16 éves Anastasia Kravchenya a Kalinkovichi mondta, tanított neki projekt NTV „te szuper! "

Holnap, május 26-at pontosan 12.00, moszkvai idő, megnevezi a nyertesek a projekt NTV „Te jó!” - Nemzetközi Énekversenyen. Győzelmek kiválasztott nézők SMS-szavazás, akkor megteszi a színpadon a Kreml Palota Moszkvában. Között a 10 döntős - Minszk Daria Chernova. Vegyünk egy 17 éves énekesnő egy emelvényen, hogy még túl korai megmondani.







Azonban a fehéroroszok már volt egy győzelem ízét: még egy projekt résztvevője Anastasia Kravchenya elnyerte a közönség díját. Nastia visszatért forgatás Kalinkovichi otthon, az iskolában (mellesleg megy az aranyérmet), és készül a következő versenyre. Mi az álmok 16 éves tehetség a tartományok - egy interjúban „SH”.


16 éves Anastasia Kravchenya a Kalinkovichi mondta, tanított neki projekt NTV „te szuper!


Nastya árva volt nagyon korán: az első a rák anyja meghalt, amikor ő még csak 3 hónapos, akkor az apám meghalt a tűz. Ez lett gyám nagymama Julia Ivanovna, de majdnem két évvel ezelőtt, és már el is tűnt. Elvesztése egy szeretett, amely Nastya felhívta az anyját, a lány, nagyon nehéz nem énekelni majdnem két év, és nem vett részt. Ki lakik a család keresztapja, Vlagyimir Nyikolajevics apa, tanul 10. osztályban, visszatért ének.

- Nastya, akkor hosszú utat a projektben, és megállt egy lépéssel elmarad a döntőbe. Mert milyen tanulságokat legtöbb versenyt?

- Nem titkolom, ideges, hogy nem felelt meg a végleges. Ugyanakkor minden olyan speciális fényképezési. Örülök, hogy vettem egy jó iskola, hálás a tanulságokat a színpadon, ami volt, dolgozó kamerák előtt, mesterkurzusokon vokális szakemberek. Hogy sem a koncert, a tapasztalat. Például énekelni Grigorij Leps ugyanazon szakaszában - egy hatalmas benyomást. És egy nagy megtiszteltetés, hogy képviselje hazáját, beszélt a zsűri tagjai - a világítótestek orosz show business. A díjat a projekt „! Te szuper” Én már kapott - a People Choice Award, kedves és fontos nekem. Tekintem, mint egy színpadi siker, és nem akarják, hogy megáll ott: a verseny még edzett engem. És azt hiszem, jól fog jönni a jövőben, mert fog kapcsolódni az életét kreativitás.







- Arról, hogy milyen területen van?

- álmodom a szakma a színházi és filmszínész. Fogok lépnek be a színházba. Azt továbbra is tanulni ének: felkészülés a nemzetközi versenyben „Golden Bee” a Klimovichi.

- Igaza van. De ez csak az eljáró tapasztalat. Meglepő módon, a részvétel a film-projekt volt spontán döntés. Egy nap elhívtak a színész Paul Dubrinsky (ONT találkoztak a projekt „énekelek!”). Egyszerűen azt mondta: „Holnap Minszkben öntés, jössz?” Beleegyeztem, különösen azért, mert támogatta a szeretett nagymamája Julia Ivanovna, és megyünk, eltelt több mint egy meghallgatásra, és a szerepe! Bevallom, amikor megláttam magam a nagy daru, rájött: tudok átalakítani, van egy jó derül ki a különböző érzelmek. Ő játszott a filmben a lány a beképzelt karaktert. Lövés, persze, viselt le, de megérte: most már tudom, ki akarok lenni. Most mind a versenyek és a projektek részt, ez tekinthető egy kis shazhochek álom karrierjét.

- Ez a projekt hálás a tény, hogy a fiatal korban sikerült a nagy színpadon, és hogy megértsük, milyen érzés - dolgozni a kamera előtt. Boldog, hogy elkezdtem egy darabig érdekes találkozók fehérorosz csillagok, például Németországban, Alexander és Constantine, Iskui Abalyan, azokkal, akik nem a show, de továbbra is az árnyékban. Először láttam a konyhában, és meglepve. És, hogy megértsék a jellemzői a munka, amikor jött a „Te szuper!”. A forgatás az orosz projekt került hatalmas mennyiségű időt. Összességében az iskola hiányozni fog legalább egynegyede. De van jó tanárok, azok valóban boldogok siker. Hálás a támogatást.

- Nastya, Aspect az előrehaladását mérföldkövek a biográfia, és a csoda az akaraterő. A veszteség a szülők, a szeretett nagymama, aki nevelt fel, egy baleset, amikor vezette az autót. Nézzük egy ilyen törékeny lány, csak a fejemben nem fér el, hogyan lehet túlélni, és kész. Hol vannak az erők?

- Ez egy nehéz kérdés. Igen, talán, hogy nézzen rám törékeny, de erős lélekben. Ritkán sír. Edzett körülményeket. Igazából, annak ellenére, hogy a vizsgálatok során, nagy szerelmese az élet. Szeretnék élni, amennyire csak lehetséges. Ez a kívánság, hogy a szeretteiket. Mert az ő támogatásuk nélkül nem siker nem érhető el. Köszönöm elhunyt nagyanyja Julia Ivanovna, a legjobb barátja Zinaida Stepanovna, aki a korai gyermekkorban, amikor az anyám meghalt, támogatott minket. Köszönöm keresztapja, Vladimir Nyikolajevics és felesége Nina Vladimirovna, saját nagybátyja Alexander Kravchenya. Ezek beteg rám mindig és mindenhol. Ez a legfontosabb dolog.

NTV projekt „Te szuper!” Adott egy esélyt, hogy a tehetséges gyerekek, akik szülői gondoskodás nélkül, hogy kifejezzék magukat. A résztvevők a verseny - 92 énekest Oroszország, Abházia, Azerbajdzsán, Örményország, Fehéroroszország, Grúzia, Kazahsztán, Kirgizisztán, Moldova, Ukrajna, Észtország és Dél-Oszétiában. Ezek a gyerekek - a gyermekek otthonok, bentlakásos iskolák, gyermek nevelőszülőknél és nevelőszülőknél.




Kapcsolódó cikkek