4. fejezet invázió elmebetegek

Ha szükség van - meg kellett!

Hirtelen hallotta a dobokat kívül. Megrendítő zene megrázta a falakat.

A macska kinézett az ablakon. A reflektorfényben, tompán felismerhető valamilyen mechanikus dolog. Homályos sziluettek, dörömböl dobok, költözött a házba.







- lemondás, földlakók! Mi - lunoplanetyane! Te elfogták! - jött a külső, és a reflektor megvilágította a kis zöld szörny, büszkén állt a repülő csészealj. - Meg kell azonnal benyújtja számomra - a király a elmebetegek, és cserébe kap egy hangulatos hely a börtönben! Mostantól a Föld bejelentett társ hold! A hold jelentette a fő bolygó a világegyetem középpontja. Gyere ki egyesével a láb, köröm és a szárnyak!

- King of elmebetegek? - macska meglepett. - Valami nem hallottam erről! Azonnal kijutni a bolygó, mert akkor kell foglalkozni velem! A briliáns macska da Vinci! Adok egy percet!

Côte zadornul függöny. Egerek ölelte a félelemtől, de a macska volt, nyugodt és szakszerű:

- Ne félj, barátaim, én veletek vagyok - zseniális da Vinci, ami azt jelenti, hogy mi jár! Először - fogjuk megtudni, hányan, de hányan. A második -, hogy megtudja, mik azok a fegyveres. Harmadik -'ll küld valakit segítségért a városban. És negyedszer, mi jön ki, ha nem az első három pontot.

- Ó, ez bonyolult! - egér nyikorog.

- számoltam - Chucha mondta. - hatan, négyen az ő oldalukon a fenevad antennákkal és dobok, a mi - a macska és az igazság!

- Mi van, ha dobni minket a dob? - javasolta Bubusha.

- Ismerkedés a védelem! Bubusha, hogy lufi, Chucha, megtalálja a kalapját, és te, Rush, hogy ki a szekrényből ruhák. Woodpecker - stop egy hisztit! Meg nem engedi koncentrálni.

Csak akkor vette észre, hogy harkály, fogott az eresz, tészták csőr a mennyezetre, és szörnyen zavarban, repült a padlóra. Egerek rohant feladatok elvégzésére.

- Mit csináljak? - Megkérdeztem a bagoly.

- Akkor a legfontosabb szerepet - mint tudjuk, hogyan kell vezetni sovomobil, akkor a megfelelő pillanatban ugrik ki a házból, és rohannak, hogy segítséget kapjon.

- Mi van, ha nincs ideje, hogy segítséget?

Cat lehajolt, hogy a fejét keresi a füle, és nem találni őket, suttogta toll:

- Ebben az esetben van egy tartalék titkos átjáró! - Cat körülnézett. Szeme ráhúzzuk a kép, a kép egy titokzatos labirintus.

Bagoly bólintott cinkosan is nézi a képet.

Egér hengerelt fülig le a lépcsőn, és halmoztak fel a szőnyeget egy csomó cuccot: kalapok, golyók és az összes ruhát, hogy megtalálták a házban, akik között még síelés - tartják Peak cipő.

- Mindannyian hozta!

- Tehát forró fújja labda - mondta a macska -, majd viseld a kalapot és ing és volt kiállítva minden ablak. De a lényeg - ne kapcsolja be a fény a szobában, úgy tűnt, hogy a külső, a ház, hogy nem néz ki léggömbök és állatok. Hadd megszállók úgy gondolja, hogy a ház fertőzött állatok!

Egér, cseréje pillantások, van az üzletet.

Cat ment a falnak, és kihúzta a vezetéket. A mennyezet lejött a cső hajlított véggel és két fogantyúval, mint egy bicikli kerék. Üti az elrendezés a Hold, a cső volt közvetlenül előtte da Vinci.

- Van egy periszkóp? - Uguha kivédeni.

A macska kapaszkodott a csövet, és elkezdte csavarja karok, tuning láthatóságot. Ugyanakkor a ház fölött macska da Vinci felmászott Áttekintés cső és felakasztotta jobbról a király őrültek.

- Igen, tényleg négy: a fő holdkóros és három asszisztens, akik több, mint kecske, juh és egy szamár, mint egy ijesztő idegen. És nem fog repülni! Nos, én vagyok a hibás ... - szólt a macska és kiabált közvetlenül a cső: - Figyelem! Veled azt mondják, a macska da Vinci! Van egy perc alatt! Ellenkező esetben tüzet nyitunk!

- Milyen más tüzet? - suttogta bagoly. - Nem kell a lángszóró!

- Nem, - motyogtam a macska -, de néhány gengszterek nem tudom.

Alvajárók váltak izgatott, és megállt dörömböl a dobok. Searchlight kiment.

- Minden elveszett! Ezek tűz fegyvereket! - Szamár felsikoltott és menekülni próbált, de a király elmebetegek, ügyesen ugrálva Lunolet megpróbálták megakadályozni az utat. De eltűnt a fűben szinte a legjobb antenna és felsikoltott fenyegetően:

- Állj! Ez a macska nem lehet megbízni! Különösen, hogy da Vinci olyan jó, hogy mi soha nem lő!

Alien ügyesen felmászott gyalog és a szamár, hegymászás fején, felkiáltott:

- Hé, a macska nem bölcs! Most és mindörökké! Mostantól kezdve, és minden nap a föld körül forog a hold. Rendeltem a Föld változtatni a repülési útvonal! Ezért hamarosan a Holdon nőnek a fák, a levegő megy a világ vége. Bár nem valószínű, akkor meg fogja érteni! Silly kis lények! A hold - ez a legmagasabb fény - ez a nagy és világos.

Válaszul, csak fölötte, egy cső tört nevetés da Vinci:

- De ez lehetetlen! Ahhoz, hogy egy ilyen nagy Föld körül forgott, mint egy kis hold. Ez ellentétes a fizika törvényei!

Király visított, mintha megcsípte:

- Én rendíthetetlen döntéseikben! Az őrültek nem a fizika törvényei, ez őrültek törvényes! - És hirtelen, a semmiből megjelent egy hatalmas fegyvert. - Legs fel!

- Be-it! - kiáltott Baran, rámutatva, hogy az ablak, ahol egy-egy, a körvonalak néhány állat.

- Még mindig valaki? - King rémülettől lőtt ki az ablakon.

Hatalmas balek ragadt a pohár.

- Van egy pisztoly lő balekok! - ujjongott egér.

Az éles kiáltás tört labdát, ami lunoplanetyanin átvette a fenevadat.

- Ah! Fél! - lunoplanetyanin örömmel látja, hogy az ismeretlen állat egy doboz eltűnt. - Most én vagyok a király! Már elfoglalták a hold és a nap. Most, hogy átvegye a Föld és a tenger, és én leszek a király a világegyetem! Én vagyok a főnök! Hurrá nekem! Hurrá! Háromszor! Attack! De! De! Liba, libák! Hess! És a zseni a hold által rögzített me! Az utolsó egy bal oldali egy zseni - ez te, a macska da Vinci! És a fejében az univerzum lesz a rendelkezésemre!

Alvajárók ugrott az ajtóhoz, és elkezdett dörömböl a lábát.

Puncher megbukott egy ájulást. Egér megszökött a második emeleten:

- Mit kell tenni. Mit kell tenni?!

- Küzdelem a kívánt, de vártam az olvasók! - váratlanul magának Ja ha mondta, és rohant, hogy a kép eltűnt lány keretben.

Ez a törvény bagoly csillapítású hírnevét becsületes író! De tudatában kell lennie - Kate Matyushkina soha nem tenne ilyet! Sőt, rendkívül felháborodott jogszabály Uguhi!

Baran, gyorshajtás, hit szarvak az ajtó, és ő, levette, esett a macska.

A bégetésben, tehénbőgés és vytom támadók betörtek a házba. Côte da Vinci mászott. Egér elbújt mögötte, a megszállók, lihegve zárási őket minden oldalról.

- Állj! - a macska sírt. - Egyébként én is alkalmazni a módszert macska fu.

- Ugyan! - Lunoplanetyanin kiviharzott az asszisztensei és lövés a macska balek orrát.

A macska megdermedt, buta csökkenti a szem az orr, figyelembe véve a balek.







Kopogtak - ez az egyik sarokban, ijedt harkály megérinti a falon.

- Nem volt macska-fu nem történhet meg! - King kuncogott őrültek.

Hirtelen da Vinci ugrott és megfordult a levegőben a feje fölött, egy könnyű mancs kiütötte a fegyvert a király lába. Útközben da Vinci pöckölte a farkát körül Kecske szem, miért abban szédül, elesett a Ram, Ram és esett a szamár.

A macska landolt négykézláb, ívelt hátát, és azt sziszegte hangosan.

- Cat! Huh! Gyerünk! - kiabál szamár, birka és kecske egyhangúlag.

A bár félelemmel kiegyenesedett szarv, és ő fut közvetlenül a király elmebetegek, kiugrott a házból.

Lyukasztó, hirtelen felbátorodott, repült a király, és megfogta a csőr, megpördült a feje fölött, és dobta a nyitott ajtón keresztül.

Az egerek a padlón felvette a kalapját, és elindult integetett nekik fenyegetően, hivatkozva félelem kecske és egy szamár. Azok sikoltozva rohant ki a házból.

- Hol vagy? Várj meg! - üvöltötte a király, elveszti a koronát.

Bagoly kiugrott a titkos labirintus erdei tisztáson, és hallotta sikolyok a háztól. A lány hirtelen csípte a lelkiismeret. Bagoly nézett:

- Ó, mi ez létre? Ne Feladom barátaim kiszolgáltatva néhány lunoplanetyashkam? Ó, nem! Nem tetszik, hogy!

A bagoly csapkodott a szárnyával, és magasba a fák fölött, és ott, mint egy sólyom csapott le a betolakodókat megszökött otthonról. Ijeszteni őket megfelelően, rácsapott a sovomobil.

Király őrültek, törés egy lyuk a kerítésen, és beleesett egy árokba. Lyukasztó, repül ki a házból, beugrott a kocsiba, hogy Uguhe.

- A hajsza! - kiáltotta csúnya hang.

Sovomobil kergeti szamár, juh és kecske, lovagolt uszadék és gyorsan eltűnt az erdőben.

- Hé! Ugye, hogy? Dobta a király? - Lunoplanetyanin fürgén felállt, és lerázta a szennyeződést. - Nos, várj rám, és most vzlechu beágyazása közvetlenül a ház! És minden fog esni!

Király futott a lemez.

- Ez nem fog működni! - A könnyebb már versenyzett macska da Vinci és hűséges segédtiszt detektív Myshakov.

- Ne hagyd, hogy menjen! - kiáltotta egy holdkóros, és beugrott a nyíláson.

Da Vinci Macska és egér ugrott rá. Király őrültek alig sikerült elrejteni egy székre.

Bent a repülő csészealj volt nagyon zsúfolt. Walls villant ezüst, feszített körül kabinablakok padló közepén nőtt díszes pilótaülésbe, amelyek közül az egyik azonnal megbukott macska.

- Hol a király az őrültek?

- Nincs itt! - Úgy döntöttem, Chucha és rohant, hogy a központ. - Ó, milyen szép a gombok! - Egér, megfeledkezve mindenről kezdte piszkálni a mancsát.

Fulladás örömében, csúcs és Bubusha is rohant a konzolra. Twinkle izzók. Húzzuk meg a pilóta szék és tapsolt a csapóajtót.

- Ne érintse meg a távoli! - A macska felugrott, és beverte a fejét az ajtó csapódását.

- Ez az enyém! - King of elmebetegek, megfeledkezve minden a világon, ugrott fel a táblára. - Vegye le a lábát! Mit csinál! Lehetne még felrobbanhat.

A harag őrült állt egyik mancsával a gomb „pultirovaniya-király”, a másik a „robotpilóta”. Frisbee villog, mint egy karácsonyfa. Tiporják őrült megrepedt a konzol.

A lőrés törte meg a felirat:

Cat lábat kinyújtva a konzolra, de ez az étel remegni kezdett, és levette a visítás király elmebetegek.

- Segítség! - kiáltotta, és lógott a lucfenyő.

Az egyik tábla, már helyébe egy másik:

- repülünk a Holdra. - kiáltotta az összes.

Plate twirled. Az egér és a macska a földre esett, az egész beolvadt egy villogó folt.

Alól a lemezeket repült a szikra, és ő, élesen a földről, eltűnt az éjszakai égbolton.

- A gazemberek! - visította, és a király sírt harag.

Egyedül volt a swing szögesdrót ág, nem volt ott, sem az agresszorok, sem azok, akik megragadják. Alvajáró voltam magányos, mint valaha. Kitaszított, elhagyott, kis és szánalmas. Minden, ami maradt - a lucfenyő és szívós mancsok. A földön szivárgott királyi könnyek.

- Ne legyen rendben! Még lemondani! Szulafélék. Állj. Mi vagyok én ordít, mint egy hülye egér. Nekem is van egy tartalék terv!

Ránézett a macska ház da Vinci és nyöszörgött halkan, alig várom, hogy a csalit.

Repülő csészealj, emelkedik a felhők, úgy rázza, hogy a barátai szinte kiugrott szőrös bőre. A felirat a távirányítón újra villogó neon:

A kurzus a hold. Túlterhelés. Ez lehetővé tette a robotpilóta.

- Azt hiszem, most már lelapul! - sziszegte Bubusha. Ő kövér has nézett ki, mint egy lapos labdát.

Da Vinci Macska és egér szörnyen érzem súlyosságát. Plate egyre magasabbra emelkedett. A portok szilárd feketeség az éjszakai égbolt végtelen helyébe a távoli csillagok. Közülük tűző napon - még vakító tűz.

- Én fordult egy torta! - panaszosán cincogta Peak.

- Ne ess pánikba! - mondta a macska, a legmegnyugtatóbb hangján. - Tapasztaljuk torlódás miatt a gyorsulás!

- És miután a túlterhelés lesz alulterheltségi? - Meg akartam kérdezni, csúcs, és hirtelen úgy érezte, mintha könnyebbé válik pihe.

A Bubushi gyűrűzéseivel pamut, ismét kerek has és egér perekuvyrknulsya feje fölött.

- Segítség! - Chucha lógott a mennyezetről. - Mi az? Nem értem semmit! Miért repülni? Miért nem mérlegelt? Hol a tömeg? Ellopták?

Barátok lebegett a kabinban.

- Hurrá! Ez a legérdekesebb kaland! - Da Vinci felmászott a szék lába. - Nyertünk lunoplanetyanina, és most volt egy súlytalanság állapotában!

- Mi ez? - Az érdekelt egér.

- A Földön, úgy érezzük a súlyát, mert vonzza a bolygó és térben felhívjuk semmit, és tudunk repülni!

- Horror - Bubusha mondta, nem érti a szót. - A Földön mi vonzott, és kihúzta az űrben.

Egér bekarikázott Fakitermelés, mint a legyek. Bubusha kezdett érintse a lábát a mennyezet elképzelni, ha sétál rajta; Chucha hullámzó mancsát, mintha pillangó; Peak és vett egy üveg vizet, és elengedte a kezét nagy buborék, ami azonnal úszott a közelben.

Côte da Vinci megkerülte a széket, és alig szorult bele.

- Kérem, foglaljon helyet! Sürgősen ki kell térni! - mondta a macska. - Sürgősen ki kell menni keresni Csing! És, hogy megmentse őt a börtönből!

Itt Chucha felszisszent, kapaszkodott az ablakot. Úgy nőttek olyan nagy, hogy a Föld vált hatalmas kék labda, körülvéve egy ragyogó halogén fehér felhők melyek hordozzák anyabolygójukig a hideg helyet.

Eközben a macska bámult a szemközti ablakon a hold. Körülvett csillagok, ez sokkal több, mint úgy tűnt, a Földről. Láthatóvá vált kráterek.

- Friends! Megjegyzés: A hold továbbra pályára a Föld - azonnal azonosították da Vinci. - Ebből azt a következtetést, hogy a ragyogó feltevéseimet indokoltak voltak! Lunar király csalt minket! A Föld nem forog a Hold körül. Ahogyan lehetetlen megragadni a nap: ez egy tűzgolyó, és a megközelítés, hogy az egészet éget! Ez azt jelenti, hogy az összes többi az ő szavai is kérdőjelezheti!

Váratlanul repedt konzol futott egy szikra. A macska kinyújtotta mancsát, hogy a kereket, de hirtelen megreccsent, és megtalálta a macska a lába. Törött vezetékek szikra.

Mert ablakokkal perekuvyrknulas Föld fenyegető át a lemezt.

- Mi történik itt? - kiáltotta Bubusha.

- King őrültek törött távirányító! - Sejtettem Chucha. - Ahogy most menj vissza?!

- Inkább ülj, - Rendeltem egy macska.

Egér, pontozásos mancsát kezdett rohanni a levegőt a székek, promahivayas és repül fel vele.

- Siess! - Macska mancs fogott Chuchu és leültette, rajta az övét.

Lunolet fonott újra. Attraction együtt pangása mutatkozott olyan hirtelen, hogy barátai nem volt ideje a regenerálódásra. Ivory nyúlt Bubushey és egér nyomva da Vinci olyan nehéz, ha nem volt Hippo.

- Mi ez. Hová megyünk. Állj Lunolet, megyek. - zihálta Chucha.

- A Lunolet go lehetetlen, mi vagyunk a nyílt tér!

A macska annyira szédült, hogy elvesztette az eszméletét. Az utolsó dolog, amit látott - ez a fekete. Hogy repültek, így - nem ismert. Lunolet így rázzuk és csavart, hogy minden elvesztette az időérzékét.

Sok nap múlva Chucha azt mondták, hogy az ősszel tartott egy második; Peak azt mondta, hogy egy óra; és Bubusha azt állította, hogy lóg az űrben legalább egy hétig.

Az erő az ő zseniális lesz a macska magához tért, és legyőzi a szörnyű súlyosságát, rákattintott a gombra „Vészfék”.

Azonnal volt egy síp, fül pop. Plate megrándult. És a macska kitalálta rá nyitott az ejtőernyő. Az ablakokkal fekete volt, egyes helyeken a törött panel futott vörös szikra. Örvénylő megállt, és a padló leveled.

Chucha sírt és megpróbálta leszerelni.

- Nem levehető öv, még nem prilunilis! - mondta a macska, és ott volt egy szörnyű csapás.

Utazók ugrott a helyükre, ha a mélyponton. A fények kialudtak, lezuhanyozott üveg és minden megfagyott.

Vészvilágítás villant. DöntŒvágás rosszul torz egereket rendetlen és megijedt. Úgy nézett a macska, a macska bámult a törött ablakon.

- Igaz, hogy a Holdon nincs oxigén? - óvatosan megkérdezte Bubusha.

Egy törött lőrés, mint egy fekete mélységbe, vár az ismeretlen. Hideg levegő áramlott be a kabinba.

- Ha nem volt oxigén, mintha a Holdon élt Hold zseni? - mondta Chucha.

Da Vinci beleszagolt a levegőbe:

- Legalábbis a hely, ahol leszállt, az oxigén! És úgy tűnik, nagyon friss! Azt javaslom, hogy menjen felfedezni! - mondta vidáman, mintha minden nap csak tette, hogy tönkrement űrhajók és elment, hogy vizsgálja.

- A feltárás a Hold! - túlvilági hangon mondta Chucha. - In Search of the Lost City of Hold zsenik, elfogták az idegenek ...

- Igen! De először meg kell találni lámpák!

Zyza, hallani Zyza, hallod?

Ez új! Nos, jól!

Macska és egér most a tetőről

Elindította a Holdra!

Macska és egér - űrhajós,

Repül az űrben!