5 kevéssé ismert és hasznos termékek, amellyel adja át minden nap a boltban

Ebben a cikkben, a történet a 5 termék, amellyel minden alkalommal, amikor át egy boltban. Ha csak tudja, mit veszít!

Tojás, tej, kenyér, kolbász és egyéb csodálatos joghurt ...

Ez az, amit általában vásárolni a hipermarketekben minden héten. Az emberek órákig kóborol egy hatalmas teherautó, de újra és újra át ezen termékeket.

Finom, egészséges és olcsó „pozíció”, amit nem hallottam semmit - mi ez?

Ebben a cikkben megmutatom kulináris titkait.

Pozíció №1: kamelinaolajas

5 kevéssé ismert és hasznos termékek, amellyel adja át minden nap a boltban
Madlen / Shutterstock.com

Az első alkalommal, amikor hallom „camelina” jut eszembe egy hülye kérdés: „Mivel a gombák, vagy mi?”.

Nem, nem gomba. Camelina sativa vagy Camelina sativa - lágyszárú növény a káposzta család.

Ebből elragadó préselt kamelinaolajas. Ízében voltam még nehéz leírni. Valami lágyszárú és ízletes. Kamelinaolajas nagyon hasznos, mivel a legtöbb finomítatlan növényi olajok, de szerettem neki szokatlan íz.

És az ára. Érdemes ez elég olcsó. Összehasonlítható az ár a napraforgó. És sokkal olcsóbb olajok, mint a cédrus, szezám- vagy dióolaj.

És írtam, hogy a pontos árat, de az a baj - Ufa, ez az olaj eltűnt a polcokról. Saját vágy nem ismer határokat :( megszakítások közben mustárolaj, amely szintén olcsó és nagyon kellemes ízű, de ez nem olyan ...

Kamelinaolajas előbb szeretett engem, és aztán a „növény” rá sok barátot.

A salátaöntetek №1 szerinti Farid Karimov :)

Pozíció №2: Pomelo

5 kevéssé ismert és hasznos termékek, amellyel adja át minden nap a boltban
OlegSam / Shutterstock.com

A hangsúly a második szótagon :)

Ön valószínűleg látta ezeket a fura, csomagolva szexi hatalmas gyümölcsöt? 2 évvel ezelőtt regaled őket a húgom, és azóta a család eszik rendszeresen.

Az íze citrancs lágy citrus. Azt is mondhatjuk, hogy ez a savanyú citrus azoktól, ettem.

Gyümölcs nagyon hasznos, de ezen a listán, ő nem azért, mert a használat. Az egész „lifehack” a gyümölcs az, hogy hihetetlenül könnyen tisztítható.

Lásd, narancs, mandarin, citrom eszünk partíciókat. Grapefruit tisztázzuk a falakon, de azt sokáig, és kényelmetlen. De citrancs kiürül a belső falak nagyon, nagyon egyszerű. Ez a fő előnye.

Ennek eredményeként, a mi kezünkben van a legtöbb pályázat hús citrancs. Különösen a gyerekek értékelni fogja.

A második ütőkártyája tisztításhoz -, hogy a gyümölcs nem zamatos. A tisztítás során a keze tiszta és nem ragad.

Ezen kívül ő tisztítani héja és héja is nagyon egyszerű (azonos narancssárga nehezen tisztítható, nem izvazyukavshis).

Bezárása citrancs 1 kg súlyú költség mintegy 60 rubelt. Kissé drágább narancs és grépfrút.

Nos, egy pár szót, hogyan válasszuk ki a citrancs. Én személy szerint megpróbálják elvenni a puha és illatos gyümölcsök. Az egyetlen veszély - hogy az éretlen gyümölcsöt. Ebben az esetben, az íze lesz nagyon gyenge. De elkényeztetett citrancs én nem találkoztam egyetlen egyszer.

3. számú helyzetben: avokádó

5 kevéssé ismert és hasznos termékek, amellyel adja át minden nap a boltban
Valentyn Volkov / Shutterstock.com

Ez a termék ismert, hogy sok, és sokan az ő megkóstolta. Kóstoltunk, és elutasította.

A lényeg az, hogy az emberek hajlamosak megvenni a „rossz” avokádó. Miután értékesített hipermarketek általában 2 típusú avokádó: vagy nyíltan rothadt, vagy tölgy.

Utálom, ha látok egy teljes tálcát rakott rothadt avokádó. Üzletek játszik az a tény, hogy a termék új. Az emberek összegyűjteni ezeket a gyümölcsöket egy kocsit „a tárgyalás.” Nem meglepő tehát, hogy sokan vannak a avokádó sárban.

A másik véglet - éretlen avokádó. Ott már, de nehéz, és hasonlítanak az íze és állaga a nyers cukkini.

Jó avokádó legyen tökéletesen zöld, anélkül, hogy „podporchinok” és a sötét területek. És ami a legfontosabb - puha. Az állaga jó érett avokádó - a tojássárgája. Olyan puha vajas, könnyen elterjedt a kenyeret.

Mindenki adtam egy jó, érett avokádó, elégedettek voltak vele. Nincs kivétel!

De kész a gyümölcsöket ritkák. Gyakran kell vásárolni tölgy avokádó és a „érik” saját.

Mielőtt tudtam, hogyan kell csinálni a legjobban, lefordítottam sok gyümölcsöt. Meg kell minden avokádó egy külön papírra, és elrejteni egy sötét, száraz helyen 3-6 napig. Hőmérséklet - room. Majd kap, és van legalább lazítás.

5 kevéssé ismert és hasznos termékek, amellyel adja át minden nap a boltban
Avokádó pakolás. A4 fog felelni tökéletesen.

A szájban, akkor lehet fogni néhány mogyorós jegyzeteket, és ismét az íze zöldek. A fenébe is, azt csak próbálja ki!

Szeretem, hogy adjunk avokádó saláta, és a 2 éves lánya megeszi csak úgy. És vannak emberek, akik kenetet az avokádót a kenyér, megszórjuk sóval és meghintjük a citrom.

Pár évvel ezelőtt, az avokádót tartották egzotikus gyümölcs, amit eladott, melynek ára 100 rubel fejenként. De az Advent a hipermarketek én Ufa, az árak fokozatosan csökkent 19-25 rubelt fejenként. Moszkva az árak még alacsonyabb. Most, ahogy a szezon, ha jól értem, mert avokádó olcsó és jó minőségű.

Pozíció №4: Kecskesajt

5 kevéssé ismert és hasznos termékek, amellyel adja át minden nap a boltban
Jozef Rutkiewicz / Flickr.com

Régen, mint mindenki másnak, evés rendszeresen sajtot. Készült sajt tehéntejből. De úgy történt, hogy a lányom kifejlesztett egy allergia is. Mi lett felvevőpiaca készült termékek kecsketej és különösen a kecskesajt.

Vásárlás kecskesajt lehet bármely hipermarket. Azonnal meg kell mondanom, hogy a kecskesajt ér lényegesen drágább, mint máskor. Körülbelül 1,5-2-szor. De azt mondják, hogy a kecsketej sokkal egészségesebb tehenek. És még kecskesajt evett sokkal lassabban, mint máskor. Legalább azt, hogy van. És mind a hiba a szokatlan testes és savanykás ízét. Biztos vagyok benne, tetszeni fog.

Pozíció №5: Kesudió

5 kevéssé ismert és hasznos termékek, amellyel adja át minden nap a boltban
Daniel Panev / Flickr.com

Kesudió, mint minden anya, gazdag fehérje, telítetlen zsírokat és a kalcium.

És mi van a „lifehack” ennek a dió?

Az a tény, hogy ez az édes. Édes, tej. Legalábbis ez az édes dió, tudom, bár nem tartalmaz sok cukrot. Röviden, az ideális helyettesítő édes táplálékot, ha szeretne egy kicsit korlátozott.

Keressen egy jó kesudió nem könnyű. Meg kell fény. Ahogy a képen.

Az idősebb kesudió, ezért sötétebb. Tovább sült - bézs, de nem ismeri fel ezt, és ez kerül drágább valamilyen okból. A család vásárol a kesudió egy ismerős Uzbeks. Mint kiderül olcsóbb és frissebb termék. Ilyen hipermarketek nem található.

És mi kevéssé ismert ételeket eszel?

A pontos kapcsolat nem található, ez volt a teljesítmény Butakova néhány szeminárium az ételt. Ott van a sok szörnyű történeteket, és a mogyoró, beleértve korunkban lehetetlen vásárolni igazi mogyoró. Így elhatároztam, hogy hagyja abba az evést, hogy - lenyűgözte általában.

Igen, citrancs - a téma, hogy csodálatos citrus. Ahhoz, hogy hozzá egy listát a javasolt: * lenmag - gazdag forrása az omega-3 és omega-9 zsírsavak (jellege miatt az emésztés, akkor jobb, ha vásárolni egész és őrölni egy kávédaráló, például add a gabonafélék és saláták.). * Lencse - sok sok fehérjét, elég konkrét ízlés szerint. * Barna rizs - nos, akkor, mintha minden világos)

Lencseleves feleségem nem minden alkalommal. Igazad van, ez szükséges a lencsét. Teljesen ki a fejemből! Kényelmes, olcsó és hasznos termék.

Szeretnék megosztani egy titkot (nem emlékszem akik véletlenül ajándékozta) az avokádó. Mivel gyakrabban ténylegesen csak megvenni ugyanabban a formában, amely az összes írott, akkor van egy másik lehetőség, hogy azt megfelelő állapotban. A tasakot egy almával, úgy tökéletesen érett! És akkor, citrom, só, bors és zúzott fokhagymát, szárított kenyér a kenyérpirító. Egy csésze kávé reggel.

Ha beszélünk a közüzemi, mind citrusfélék legjobb fogyasztják csak terelni. Ez a szövet, amely tartalmazza a legnagyobb mennyiségű vitamin a gyümölcs. A pomelo keserű, de ugyanakkor narancs és a mandarin leginkább azt. Mintegy avokádó pontban. Még itt Németországban ez nem olyan könnyű megtalálni érett avokádó, gyakran hazugság csak egy kő. Yourself tárolására és várjon dolgovato után általában hozzák be, akkor feküdjön le öt nap, és kijelentik kedvezményt. Ezen a ponton ez a legérettebb :).

Minden a fenti termékeket nagyon jó. De ne felejtsük el, hogy a legtöbbjük még mindig egzotikus számunkra. Ebben az összefüggésben szeretném megjegyezni, hogy a testünk nincs hozzászokva, hogy a feldolgozás egyes enzimek ilyen termékek. Tehát ne visszaélnek azokkal - jobb, ha belemerül néha. A leghasznosabb termékek számunkra azok, amelyek termesztett és földrajzilag tartozik a föld, ahol születtek. Elvégre ők is évszázadok őseink ettek, és ennek megfelelően a szervezet kivonja a legnagyobb hasznot.

Általában ezek a termékek nagyon relatív. Ez az egyik a jelenlétük a szupermarketben azt mondta, hogy még vásárolni. Az öt felsorolt ​​termékek a cikket, amit rendszeresen esznek a 2. és 3. használják a mód „akart - vásárolt.” Ezen termékek tudom, hogy egy listát, ahogy próbálja enni jobb, különösen most, amikor már a gyermek felnő. Ez a mi hozzájárulásunk a termék kosárba: Mash. Ez annyira zöldborsó, amelyek hasonlóak a más hüvelyesek. A sütés után, amiből egy emlékezetes és hasznos zabkása (főtt puha majdnem teljesen és megpuhult). Paradicsomkrém. Paradicsompüré már régóta elfeledett sok, sőt (ha igaz) nem tartalmaz mást, mint a paradicsom. Finom és egészséges töltés, ez lehetséges, és a makaroshki keverjük ;-) szezám. A szezámolaj, a cikkben említett, de aki maga használja szezám? Vásárolunk, megsütjük, és adjunk a kását. Daikon. Ki eszik daikon? Néha enni ízletes és egészséges. Fehérrépa. A piacon gyakran értékesítik a téli és nagyon elviselhető karalábé, és a szezonban - minden nagyszerű termék. Mi a három egy reszelő sárgarépa és eszünk mustárral vagy mustárolaj. Hajdina liszt. Ki készíti hajdina liszt? Ha hozzáadjuk a hagyományos termékek liszt (palacsinta, sós sütemények), akkor kap egy csodálatos ízű. És én nagyon szeretem sütni kis sütemény készült hajdina liszt, víz, olaj és só. Az „ellenállás” anyag adjunk hozzá egy kevés teljes kiőrlésű vagy zab / rizs lisztet. Kaporskaya tea (Ivan-tea). Unod már a rönk drága márkák (bocsáss durva kijelentések, miután egy jó kínai zöld tea, mind a szupermarketben - log)? Próbálja Kaporskaya tea vagy füzike a változás. Ízletes és egészséges ital, valamint a tea társ. Fürjtojás. Mi vásárolni őket nagyon ritkán, de ha beszélünk hasznos termékek, mentünk, csak megemlíteni a bűn! Apja kunyhó kis fürj farm, neki a tojás jön egy nő, aki rajtuk kívül szinte semmi sincs, és nem lehet (ami nem allergia, nem valami mást). Csak ők, és fenntartja magának. Barna rizs. Úgy vélem, hogy mindenki eszik csak a fehér? A makrobiotika (itt a nyers foodists és szakadás a rész) úgy gondoljuk, hogy a fehér rizs, elvileg nem jár semmi hasznosat nem kalória, de a barna tartalmaz egy csomó ott valami nagyon hasznos, mert ez nem egy gabona őrlés héj. Tulajdonképpen nézi a szomszédok a pénztárnál a szupermarketben, az a benyomás van, hogy ez a lista van szükség arra, hogy minden gabona, mint a fehér rizs, sok zöldséggel és zöldségek (répa, káposzta, sárgarépa), levél többnyire csak néhány és miegymás gyógynövények alig egy nap szétszerelni, szemben az elődöntőbe. Kislomolochku emlékszem, amikor utoljára evett sajtot csak nem olyan sajtos vagy „túró”? Vagy erjesztett sült tej? A modern ember úgy tűnik, hogy táplálkoznak semmit, főleg félkész és van gyorsétterem, nassolás útközben. Kevés elkészíthetik snack egészséges élelmiszerek. Remélem, hogy a közönség körében Layfhakera ezek még mindig kisebbségben vannak.

„Helyi kamelinaolajas” - nevetni! Te moszkoviták nagyon vicces történik, amikor elkezdi gyakorolni tőke pátosz, nem bűncselekmény fogják mondani. ) A termék szerint, kivéve Mandula - NAGYON elpusztítani fogak, mégis, és én szeretem őket, de megállt. squash és tojást enni a saját, önálló főzés. Már kezdte nyomni kiegészíti azt. Zeller ismét nagyon hasznos a férfiak és a fogyás. És Pyaterochka termékek nem a legjobb minőségű, legalábbis itt Kazan

Zabliszt. 2 evőkanál kakaó, és egy kicsit típusú Nesquik. Ez hatja nagyon reggel. Nos, ez olyan, mint a len gabona. Moszat lemezeken. Okos alternatíva a chips, kiváló forrása a jód, és az összes, hogy hasznos benne :) Jó, egy kicsit sós és zsíros. Mozzarella sajt. Nincs színezékek és tartósítószerek-sozrevateley. Nem az a sós, az egyik, hogy a darab. Az első 2 pont általában jelen vannak a diabéteszes osztályok.