100 $ egy kék bélyeg

Ez a törvényjavaslat kell venni az Egyesült Államokban egy par hagyományos amerikai dollár.

Amikor én még deviza pénztáros GUM vettem ezüst igazolások kifizetésére egy par dollárt, és átadta a gyűjtő bank.

Tekintettel arra, hogy a szabályokat a felvételi bankjegyek nem változott azóta, és ma kellett volna, hogy cserélje ki őket rubelt a bank, de Oroszország - egy ország csodálatos.

Régebben bankjegyek tömítések (nem emlékszem az év) gyakran esnek. Emlékszem az EAE nekik minden probléma nélkül.
Ez furcsa, hogy nem vette. (Fehér lehet próbálni.)))
Csak annak eldöntésére, hogy szükség van rá.
Az eredmény nem válaszolt. De ..
Szeretem azt vette a tartozás számlákat vagy maszatos, így dörzsölte a fehér, és olyan jó, mint az új.

beszélünk a Kincstár pecsét. Felhasználható Yandex, kérem :))

Oh. Talán félreérthető, a számláimat is volt kék nyomtatott. De talán a nyomtatást, ha a meghatározott később. Még mindig nem tükrözi, hogy ki és miért.
Maga nevetséges volt a tanácsot.
(Poslenovogodnee hangulat és állapot)

LOL. És ez igaz.

15 évvel ezelőtt rábukkantam egy hektár. de nem egy kék és egy piros pecsét. kék volt egy dollár. to-date nem lehet változtatni. ismerős az Egyesült Államokban tartott. nincs probléma. a tetején ilyen számlák „Silver tanúsítvány” felirattal.

Hoztam Thaiföld, 100, 20 és 5 piros meroglifami.
50 és nincs látható jele a bank, amikor sütött kiderült, hogy van egy nagy jel néhány 4 kicsi. A 3 bank nem változtak meg egyáltalán, akkor egy megváltozott gond nélkül, és 20 100 és 50 100 rubel volt a jutalék. Ezek a problémák csak Oroszországban, hanem bármely más országban, mint mondtam, minden gond nélkül. Saját tapasztalat és tanácsadás minden: én csak annyi pénzt, amennyit meg lehet tölteni, és ha változott, akkor tartte ott.

Natalia ECX Itt van egy másik történet. akkor ne tedd a bankjegyeket nyomtatás és bélyegek. Nyomtatás US Treasury magát. jelentette be a számlát idején a gyártás kék (nem zöld. összes használt) színű.

Azonban. Nagyon meglepett, hogy ez a kék. Megismétlem. Láttam egy egydolláros kék pecsét. százdolláros piros. stodollarovku kék nyomtatott soha nem látott.

Kapcsolódó cikkek