8 ok, amiért élni Thaiföldön

5 (100%) 1 szavazat

Miért Thaiföld? De nem más országokban miért olyan hosszú tartózkodás egy helyen, ha lehet folyamatosan utazik. Most nyílt több nagyon nagy titok - Thaiföld megfeszíti. Itt jönnek vissza, és jöjjön vissza. A jó hamar megszokja.







Duty kifejezést, sokan tudom. - „Egy évvel Phuket, és több mint egy láb Thaiföld” (. Itt helyett Phuket lehet bármely más helyen, sziget, város, stb én csak telepedett Phuket). De ebben az évben egy nagyon hosszú idő, és nem fordul elő. És sokan azok közül, akik még mindig maradt vissza. Van nem köztetek ilyen? Heh - heh, azt hiszem, van ..

Így van - valami jó Thaiföldön, ami a szeretet, és marad. Mindannyian talán okom erre, de írok, miért szeretem Thaiföldön.

1. A környezeti helyzet és az éghajlat.

Ez az első dolog, ami eszébe jut. Megtanultam Phuket és a környezet itt csak szuper! Tiszta tenger, a friss élelmiszer. A tengeri levegő. A sziget borított dzsungelben. Évben napsütés. Még a napi hőmérséklet-különbség nem olyan nagy - 5 fok maximum. Igen, ez a hely, mint egy nagy üdülőhely. És hogyan kell menteni, ha nincs szükség vásárolni szezonális ruhákat, yyy huuu!

Élelmiszer - egyfajta fontos szükségleteit a szervezet. Thaiföldön, ez az ország, ahol az élelmiszer nyilvánvalóan soha probléma volt, és soha nem is fog. Ez olyasmi, hogy mivel az éhínség, hogy az ország még soha nem tapasztalt.






Thai ételek véleményem nagyon egészséges. Keresse Thais, köztük igen kis mennyiségű. Az étel általában sok zöldséggel, friss tengeri és a chili paprika, amit szeretek. A Thai gyümölcsöt, így ez csak egy mese. Mert 100R. Veszek egy kiló mangó és elégedett.
Ezen túlmenően, a konyha változatos és nagymértékben függ a régióban.

A Thais nagyon lekgo közelében élnek. Ezek nagyon udvarias, nyugodt. Az esetek többségében egyáltalán nem agresszív. És soha nem fogják zavarni egyszer vagy sérti a személyes gáton. Ahhoz, hogy megtalálja a kompromisszumok és megtenni, ami minden kényelmesen van a nemzeti vonás! Ezen kívül, a thai lány nagyon aranyos ...

4. A relatív olcsóság.

A költség a ház itt nem annyira, például, lehet bérelni egy házat 10.000 millió baht két hálószoba, nappali és a konyha. Szezonális ruházat nem szükséges. Az étel nem is olyan drága. Általában minden nagyon költségvetést.

Kis thai királyság elég nemzetközi szinten. Ez mindig lehetséges, hogy megfeleljen a személy, aki ide érkezett az akkor 10 órás repülés, és megkérem, hogy hogyan csinálnak ott. Ez egyszerűen fantasztikus szélesíti az elme, jobb, mint bármely iskolai földrajz órákon. Kezded megérteni, hogy valójában az egész világon ugyanazt a problémát, és oka az örömre. A korrupció és a győztes labdarúgó-válogatott.

6. Tökéletes utazáshoz.

Ha azt szeretnénk, hogy járja be Délkelet-Ázsia, Thaiföld az a hely, hogy lesz a tranzit pont. Miért? És mivel az összes pontot, amit a fent leírt + központi helyen. + Jó közlekedési kapcsolatok és olcsó Thai Airways.

7. Thaiföldön egy buddhista országban.

8. Thaiföld föld szabad.




Kapcsolódó cikkek