7. A leggazdagabb sheikhs a világon - terraoko - a világot a szemed

Mivel a nagy olaj- és számos gazdag családok a Közel-Keleten, néhány sheikhs a régió rendkívül gazdag - néhány sheikhs a Közel-Keleten a becslések szerint a leggazdagabb milliárdosok a világon. A legtöbb arab országban, a királyi ház Sheikh használt kifejezés a gazdag uralkodók. Jellemző, hogy az arab világ rejtett állapotát sem Sheikh, de már összeállított egy listát a leggazdagabb sheikhs ismert információt az interneten.







7. A leggazdagabb sheikhs a világon - terraoko - a világot a szemed

Az iszlám a második legnagyobb vallás a világon, a második csak a kereszténység, és a leggyorsabban növekvő vallás a világon. Az iszlám a legelterjedtebb Ázsiában. Több mint 1 milliárd ember Ázsiában tartják magukat a muszlimok többsége ilyen ember él Indiában, Pakisztánban, Bangladesben és Indonéziában. Jelenleg több mint 500 millió muzulmán Afrikában és a Közel-Keleten.

7. A leggazdagabb sheikhs a világon - terraoko - a világot a szemed

7. Sheikh Tamim katari emír, az állam $ 2000000000.

7. A leggazdagabb sheikhs a világon - terraoko - a világot a szemed

6. Sheikh Faisal Bin Al-Thani Qassim, az állam a $ 2,2 milliárd.

Sheikh Faisal Bin Al-Thani Qassim sikeres lett, szinte ellenére a nevét, és nem azért, mert azt. Címét Sheikh semmi köze a politikai irányvonal. Ő egy távoli rokona az uralkodó Al Thani család Katarban.

7. A leggazdagabb sheikhs a világon - terraoko - a világot a szemed

5. Sheikh Hamad bin Khalifa Al Thani, az állam a $ 2400000000.

7. A leggazdagabb sheikhs a világon - terraoko - a világot a szemed

4. Sheikh Mohammed bin Rashid al-Maktoum, az állam a $ 4,5 milliárd.

7. A leggazdagabb sheikhs a világon - terraoko - a világot a szemed

3. Sheikh Mansour bin Zayed Al Nahyan, az állam 4,9 milliárd dollárt.

Sheikh Mansour bin Zayed Al Nahyan a miniszterelnök-helyettes, az Egyesült Arab Emírségek és az féltestvére az elnök. Sheikh Mansour elnöke a sport vállalat Al Jazeera, amely birtokolja a labdarúgás, kézilabda, röplabda és kosárlabda csapatok Abu Dhabiban. Ő is tulajdonosa angol labdarúgó klub a Manchester City. Ő az elnöke az International Petroleum Investment Company Abu Dhabi.

7. A leggazdagabb sheikhs a világon - terraoko - a világot a szemed

2. Sheikh Mohammed Hussein Ali Al Amoudiban, az állam 14,3 milliárd dollárt.

Sheikh Mohammed Hussein Ali Al Amoudiban áll 63-én a listán a világ leggazdagabb ember. Él két országban: Szaúd-Arábiában és Etiópiában. Ugyancsak a második leggazdagabb szaúdi állampolgár, a leggazdagabb fekete ember. Címét Sheikh rendelt vagyonát és eredményeit, mert nem tagja egyetlen királyi család. Úgy véljük, hogy ez nem csak a legnagyobb külföldi befektető Etiópiában, de Svédországban is. Mohammed Hussein szerzett vagyonukat köszönhetően az olaj, bányászati ​​és mezőgazdasági eszközök.







7. A leggazdagabb sheikhs a világon - terraoko - a világot a szemed

1. Sheikh Khalifa bin Zayed Al Nahyan, az állam 18 milliárd $.

gazdag emberek, nem látják a köznép ha segítenek, akik nem otthon nincsenek munkások őket bi Exalt nem epe bi ember, büszke Bi és így van YLE nem emberek minden pontosan akkor, ha valaki nem rügy közülük válaszolt bi Elmagyaráztam nekik, hogy nada nem érdekel annyira nap nem a sír mászni

Kedves Sheikh Mansour bin Zayed Al Nahyan, jó napot!
Nem vagyok koldus, van pénze kenyeret.
De van kis álom mutatják szülők Dubai város.
Ha ez lehetséges, hogy öröm a szüleimnek.
Köszönjük!

Üdvözlettel
Marseille!

Üdvözöljük, felség! Van egy álmom, hogy él lakásában lakom St.-Petersburg, kiadó szobát egy közös lakásban, és így akarnak élni egy külön lakásban, de ez nagyon drága nekem 90000-100000 ezer USA dollárt, az összeg számomra nagyon nagy, és nem teszik a lakást soha! Ha meg tudod csinálni egy jó cselekedet vétel, vagy küldj egy ilyen összeget, imádkozni fogok az Ön számára! számomat Oroszország 8-921-597-18-45

Jó napot, a nevem Angelica vagyok 45 éves. Azt szeretném kérdezni, jó emberek segítségét. A fejlett élethelyzetben munkanélküli maradt az egyik egy kisebb lánya 7 éves, és a férjem le van tiltva minden megtakarítási élelmiszerre költött. Ekkor élek a hely a férje. Abban a pillanatban, mi megmaradt a lehető legjobban tudjuk. Megbocsátok anyagi segítséget. Térkép száma 67628018 9012437215 MAESTRO. A korábbi KÖSZÖNÖM.

Assalamu Aleykum tiszteletben sheikhs. Kérem, segítsen nekem finanszírozására műtét Vese rám 35y.o. én sürgősen szüksége van egy veseátültetésre miatt veseelégtelenség élni a dialízis, de nem akarom, hogy hagyja el a két éves fia nélkül pazhaluysta apa műtét nélkül nem él sokáig segítség kedvéért Allah, a kártya számát minden perc drága, és minden rubel . 42763000387625117.

Assalam alaikum sheiks és minden muszlimnak kell a segítségével egy régi ház a házban a hideg és nyirkos bármikor összeomolhat anyukája 65 éves lány beteg az én takarékpénztár 4276838226062604 4276838226062604 prop 89654858452

Assalyamu Alaikum, Tisztelt sheikhs! Írok származó Kazahsztán. Nem mondom, hogy nem panaszkodik a markolat pénzt, de van egy álma, hogy vásárolni fiát egy lakást. Élünk, egy egyszobás lakás a régi szülők, nincs férje. És ez az oka annak, hogy a fiam nem tud kezdeni házas élet. Igen, lehetett bérelni egy lakást, de most van egy helyzet az országban, hogy csak figyelembe kenőpénzt nagy, általában nincs ilyen munka, hogy nem engedhetik meg maguknak, hogy bérelni egy lakást. Isten őrizz, mind a megbocsátás és Barakat ebben a világban, és a jövőben a világ! Köszönöm a figyelmet.

Bismilloh Rahmoni Rahim. Assalyamu alaikum
Hogyan segíthet a menekültek és bevándorlók hajléktalan!
Védák muzulmán testvérek,
Minden, ami adta Allah vegye vissza egy pillanat

Soha nem túl korán kezdeni menteni # # # a beruházások és a terv a pénzügyi jövőben. # Rögzítés- és pénzt takarít meg - ez egy művészeti

Szia kérem, segítsen gyermekének a szállítás, és a pénzzel. Bénulás görcsös agyi tetraparesis gidrotsifoliya nem jár, vagy ülni. A gyermek apa nélkül halt meg. Évente háromszor át kell adni a kezelést. Nem hibáztatom, hogy ilyen állapotban imádkozom Istenhez minden nap, így a lehetőséget, hogy menjen. Jó emberek kérem, segítsen ... megtakarítási bankkártya számát. 639002269011627019

Assalyamu alaykum. Azt szeretném kérdezni, jó emberek segítségét. A férjem dolgozik sheforom. Volt egy baleset, és a tulajdonos a kocsi, azt akarta visszaállítani a veszteségeit. De nincs semmi, csak haza. Még a kis ház visszanyeri veszteségeket. A teljes vagyon a mi gyerekek. Tehergépjármű-tulajdonosok azzal fenyegetett, hogy ubet férjem, ha nem talál szabad pénz. Pozhalusta segítséget nyújtson szabad pénz kedvéért Allah. Nem akarom elveszíteni a férj és egy ék, hogy Allah visszatéríti a megtiszteltetést dengue inshallah.

Ez nem olyan kegyetlen világot és az embereket. Azt akarják, hogy elvegye az, hogy van. Miért a gazdagok nincs ilyen probléma. Ebben a világban minden dől a pénz. Tehát, ha jó emberek vagy tévedek 😔😢😢

Helló, emberek segítenek. amennyit csak lehet. Én egy anya, két gyerek, a legfiatalabb most 5 hónapos, 2 hónapja kirúgtak a munkámat, és én 2 mikrazayma és a hitel, én fizetni nekik semmit. Élek a gyerekekkel gyermek után járó, 5000 rubelt havonta, a pénz nem elég. Könyörgöm, segítsen fizeti ki a hitelt, azt már nem, hogy nem szükséges. Könyörgöm, jó emberek reagálnak, segítség, Yandex-pénz 4100 1343 1590 818. Kérem, segítsen.

Üdvözöljük Sheikh Mansour bin Zayed Al Nahyan, legyen kedves, kérem, segítsen nekem pozhalusta nehéz helyzetben van a vese sebészeti betegek sürgős pénzt tizholo
kedvéért Allah kérve Allah kérem, segítsen Önnek az egészséges és hosszú életű. Ha a saját a korrigált egészséges nagyon örülök, köszönöm nektek. tekintetében Sonia.

Kedves Mohammed bin Rashid Al Maktoum! Írt egy egyszerű lakója a földnek. Van egy régóta álma válik mesésen boldog. És mivel az élet van kialakulóban nagyon rossz tönkrement, azt hittem, hogy elég válhat egy jó bűvész, aki gyökeresen megváltoztatta az életemet. Képzeljük csak el, hogy egy pillanat alatt lesz képes betölteni a végtelen öröm, hogy a szív egy ember! Ez nem is olyan kicsi. Leszek mindenütt hordozzák az üzenetet a jóság és a nagylelkűség. El kell fogadnia az ilyen jogi aktus érdemes azt mondani: „éltem egy életet nem volt hiábavaló.” És az ára a kérdés csak - egymillió dollár. Azonban én kerül tőled, kedves Sheikh Mohammed bin Rashid Al Maktoum, szinte bármilyen összeget. Legyen az Ön számára, hogy aláírja a királyi nagylelkűség, de nekem a felfedezés az életemet!
Üdvözlettel Mairambekov én telephon szám +996773295555 bankom kedvezményezett számla $ 118 00 000 6555 9274 nagyon boldog vagyok és hálával

ELTÉRŐ OZHYRELI PAMOGITE négyzetméterenként NOBRAT




Kapcsolódó cikkek