5 Major alkalmazások IPAD öröm fogyasztás

Tehát egy hónap telt el azóta, az elején a hivatalos iPad értékesítése Oroszországban. és a kérdést: „Milyen alkalmazásokat meg kell töltse le az első helyen?” Elkezdtem feltenni minden nap.







App Store naponta frissített rangsor a legnépszerűbb ingyenes és fizetős alkalmazások és rendezi őket megfelelően a célok és témák - például van egy válogatott 11 kérelem a téma Fashion - Plus kiválaszt egy alkalmazás egy hét (jelenleg -. Szabad IMDB). By the way, hogy nyissa meg az URL-t, telepíteni kell, és nyissa meg az iTunes.

5 Major alkalmazások IPAD öröm fogyasztás

(A cölöpöt a képet lehet kattintva megtekintheti a screenshotok teljes méretben)

Az alkalmazás ingyenes, a könyv lehet tölteni a Wi-Fi-vel és a iTunes, olvastam ePub formátumban - több tucat könyvtárak, ahol megtalálható és letölthető a könyv ebben a formátumban. Néhány ezek közül által ajánlott program, de úgy tűnik, hogy a legteljesebb könyvtár kalóz könyvek az ePub formátumú - a „Flibusta”.

Zinio. olyan program, amellyel rájöttem, ahogy kell iPad. Ez az ingyenes app - a könyvtár folyóirat a világ minden tájáról. Csatolja a kártya, és letölthető a teljes verzió a legújabb magazinok többször olcsóbb, mint papíron. Általában a számok jelennek előtt 1-2 nappal kapnak előfizetők, és 3-4 napig kezdete előtt az eladások.

5 Major alkalmazások IPAD öröm fogyasztás






Orosz kiadás, A Vogue Idõtúllépés; Western sokkal több. Teljes katalógus itt megtekinthető - tényleg van mindent tucat magazinok főzés (beleértve, mártások és főzés vegánok), valamint a kiadványok a horgászat, úszás, testépítés, az orvostudomány és a golf.

Sok magazinok speciálisan. Én általában azt mutatják, iPad barátnőit a következőképpen: nyissa ki amerikai magazin dolistyvayu oldalakra a divat, válasszon egy fürdőruha, hogy szeretem, én kattintson a boltban linket (ez az aktív), forduljon az oldalt egy fürdőruha és betette egy „kosárba”. Reggel azt mondják, ő lesz a közvetítő, az Egyesült Államokban, és az egy hét - otthon.

GoodReader. A legjobb program az olvasás PDF - nos, én nagyon szeretem (Próbáltam egy fél tucat).

5 Major alkalmazások IPAD öröm fogyasztás

Read It Later Pro. Van egy két szakaszból álló információk fogyasztás: az első azt a fajta elvette a szalagok és mit kell olvasni és tanulmányozni több; a második -, hogy üljön le, és olvassa iPad'om óra megállás nélkül, hosszú cikkeket, tanulmányokat és jelentéseket.

5 Major alkalmazások IPAD öröm fogyasztás

ShopStyle. A srácok a Google szeretné látni őket Boutiques.com nézett így. Ez - Online kirakat több száz üzlet, de óvatosan, és lefektetett rugalmas és kényelmes válogatás tíz paraméterek: méret, ár, szín, hossz, stílus, szállítás. Még ha kéred, hogy csak tárolja a szállítási Oroszország, akkor választhat. Kényelmes „Kedvencek”, megjegyzi a beállításokat - a rövid, élvezni fogja.

És persze, még mindig a top 5 alkalmazások, csak egy másik téma.

anna Zabolotnaya




Kapcsolódó cikkek