10 Idézetek kötet Hiddleston, blogger kádár Online február 9, 2018, pletyka

10 Idézetek kötet Hiddleston, blogger kádár Online február 9, 2014, pletyka

Ma, a születésnapján ünnepli Tom Hiddleston - megfordul '33 -as!

Tiszteletére a születési Tom azt javaslom felidézni 10. ő idézi:

1. „Mindannyian élni egy nagy idő. Mi lehet zenét írni, főzni, rajzolni, hogy a művészet és a szerelem a hihetetlen, soha nem látott szabadságot. Ez minden - itt, csak vigye, és csinálni. "







2. „Őrület és sületlenség - ez az én középső neveket. "

3. „mohó, maradj fiatal, maradj bolond, maradjon kíváncsi, és mindenek felett maradjon szerény, mert abban a pillanatban, amikor úgy dönt, hogy tudja az összes választ, keserű sors az univerzum utak figyelmezteti, hogy ez nem így van. "

4. „Read Shakespeare - olyan, mint gyönyörködni a tengerben: elkezdi érezni bölcsebb, nyugodtabb és békésebb”.







10 Idézetek kötet Hiddleston, blogger kádár Online február 9, 2014, pletyka

5. „szeretném megemlíteni egy képet Gavin O'Connor” Warrior „Tom Hardy és Joel Edgerton, hogy elsírtam magam, mint egy elveszett gyerek. Szerettem ezt a filmet. "

6. „Azt hiszem, ha volt valami, amit akartam hátrahagyni - egyfajta üzenet, szeretném az embereket, hogy megértsék a szabály a kedvesség. Erőltetni, amely megváltoztathatja a világot. "

7. „Az élet általában átkozottul csodálatos, ha hagyjuk, hogy így legyen.”

8. „Ha ez volt az utolsó nap, azt is hengerelt egy hatalmas bulit, hogy meghívja az összes és a tánc!”

9. „Ne ítélj az emberek, amit ők. Legyenek kik ők. Nézd meg őket most. Akkor még nem. "

10. „Soha, soha, soha nem hagyja, hogy bárki megmondja, hogy mit lehet és mit nem. Bizonyítsuk be, hogy a cinikusok rossz. Ez a probléma, hogy nincs fantázia. Az egyetlen korlát - ez a mennyország. A szájban. A határ. "

10 Idézetek kötet Hiddleston, blogger kádár Online február 9, 2014, pletyka

Boldog születésnapot, kedves, romantikus és tehetséges Tom!

- 591 # 10133;




Kapcsolódó cikkek