30 sokkoló idézi Mr. Freeman

Mr. szabad ember szeretete irónia filozófiai gondolkodás és a kritika a modern ember az utcán életmód.

Érdekes tudni, hogy megtalálják a legjobb idézetek a hős.

30 sokkoló idézi Mr. Freeman

30 sokkoló idézi Mr. Freeman

  • - Legyen egyszerű és embereket, hogy elérje az Ön számára.
    - Inkább bonyolult és én is visszafogott azoktól egyszerűbb.
  • Az úton van egy gyalogos lépéseket;
  • Soha nem akartam a forradalom, amelyet kiontott emberi vér. Én még soha nem kérte, hogy a mészárlást, amelyben a vezető agy elkenődik a falakat! Revolution lehet csak egy - a forradalom a tudat. És csak. Minden más - csak értelmetlen húsdaráló, amely bekapcsolja a hús kifosztani;
  • Nézd meg a hatalom, ők főleg nem áll a szertartás - mutatni az embereknek néhány gyújtóbombákban előadások, mindössze 2 hónap ajánlat kitombolja magát, a választások, Boldog Új Évet, építeni nano-a jövő olimpiai labdarúgó-királyság és az állam. Emberek hawala és boldog. De amikor az emberek egy lyuk a zsebében, és nem csinál semmit enni, ki a felelős. Nincs helye a vodka labdarúgó, szükség van az áldozat. És a hatalom az emberek ezt az áldozatot, adjon meg. Veletek vagyunk, tudod? Kiderült igratakaya. Egyrészt az emberek, akik nem tudnak gondoskodni magukról, a másik - a hatalom, hogy az emberek nem törődnek. És a közepén veletek vagyunk, akik úgy tűnik, hogy van valami, de hogy ki és mi - nem egyértelmű;
  • Hogyan lehet nyerni vagy veszíteni egy játék, ahol a szabályok folyamatosan változnak, és nem változik akkor?

30 sokkoló idézi Mr. Freeman

  • Az emberek szeretik egymást. Hanem azért, mert az oktatási csinálnak, hogy egy nagyon torz formában. Vegyünk egy kicsit közelebbről. Az ember könnyebb szeretni, mint a gyűlölet. És azok, akik értik, sokkal erősebb,
  • Azt tanácsolták, hogy egyedi és ápolják a másság. Így tovább, hogy eredeti: Legyél bajnok felfekvés én osztály, Oscart nyert a legjobb utánzata az orgazmus, dobja partnerek a fej, harapás egymás torkának a vitában, aki jobb, mint a többiek tudták Freeman!
  • Az ember nem szabad az időt, azt hiszik, hogy egy csomó;
  • Nem tettünk semmit nagy, de leértékelődött mit tartottak egy nagy ...
  • Minden szó, amit mondani bekapcsolja átgondolt kérdéseket! Tudja, hogyan néz ki? Azt mondom: „Az emberek, elfogyott a kenyér. Meg kell vásárolni kenyeret. " Te megdöbbentette lássam, Jaws, Glasau duzzadó horror, és hallotta a kiáltást: „Hleeeb! Jelenleg nem kenyeret! Mit tegyünk, Freeman. Adj nekünk kenyeret!”. És így tovább. Hé, pékség a sarkon;
  • Aki nem akar, vagy félt - ingyenes! Aki nem tartja! Dosvidulki és kiment!
  • Én nem tartozom semmit, ezt meg kell elképzelni;

30 sokkoló idézi Mr. Freeman

  • Azt mondják, én ugyanaz a szarvasmarha, mint mindenki másnak. Te jó ég, a legtöbb az értékrend, én sokkal rosszabb;
  • Free népszámlálás sokkal drágább, végül telepedett annyi obodoyudogryaznogo cinizmus és a szadizmus, hogy amíg az utolsó napokban nem mossa;
  • A pénz drága és lyudi- semmit. Mert te felbecsülhetetlen, mert bebizonyosodott, hogy Isten képes minden mítosz;
  • Emberek, ébredj fel! Pénzforgalom kell, hogy adjon nekik az erejüket. Végtére is, a pénz értéke, feltéve, munka- és nélküled, nem jelent semmit;
  • Ha minden a szar büdös, akkor ez a szar?!
  • Joy mindig megy a hegyhez. Slezyvsegda kapcsolja nevetni. Gyengéd végül durvává válik. Barátság fordul szeretni. A szerelem a szokás. Az a szokás, a gyűlölet. Gyűlölet békében. Comfort kíváncsian. Érdekesség a barátság;
  • Lehet tenni valamit igazi, tudod? De mi történt az álmod?
  • Ne várja meg, amíg végzett, amikor gyermek születik. Állj vár, ha elkezd dolgozni, amikor nyugdíjba, amikor összeházasodtak, a válás. Ne várja meg péntek este, vasárnap reggel, vásárol egy új autót, egy új lakást. Ne várja meg a tavasz, nyár, ősz, tél. Boldogság pillanata - értékes, ez nem a végpontja az utazás, és az út is. A munka - nem csak a pénz, a szerelem - nem számítva az elválás. Dance - figyelmen kívül hagyva a kilátást. Az abszolút legrosszabb hiba lehet, hogy - minden életemben kergeti a célokat, és nem vette észre, milyen idő végigmenni az életed ...

Tetszik? Küld:

Kapcsolódó cikkek