68 értékelés a Városi Kórház orvosi nevében Mr.

A neve a fejét. otleniem urológusok Nadezhdin IA igazán bizalommal és helyreállítás. Intelligens, tapintatos, az orvos az arany és jó kezekben van. Nem kétség, hogy végre nem járó munkát ápolással. Hozzáértő és jó orvos a lélek. Ki kezelt férjem, és tette egy műveletet, csak hozta vissza az életbe. Azáltal, hogy őt és vezetett személyzeti osztályon. Köszönet és mélyen meghajolt Igor. Csak azt, hogy vegye figyelembe Ganeeva és az orvosok, hogy a munka a klinikán a recepción. Okos. további ›

Elütöttem a szennyezett műtét, hogy egy csodálatos orvos, Musatov Péter Petrovics. Egy orvos Istentől, aki érti a dolgát. Köszönet a kezelőorvos és a teljes személyzet. Igen, a kórház rossz állapotban van, de az arany személyzet. Több ilyen kedves, segítőkész emberek, fehér köpenyes. Köszönöm.

Mi kifejezni szívből jövő hálámat a főorvos a kórház nekik. Zakharyin Kosmacheva VV és az összes egészségügyi személyzet sebészeti osztály, különösen Shindin AA a szakmaiság, a melegség, a figyelmet a beteg, a gondozás és a türelem! Kívánok egészséget, sikert a munkában, a családi boldogság! Vegyünk egy ajándék a következő szavakkal: Napok, mint a víz felolvasztjuk Flying, összevonása a patak. Mi egy kicsit fáradt az elmúlt évek alatt a gyerekek keres egy csíra. Napok a zárt A. Következő ›

Kérjük, fejtse ki, hogyan lehetséges, hogy át a beteget súlyos agysérülést baleset után a hetedik napon tartózkodás az intenzív osztályon az általános osztályon a hőmérséklet 39? Kedves doktor kifejtette egy interjúban, hogy a beteg „adagoljuk” agya, hanem azért, mert mindent Isten kezébe. Fordítás, újraélesztés, amikor az állapot stabilizálódott, és lehetséges, hogy felismeri a stabil állapot egy hőmérséklet 39? Kérdezem, kedves doktor, hogy lehetőséget biztosítson a nagybátyám, ő küzd, segítsen neki! Név beteg-Pugachev Vladimir. további ›

Egyszer én nagyon csalódott emberek, fehér köpenyes, a fizetett, ingyen, címekkel, és nem, én feküdtem a regionális, ahol én „kezelt” ismert docens nem említi a nevét, és nagyon jól ismert egyetemi tanár, tagja a helyi Duma (mindkettő tanítani a diákok), miután a „kezelés” 2 hétig, a lábam szinte repedt genny, én került át gennyes műtét a kórházban. Zakharyin és kezdtem küzdelem az élet, mentett és ültetett engem az összes osztály és az orvosok és a nővérek és ápolók. további ›

Üdvözlünk! Szeretném kifejezni hálámat az orvosok és ápolók a sebészeti osztály, nevezetesen Zhuvikovoy Elena Borisovna és sebészeti ápolók. Ők végzik a munkájukat lelkiismeretesen és a lélek, és a művelet során, és közben a kötszerek mind nagyon figyelmes és kedves. Nagyon megértő és kedves emberek dolgoznak ezen az osztályon! Köszönöm nekik szépen a munkájukat!

Az emberek, fehér köpenyes évszázadok kapcsolódó egyes önzetlen segítséget, képes gyógyítani a betegséget, és segítséget nyújtanak a betegeknek ebben a nehéz órában. A legtöbb jó orvosok, akik nem csak tudják, az elmélet és a gyakorlat az orvostudomány, hanem értékes emberi tulajdonságok: együttérzés, tapintat, tiszteletben tartják az orvosi etika kezelése során a betegek és hozzátartozóik. Ezek a tulajdonságok teljesen megszállta az alkalmazottak trauma egység City Hospital mentőt. további ›

Minden rendben van. A klinika orvos nagyon őszinte és szakmai maguk területén, de nem X-ray egység. Menj orvoshoz a lekötés, majd futtassa a város körül, és keresik a hol nem röntgenfelvételt távolítsa el a vakolatot. Szergej.

Karakozov Nina, az ő gyermekei és unokái, hogy kifejezzék mély hálámat a személyzet sürgősségi műtétet №1 Arakcheev Alexander és csapata, Lucino Olga Barisovne, Ilyasov Ruslan Ramilevich, Bigbaevoy Dinara Munirovna, orvosi nővérek Svetlavne Nikolaevna Elena Mikhailovna és a személyzet.

Karakozov Nina, gyermekei és unokái, hogy kifejezze mély hálámat a személyzet osztály, Arakcheev Alexander és a teljes csapat, Lucino Olga, Ruslan Ilyasov Ramilevich, Bigbaevoy Dinara Munirovna, Meditsynskim Nővérek, Svetlana Nikolayevna, Elena Mikhailovna és a személyzet.

Rossz hozzáállás az orvos

Üdvözlünk! Akarja, hogy köszönetet dr sürgősségi nőgyógyászati ​​(9. emelet) 6 hegyekben. Kórház Grabko AV 01/12/14, kaptam ezt az irodát a mentőautóban vérzés és a feltételezett méhen kívüli. Grabko orvos gondosan omotrel csak, ultrahang, adtak részletes, a szükséges ajánlásokat. Hála Istennek, félelmek nem erősítette meg! Köszönöm Dr. Grabko a gondoskodó és érzékeny hozzáállást betegeknél.

Köszönet a doktor - ortopéd Lysenkov VP 17.05.12 tette a műtét a térdén fiamnak Szergej Zinovjev. Ő nem csak írják kezelést a műtét után, hanem adott értékes tanácsokat rehabilitáció. Neki jó egészséget, boldogságot és sikert a munkában. Zinovjev NV

Az ilyen durvaság a fülkében. 517 (X-ray) már nem teljesülnek. nagynénje, egy orvos dolgozik nyelvben nem mer hívni, úgy viselkedett, mintha én jött haza, és pénzt kér. Ha nem vagyunk a fiatal betegek viselkedik, amely képes kiállni magukért, akkor elképzelhető, hogy több mint a szegény öreg kigúnyolja. Ha nem elégedett az életemmel, a fizetések és így tovább. Kifelé a szakma. Szégyen!

Undorító kórházi és sok orvos nem illetékes, nincs tudás és készségek, már az is kérdéses, hogy egy ilyen több lett a tanszékvezető vagy az általános orvosok. Kár, hogy nem tudja írni a trágár egyes orvosok, és így akarja, mert megérdemlik. Először is, amikor a keresztapám hozta a mentő a kórházba a sürgősségi orvosi ellátást számukra. GA Zakharyin, ő nem akarja elfogadni, hogy több órát töltött a váróban vele volt egy fia, akkor azt mondta, nem mi. további ›

Azért jöttem, hogy a vétel képekkel és diagnosztizálni a deformáló arthrosis a láb 1 fok. Azt mondta, hogy semmi sem az orvostudomány nem tud segíteni, menj, és alkalmazkodni az élet. A kérdésem az, hogyan lehet alkalmazkodni kapott kevesebb felelős megy. Demand segítségével masszázs, fizioterápia, hondoprotektory, torna, kenőcsök, fürdők, a válasz minden haszontalan! De mindenhol azt tanácsolják, hogy ne saját gyógyít, menj orvoshoz, ha az első tünetek. Nos, jövök! És miért? Ahhoz, hogy hallja, hogy '52 -ben voltam reménytelenül beteg és az orvostudomány. további ›

Volt FGS meg Manin forrón. Kórház 6-os szám általában fizetni a karjában, de egy idő után nem volt átadás, majd 70, majd 90 rubel. Úgy döntöttem, hogy fizetni a pénztáros, és jön egy nyugtát. Mert úgy tűnik, Manin úgy döntött, hogy büntetni. „Nem látok” hatalmas pestis, hogy 7 nap után talált egy másik orvost. Nos, ez idő múlásával, hogy visszavegye az FGS. Egy ilyen „orvos” még az állatorvos nem tud dolgozni. Úgy tűnik, hogy az orvostudomány nem ment kezelni az embereket, és pénzt keresni.

Voltam egy fogadáson a terapeuta Malyshev, ezért úgy viselkedik, mint egy orvos „House”. Ő foglalkozott ODS, így nem néz ki a torkán, nem hallgat a tüdőbe. Semmi sem történik. Szóban tanácsos inni meleg tej szóda. Itt van egy ilyen gyógyító!

Ma volt egy találkozót urológus Ganieva 9ch.34m. Ennek eredményeként, a sorban vártam több mint egy óra, mert az első szakaszban kerül sor fél órán belül a méz. alkalmazottja, majd újabb 2 látogató is a sorban. Miután a kérelmet a fejét. osztály, hogy annak érdekében, hogy a recepción volt, egészen más eredményt. Ganiev orvos nem volt hajlandó felvenni a cystoscopia, mondván, hogy ő nem volt a méz. nővére és elfoglalt minden alkalommal, és egy találkozót velem más urológus egy másik nap. Most. további ›

Undorító kórházi és sok orvos nem illetékes, nincs tudás és készségek, már az is kérdéses, hogy egy ilyen több lett a tanszékvezető vagy az általános orvosok. Kár, hogy nem tudja írni a trágár egyes orvosok, és így akarja, mert megérdemlik. Először is, amikor a keresztapám hozta a mentő a kórházba a sürgősségi orvosi ellátást számukra. GA Zakharyin, ő nem akarja elfogadni, hogy több órát töltött a váróban vele volt egy fia, akkor azt mondta, nem mi. további ›

Azért jöttem, hogy a vétel képekkel és diagnosztizálni a deformáló arthrosis a láb 1 fok. Azt mondta, hogy semmi sem az orvostudomány nem tud segíteni, menj, és alkalmazkodni az élet. A kérdésem az, hogyan lehet alkalmazkodni kapott kevesebb felelős megy. Demand segítségével masszázs, fizioterápia, hondoprotektory, torna, kenőcsök, fürdők, a válasz minden haszontalan! De mindenhol azt tanácsolják, hogy ne saját gyógyít, menj orvoshoz, ha az első tünetek. Nos, jövök! És miért? Ahhoz, hogy hallja, hogy '52 -ben voltam reménytelenül beteg és az orvostudomány. további ›

Volt FGS meg Manin forrón. Kórház 6-os szám általában fizetni a karjában, de egy idő után nem volt átadás, majd 70, majd 90 rubel. Úgy döntöttem, hogy fizetni a pénztáros, és jön egy nyugtát. Mert úgy tűnik, Manin úgy döntött, hogy büntetni. „Nem látok” hatalmas pestis, hogy 7 nap után talált egy másik orvost. Nos, ez idő múlásával, hogy visszavegye az FGS. Egy ilyen „orvos” még az állatorvos nem tud dolgozni. Úgy tűnik, hogy az orvostudomány nem ment kezelni az embereket, és pénzt keresni.

Voltam egy fogadáson a terapeuta Malyshev, ezért úgy viselkedik, mint egy orvos „House”. Ő foglalkozott ODS, így nem néz ki a torkán, nem hallgat a tüdőbe. Semmi sem történik. Szóban tanácsos inni meleg tej szóda. Itt van egy ilyen gyógyító!

A neve a fejét. otleniem urológusok Nadezhdin IA igazán bizalommal és helyreállítás. Intelligens, tapintatos, az orvos az arany és jó kezekben van. Nem kétség, hogy végre nem járó munkát ápolással. Hozzáértő és jó orvos a lélek. Ki kezelt férjem, és tette egy műveletet, csak hozta vissza az életbe. Azáltal, hogy őt és vezetett személyzeti osztályon. Köszönet és mélyen meghajolt Igor. Csak azt, hogy vegye figyelembe Ganeeva és az orvosok, hogy a munka a klinikán a recepción. Okos. további ›

Ma volt egy találkozót urológus Ganieva 9ch.34m. Ennek eredményeként, a sorban vártam több mint egy óra, mert az első szakaszban kerül sor fél órán belül a méz. alkalmazottja, majd újabb 2 látogató is a sorban. Miután a kérelmet a fejét. osztály, hogy annak érdekében, hogy a recepción volt, egészen más eredményt. Ganiev orvos nem volt hajlandó felvenni a cystoscopia, mondván, hogy ő nem volt a méz. nővére és elfoglalt minden alkalommal, és egy találkozót velem más urológus egy másik nap. Most. további ›

Kapcsolódó cikkek