3. osztály

Mr. Kulikov, "Hogy vagyok befolyásolható Seva". 1. fejezet, 2..

Aktualizálása a meglévő ismeretek

Srácok, amit részben tanulunk? (Megtudjuk „órák és szünetek” című fejezetet)







-Mi működik ebben a szakaszban már olvasni? (E. feltételezés "School of Clowns", B. Zakhoder "Break")

- Nézzük ismételje meg veletek egy kicsit arról, hogy mi ezeket a termékeket.

Mit jelent a munka „Iskola Bohócok”. (A mű beszél, hogyan kell megnyitni egy iskola bohócok, amit képvisel. Ez a munka is mesél a diákok és a tanárok az iskolában.)

- Kik a hősei ezt a darabot? Ki több, mint, és miért?

És mire emlékszel a vers B. Zakhoder „Change.

3. osztály

Munka szöveget olvasni

-Bemutató megnyitása 129. oldalon olvassa el a címet.

- Amint azt befolyásolja Seva.

- Gondolod, miután elolvasta a címet, ez lehet megmondani, hogy mi lesz szó?

Befolyásolja valaki, mit jelent ez? (Influence - így befolyást valaki, valami - valami tanítani, irányítani ...)

- Nézzük már tudjuk, hogy ez a hatás lesz.

elsődleges olvasat

3. osztály

3. osztály

- Szívesen mutatja ez a rész? Mi az?

-Mik az érzelmek okoztál a történetet? (Funny Seva viselkedett az osztályban egy kicsit vicces, érdekes)

-Tanultál egy kicsit a com- a karaktereket?

szövegelemzés

-A gyerekek olvasni az első része az első fejezet. Próbálja megválaszolni a kérdéseket







Ki vagyok én? Akinek a nevében az elbeszélő? (I - egy hős a munka, az elbeszélés 1 fő).

- Mit tanultunk Igor Bulavin? Mi ez?

-Amely megállapítja meg kell szólalnia a hangja? (Komolyan, szigor, parancsoló hang).

- Azt, hogy magának? Miért? (Conceited ad munkát anélkül, kérve a véleményt Gorokhov.)

-Mit jelent jelöltséget? (Man tervezett kinevezés utáni, a választási valahol, vagy a felvételi bármely szervezet)

- Melyik az új E. Nagyboldogasszony emlékezteti Igor? (Tovarishch Pamidorau)

- És ahol a gyerekek vezethet ehhez a munkához „hallgattam, és úgy döntött,”? (Összeszereléskor Pioneer)

-Ki Vszevolod Mymrikov? Miért Igor szólítja így hivatalosan? (Vszevolod Mymrikov - az egyik egy osztály a hallgatók, vesztesek, aki azt akarja, hogy nem csinál semmit.)

-Miért van szükség, hogy befolyásolja ez?

- Most olvastam, hogy ha a második rész. Mit mond ebben a fejezetben? (Ez a fejezet bemutatja, hogy miként viselkednek Seva az osztályban.)

- És mit csinál? (Ő eszik cukorpapírokon fogások, megakadályoz minden.)

- Srácok, mit gondol, hogy kell viselkedni az osztályban? (Nem, mert csúnya, mindenki így ...)

Azt viszont, hogy a harmadik rész.

-Valami, hogy gondolkozzanak Gorokhov? (Fent a módon megközelíteni Seva).

- És hogyan érti a kifejezést „csupasz kézzel nem tud.” (Ez azt jelenti, hogy nem lesz könnyű, meg kell keményen dolgozni, hogy megtalálják a megközelítés.)

-Micsoda ötlet merült fel hősünk? ( „Úgy döntöttem, hogy utolérjék Seva fogási egerekben. A csali”.) Ez olyan, mint? Meg tudja tippelni?

Azt olvassuk az utolsó sorok ebben a fejezetben (a fő ... csak hadd jöjjön hozzám. És akkor ő nem a házi feladatot. Milyen szép!) Érted mi a terve Bones?

. Nagymama visszatért a szobába, és elkezdte, hogy hosszú utasításokat: Azt kell és nem tud nélküle, hol van a reggeli és ez a jazz.

Azt egyik lábáról a másikra, az órájára pillantva, és azt mondta:

- Pfuj! - Én sóhajtott megkönnyebbülten, és leült az órákat.


- Seva nézett ki, mint amikor bekopogott az ajtón? (Előttem állt Seva. Személyesen. De milyen formában! A szőrzet gombos. Hat ül egyenletesen és finoman.)

- Annak ellenére, hogy a passzív közöny, amit a házban Gorokhov csodálkoztak Seva? (Könyvek, hány - csodálkozott Sevka.-, ahol az apa dolgozik, esténként pedig a délután zanimayus.- Beauty.!)

- Mi a véleménye az Mymrikova szükséges ahhoz, hogy megtanulják a nagy? Mit gondol? (Seva ugrott a szék előtt a munka stolom.- Tény, hogy van egy első öt kap ...)

- Milyen egyéb titkok Sevkinoy életben párbeszédablak megnyitásához? (. Aztán körülnézett Seva -. És nem külön lakásban -.? Saját, - mondta I. Mi is hamarosan.)

- Milyen alapon Seva él? (Azt csinálok, amit akarok.)




Kapcsolódó cikkek