18 értékelés alapján körülbelül sema a falu Kraskovo, Karl Marx utca, 117

Hosszú keresett egy tisztességes fogászati ​​ellátás Moszkvában, jó orvosok és józan árlistában. A fogak minden nagyon rossz öröklődés. Elmentem Zub.Ru ahol egy foga, és a minimális működési megfosztott 15,000. Javasoljuk, hogy a barátok Sema klinika orvos Kashcheeva római Anatoljevics. Options nem kellett menni, és nem mártott - a másik végén Moszkva kap, összesen mintegy két órán keresztül. Mindent megtettek a legmagasabb szinten! Kiváló orvos, egy könnyű kézzel. Ő visszaállított szinte nincs korona. további ›

Olvastam a vélemények látogatása előtt, és elment a klinikára. Leveszem a fogat. Az orvos azonban egy könnyű kézzel! Elégedett vagyok, készül az első öt.

Kiváló fogászati ​​klinika! Arany kezek és az orvosok, és ápolók. Az árak meglehetősen ésszerű, más kórházak az azonos szintű fogak kezelésére több. Öncélú eltávolítása idegek ahogy azt már más kórházakban is, nem volt, hála Istennek. Pins illeszteni egy halott fogak egészséges kezelés alá. A megelőzés csak megy itt.

Megvan a klinikára, „Sema” tanácsára barátok, ez egy római Anatoljevics Kashcheev! És megdöbbentem a szakmaiság, az orvosok! Ilyen egyszerű és gyors, hogy eltávolították a bölcsességfogak (nehéz, mint amilyennek mondták más klinikákon hiba művelet!) És akkor én nem is fáj! Aztán meglátogattam a fehérítés, az eredmény is lenyűgözte! Mintha nem féltem fogorvosok, vele megyek, félelem nélkül!

Kapcsolódó cikkek