10 Ways Megtanultam, hogy boldog legyen, Creu

10 Ways Megtanultam, hogy boldog legyen, Creu

Ami azt illeti, akkor lehet boldog minden nap, minden másodpercben, minden pillanatban? Az igazság az, hogy ez lehetetlen. Lehetetlen, mert - az a személy, és azt tapasztalja, hogy a sok érzelem - mindent el lehet képzelni, és még több.

Az érzés a teljes boldogságot megfoghatatlan, mint a gyógyírt az örök ifjúság. De ez lehet, hogy egy kicsit boldogabb minden nap, hogy több pozitív. A folyosón az élet megtudjuk, hogyan tedd magad boldogabb.

Íme 10 fontos életleckék tanultam kedvéért a boldogság

1. leadja szív a gyűlöletet és minden eszközzel megpróbálja töltse meg a szeretet. Ha nem, akkor te csak rosszabb magát, mert a negatív érzelmek korrodálja belülről. Én minden este lefekvés előtt megpróbálom elengedni minden harag és düh, úgyhogy reggel tele örömmel.

2. Mi lett volna, hogy te soha ne vegye ki azokat, akik szeretnek.

3. Próbálj meg tanulni mindenkitől, legyen nyitott az új. Te - ez folyamatosan fejlődő lélek növekszik, csakúgy, mint az összes többi ember körül. Minden személy, akivel találkozol tudja, amit nem ismer.

4. Néhány szakaszában az élet nagyon nehéz lesz, fájdalmas, de meg kell próbálnunk, hogy talál valamit, amelyre akkor köszönöm ebben az időben. Előnyök mindig -, hogy ez tapasztalat ellenállás, tanulva hibáikból, stb Csak azt kell elemezni minden jobb.

6. megbocsátani azoknak, akik kegyetlenek az Ön számára. Vannak, akik csak nem tudja irányítani a sötét oldalát. Egyszerűen azért, mert megkönnyíti a lelket, hogy hagyja az egészet ki.

7. Mondja az emberek szeretsz, hogyan értékelik őket. Ezek az emberek - nem végtelen forrása a feltétel nélküli szeretet. Azt is meg kell viszont szeretve lenni, és hogy tudott róla.

8. Minden nap valami jót tenni valakivel. A világ tele van olyan emberekkel, akik segítségre van szüksége. Meg fog lepődni, milyen jó, hogy segítsen másoknak.

9. Állítsa meg a magas elvárásokat az emberek számára. legyenek, amit ők, és látni fogja, hogy az emberek vonzódni fognak azonnal. Csak légy türelmes.

10. Nem véletlenül találkozik bizonyos embereket. Tehát legyen kedves mindenki.

Kapcsolódó cikkek