25 Totem állati erő fox - ingatlan állati energia erő - az energia a világ a lélek

Sly róka tudja nagyon jól elrejtve az erdőben földet. Képesek integrálni a környezetbe, és láthatatlanná válnak - nélkülözhetetlen a minőséget, ha valaki figyel mások cselekedeteit. Egy másik természetes ajándék Fox - képes alkalmazkodni a tél, a változó szín, mint egy kaméleon. A gazdag, bolyhos, tél, vágott lehetővé teszi, hogy a Fox szinte láthatatlan, amikor a levelek már nincs többé.

Fox segítségnyújtás magában foglalja az alkalmazkodóképesség, ravasz, megfigyelés, az integráció és a gondolat sebességével. Ezek a funkciók is tartalmazhat egy gyors megoldás, és egyenletes futása a fizikai világban.

Fox azon képességét, hogy észrevétlenül, ami lehetővé teszi, hogy egy védő a család. Ha fennáll annak a veszélye - Fox megáll. Fox tartja össze a családot és biztonságos. Ez annak köszönhető, hogy a képesség, hogy néz Fox, de nem mutatható ki. Mások jár öntudatlanul, anélkül, hogy észrevennénk. Fox mindig érdekel a biztonság a család tagjai és kitűnő talizmán azok számára utazási távolság.

Ha úgy döntött, totem állatok Force „Fox”:

Ha Fox választott téged, hogy - a jele, hogy meg kell, hogy láthatatlanná válik, hanem a képesség, hogy a menet minden esetben vagy helyzet. Meg kell tartania mások cselekedeteit több, mint a szavak ebben az időben. Használd a ravasz karakter pozitív módon; hallgatnak ki, mit, és miért is nézni.

Tanulmányozása közben Fox, akkor is hinni, hogy képesek azonnal tudni, mi fog történni. Miután megnéztem, akkor tanulni néhány kiszámíthatóság ezekben a helyzetekben, és képes lesz arra, hogy gyorsan navigálni. Segítség Fox tanít a művészeti identitás, a megértés az álcázás. Ez vonatkozik minden szinten, a kövek Istenhez. A Fox, meg kell adnunk az összes típusú használat az identitás.

Fox használhatja a hülye taktikát briliáns használata álcázás. Senki cmozhete vállalnak trükk mögött ilyen ötletes manőverek.

Szemben a Fox:

Ha úgy döntött, az ellenkező Fox:

Ne hagyja ki a ravasz, ha ezt a díjat megfordult! Előfordulhat, hogy valaki figyel, megpróbálja kiszámítani a következő lépés. Azonban, ha mélyebben megnézzük, akkor lehet, hogy nézed, akkor bizonyítani magadnak, hogy létezik.

Szemben Fox lehet mondani, hogy tévesszen meg, hogy alacsony önbecsülés az oka a környék születési vagy olyan hétköznapi életben. Ez - az álcázás különböző fajták, amelyek elrejti a valódi vágy, hogy megtapasztalják az élet barátok, örömmel, és a célra. Mindenesetre meg kell kiásni az oka apátia és öngerjesztő unalom. Meg kell ásni mély, hogy megtalálja, amit izgat téged ahhoz, hogy a nyüzsgést, annak ellenére, hogy a sivatagi kábult érzékek és élni.

Szemben Fox is tájékoztat, hogy már túlságosan látható. A felemelkedés, sokszor féltékeny vagy mások véleményével dobott az arcodon. Ha úgy érzi, megtámadta, elrejteni. Lehet, hogy ideje, hogy egy remete és önálló dobja az álcázást. Kijelöli és védi a határokat. Ha a támadás megáll, akkor képes lesz arra, hogy továbbra is a szerepe a rókák magukat.

Próbáld ki, hogy a Fox és az öröm a tudás lesz a platform játék az életedben.

Segítség totem állati erővel „Fox” a helyzetet:

Kapcsolódó cikkek