12 értékelés alapján mintegy KFC a Khimki városi kerület, leningrádi autópálya, ow

Elmentem enni hetente többször egész évben, a KFC „TC League” Khimki. Rendszeres vásárlók nem emlékszem (mindannyian úgy tűnik, hogy ugyanaz az arc, mivel valóban vannak számunkra). Ez meglepte a gondatlan magatartása bizonyos alkalmazottak feladatait. Könnyedén fel egy nedves ruhával és egy pár papírt, hogy ne tegye bélyeg kézhezvételét szabad burgonyát, hogy a következő látogatást. Arra a kérdésre: „Tudod, hogy miért a tálcára kell lennie legalább két nedves törlőkendők Valójában nincs wc gombra. ›







Mindig kérdezze meg az útlevél, ha fizet egy kártya, amely hihetetlenül bosszantó.

Reggel a kávé mindig 5-7 percig. Panini nem veszi, ritka savanyú, nem lehet.

Zsemle recept a „Classic”, valamint a tömések rosszabbra fordult.







Elmentem enni hetente többször egész évben, a KFC „TC League” Khimki. Rendszeres vásárlók nem emlékszem (mindannyian úgy tűnik, hogy ugyanaz az arc, mivel valóban vannak számunkra). Ez meglepte a gondatlan magatartása bizonyos alkalmazottak feladatait. Könnyedén fel egy nedves ruhával és egy pár papírt, hogy ne tegye bélyeg kézhezvételét szabad burgonyát, hogy a következő látogatást. Arra a kérdésre: „Tudod, hogy miért a tálcára kell lennie legalább két nedves törlőkendők Valójában nincs wc gombra. ›

Tudom, hogy a gyorsétterem rossz, de ő egy gonosz, nagyon finom. Meglátogatta a CFS a „Mega-Khimki”, minden nagyon jó. Meg lehet enni, és mindenekelőtt nem drága. Most az árak emelkedtek, de ésszerű határokon belül. Nagyon finom ezek hasábburgonya csirke fűszerkeverék, ízletes bátorság, minden finom és friss, és ami a legfontosabb a gyors.

Akkor mindig jön és ízletes ebédet, ha nem sok időt! Kellemes személyzet szolgálja gyorsan és előkészíti a megrendelést! Az árak nem harap, és ugyanabban az időben, a kávézó hagy jó benyomást!




Kapcsolódó cikkek