66 „Ha az ember bevallja lelke megtisztul, és tette, mint egy ragyogó gyémánt”

66 „Ha az ember bevallja lelke megtisztul, és tette, mint egy ragyogó gyémánt”

Jó hölgyem egy kedves és jó, hogy a házastárs, mindannyian imádkozunk, hogy az Úr adhat békét, egészséget és hosszú életet az egész családot.

Megkaptam a levelet, hölgyem, és látta benne. Együttérzés akkor a kísértésnek, és együtt érez vkivel veled a fájdalom, és együtt örülök az öröm.

Az emberi élet, hölgyem zameshena a bánatát és szenvedését.

A legközelebb Istenhez az ember. Nincs senki más, aki közelebb lenne, mint Isten. Ahhoz, hogy benne élünk, mozgunk [143] a karjába mindig.

Szóval, mi is befektetni minden levegőt, és a belső hang: „Istenem, hol vagy? Óvadék, az előzetes Pomozov E borítja rám! Jézus enyém, könyörülj rajtam! "

Legszentebb - Mother irgalom, jóság forrását és kegyelem megelőzi mindenhol csak nyissa ki a száját, hogy hívja őt, közvetlenül megelőzi, mint egy igazi anya. Tehát, habozás nélkül bátorítja őt minden pillanatban, és megtalálja a öncélú asszisztens és egy orvos a megpróbáltatás.

Isten, az én gyermekem, - mindenütt, és a szeme mindent lát, de úgy tesz, mintha nem látja, mert vár a bűnbánat. Amikor vétkezünk, könnyű vagy nehéz, ő látja, az ott van, de nem látjuk, ahogy a csecsemők szem előtt.

Amikor újra? Megint megfenyíti számunkra, hogy felfigyeltek rá, azt gondoljuk, hogy nem szenvednek jogtalanul. És mégis, amikor megalázkodunk, majd nyissa meg a szemét lelkünk, és tudjuk, hogy mindent, ami az Úr rendkívül jó; Aztán látjuk Őt mi irgalmas Atyánk, tele szeretettel és teljes jóság.

Nem tudom, hölgyem, ha megindult általános és őszinte vallomás, hiszen hétévesen, és még mindig. Végezzen alapos ellenőrzést minden múlt, és írja le a papírt, és akkor nagy előny a lelked. Hasonlóképpen, a házastárs.

Mert vannak bűnök, és nem csak az a fajta, amiben nem írt, de az egész természet, amely nem számít bűnnek, de ugyanakkor, ha valaki bevallja, lelke megtisztul, és tette, mint egy ragyogó gyémánt.

Kezdje a gyermekkorban: mit bűnök származik nyolc-tíz év, néhány tíz-húsz, és azon túl, ingerlékeny erőt és vozhdelevatelnoy.

Továbbá, a házastárs: természetes és természetellenes, a munka, sértések, törvénytelenség, mind nyíltan, szégyenkezés nélkül.

Ha újra? Mégis, akkor tanított, mi? A gyóntatója, és tett egy vallomást, akkor nem szükséges.

Ha van? Valami, hölgyem, azt szeretnénk, hogy alamizsnát adni, hogy ez a nő, aki elvesztette a fiát. Ha azt szeretnénk, hogy irgalmas az elhunyt az erőszakos halál, ne felejtsd el, hogy neki Imák.

Mert talán, mint a fiatal, voltak bűnök, és ez, hogy rajta a pokol, és akkor lesz az oka, hogy ő lesz mentve, és megy a mennybe. A liturgia, mentse és bontsa ki a lelkét a pokolból. És ezért, ahelyett, hogy a rossz, ami, mint látni, akkor tett, nagy volt a fogadtatás. Mert hála neked, és megmentette a lélek útján bűnbánat közelebb kerülni Istenhez.

Share az oldalon

Kapcsolódó cikkek