10 Ways, hogy nézd meg a versenyt, ha lesz rendes

Először a gyermekek taxi szolgáltatás több alapján én majd vállalat „Taxi Caravan”. Elkezdtük határozottan állást - megjelent a város több egyéb foglalás egyterű taxi, és kivett valamit nézd meg.

Néhány szék hoztunk akár Finnországban, vagy Moszkva - még árulni nem volt könnyű megtalálni. Elkezdtem hosszú monológ a gyermekek biztonságát egy taxi. Minél többet beszéltem, annál több utas jöjjön hozzánk.

Egy évvel később, én születtem a legidősebb fiú, és a történet, tudtam, hogy megerősítse saját példájából. Gyermekülés regisztrált és az autómban. Fényképek, szövegek, interjúk magát. Minden „megoldás” - új utasok, hűséges és elégedett. Mint meredek innovációs piac, először nézd meg a versenytársaktól.

Innováció minden területen - ez egy nagyon erős versenyelőnyt. Még a taxi. Én nem beszélek robotok, járművezetők, kosmolotah kockás, hipermodern alkalmazások és egyéb IT-Gadgets. Beszélek minden innováció. Adjuk hozzá a karamell azok számára, akik megingott -, hogy az innováció. Elég, hogy ki a versenyt.

De újítások elveszítik vonatkozású, egyre mainstream. Először is, egy vállalat elkezd rajzolni mögött, majd kettő. Aztán ott vannak a szabadúszók. Végül, a kínai gyártók a felzárkózást, és átalakítja az egykor egyedülálló termék vagy szolgáltatás egy közönséges, a fogyasztási cikkek.

Egy bizonyos ponton, az áramlás az új utasok megállt. A gyermekbiztonsági rendszerek használata kötelező lett, a utazó gyermekek biztonságának acélcső média és néhány szülő kezdték követelni ülések egyéb szolgáltatások. Nyomására az utasok és a közlekedési rendőrség, a taxi, hogy a gyermekülés már nem egyedülálló szolgáltatás. Az áramlás a vásárlók, ami számunkra tapintható volt gerenda vált szétszórt eső. Meg kellett tennem valamit.

Az első jelentős elhangolódásával volt a választás a „Gyermek taxi” egy külön projekt, egy külön üzleti - ahogy mondják, „külön eljárásban.” „Baby Taxi” vált egy független cég, a saját cég, külön helyszínen, külön marketing, saját ügyfélkörrel. És ugyanakkor - az első speciális taxi gyermekülések Oroszországban. Hogy mi senki sem veszi. Még összetör minden gép, amely a vezetés, a minőség és elherdálta körülbelül ** minden más polimerek, mi lesz az első Oroszországban.

Amikor a speciális gyermek taxi volt egy csomó, és mi ismét megszűnt a különleges, elindítottuk Moszkvában. Egy gép. De lett az egyetlen speciális gyermek taxik működő két főváros - a legnagyobb szolgáltató, a nemzeti márka. Nem emlékszem, hogy hány „nemzeti márka” volt abban az időben a saját autó, de egy kis összeget. Azonban a fülke, és mi vagyunk az egyetlen, aki dolgozik, Moszkvában és Szentpéterváron.

Ahogy Peter elérte Moszkva cégek, több márka kezdett dolgozni itt-ott. Igen, ez nem egy „baby taxi”, és a hétköznapi, de ülő. És a vér minket tönkre. Ezen kívül, azt lezárja „Taksovichkof” székek szinte minden autó. Úgy döntöttünk, hogy azt mondják, hogy megértjük a téma, annál jobb. Elkezdtük, hogy aktívan támogassák a lehetőséget, hogy előrendelés több gyerekülés, majd - és minibuszok gyermek ülések. Adj autó öt különböző eszközök az öt különböző korú gyermekek - nem engedheti meg, taxi. Kivéve minket. Ez a mi területen, a szakértelem.

Valamilyen ismeretlen okból nekem, kivétel nélkül, a taxi úgy döntött, hogy a gyermekülés kell venni térítés ellenében - az is abszurd, mint kérve a díj légkondicionáló vagy pótkereket. Ellentétben a jog és a józan ész ugyanakkor sok szülő kezdték elhagyni a gyermekülés, egy taxit „saját felelősségére”. És ha egy taxit nélkül egy széket -, hogy valójában nem érdekel, hol megrendelni?

Később újra hangolni távol előzés minket páros, én hozzá még a szlogenje a szó - majd a „gyermek minden korosztály számára és a súly, minden gond nélkül, és pótdíjak”. Az emberek felhalmozott negatív tapasztalat kölcsönhatás versenytársai. Ebben az időszakban már visszanyerte az utasok többsége menekült az ellenség. De a negatív ivott egy nem savas. Még etetés a gép több különböző ülősarkokkal - nem ugyanaz, mint egy közönséges sárga „Solaris”. És az emberek kezdtek, hogy várjon egy taxi a rekord hatékonyságát.

Ez a pont - a büszkeségem. Azt találták egészen véletlenül. Felismerve, hogy az esélyt, hogy nézd meg a versenyt kevésbé, elkezdtem gondolkodni, mi mást lehet épül fel ezeket a „taksimalysh”, „taksiagusha” és mások. Nézelődni, és egy bizonyos ponton rájöttem, hogy mi a legjobb logó. Senki sem volt olyan jó lovas, mint az egyik, hogy jött designer Anna Beybalaeva számunkra. A megoldás jött magától, és 20 percen belül kezdtem, hogy támogassák a „valódi baba taxi - a ló.” Még csak néhány hét, és a lekérdezés „baby taxi ló” megjelent beszámolók yandeks.metriki. A nyitóoldal már előre elkészített, és nagyon könnyű volt, hogy azt a tetején a nem létező eredeti kérelmére.

Biztos vagyok benne, hogy nem lesz új oka, hogy létrejöjjön, és nem lesz új érdekes koncepciók. Talán még tovább ezt a cikket, különösen azért, mert sokan most kezdenek „Gyermek taxi” a kezdetektől fogva - egy új weboldal (régi elpusztult egykori partnerek), az új árak, új autók és szék. Remélhetőleg ebből a kaotikus szöveget, akkor a megfelelő döntést arról, hogy mi az üzleti egyedi lehet, ameddig szükséges. A legfontosabb dolog - minden alkalommal, amikor egy lépést előre. Ne felejtsük el, hogy ha a felzárkózást, és akkor - mindenki előtt. Fuss el! Nem fog minket!