűnik, vastagabb a fotó

Nagyon remélem, ez segít. Egyébként, én nem mutatnak ilyen csúnya képeket.

Iratkozzon fel a Instagram!

Több olvassa el a cikket a fotósok: Hogyan kell legyőzni a félelmet a fotós?

Nagyon érdekes! Köszönjük!
Számomra az egyetlen probléma, hogy a tükör nem segít (((én mindig látom magam szubjektív. Mi több, a legtöbb barátom azt mondta, hogy a fotó nézem minden rossz az életben. És egyesek azt tudta csak nekem fényképet, majd látta az életben, nem a semmit nem tudom, hogyan ... ... során paradox))) Lehet, hogy a probléma még mindig nem a fotó? ))

Köszönöm, érdekes, hasznos!




Kapcsolódó cikkek