44. Javítás jambs az első lökhárító (javítás) - 1. rész

Jó napot, ember előfizetők.

Én továbbra is fut a GD. És ez így ment tovább változtatásokat pozatehvyhodnyh.

A döntés, hogy visszavonja készült, mert a rés és kiálló lökhárító sarok.

Vettem eszközök és elment lőni. Shot a memóriából, egy settenkedik kandikál hogyan történik itt - www.cruzetalk.com/forum/1...ll-warning-lots-pics.html.

Talán, ha a kart tele mindent, és könnyű, de vettem le 30 perc alatt van az eljárás megszüntetésére a link kikötni valami, amivel szembe. Az első az, amikor megpróbálta felemelni a lökhárító, hogy távolítsa el a reteszt, nem akart tenni, hogy mi volt, hogy tegye a kezét a kezét kerékdob bélést, és nyomja rögzítése fel a helyére, majd ugrott. Miután mellékletekkel eltávolítjuk, kioldotta a csupa nagybetűs műanyag védelem lökhárító hajlandó megjelenni eltávolításával az összes csavart védelem, semmi sem változott, mint kiderül, amire szükség van, hogy csavarja 4 csavart, amely a lökhárító egy egyedi mobil erősítő alsó után, hogy ő volt a kezemben .

Ő már nem a kezében, de még mindig)

Becsatolva protivotumanok chipek (mellesleg a bal mellett a chipek a lámpa van néhány nem értem, ahogy csak rájöttem, hogy elfelejtettem, hogy rögzítse úgy tűnik)). Így (a chip) van behelyezve egy műanyag csatlakozó, amely nem világos, merre tart). További vizsgálatokat kezdett - miért a különbség jelen van. Mellesleg forgatás megdöbbentem, hogy a lökhárító már filmre és rögzítő törött. Masters rukozhopy palacsinta.

Úgy látszik, volt egy kis ütés a bal oldalon a lökhárító, egyéb okok nem látja

Kapcsolódó cikkek