25 egyszerű technikákat nyerni most, a portál a pozitív gondolkodásról, teljesítésének vágyak erőszakkal

Ahhoz, hogy megtanulják, hogyan kell nyerni a jelenleg negatív érzelmek, korábban már írtam.


5. A munka. Work - módszer egyszerűbb, mint a Sedona módszer. Work - ez a kedvenc módja pobeditstrahi és fóbiák. Ha nem használja bármelyike ​​a következő módszerek elleni félelmeim, akkor a munkahelyen :)

6. Az állítások és a telepítést. Ezzel a módszerrel, akkor a program magát a jobb, és távolítsa el a negatív gondolatokat. Ez hülye újraprogramozni a gondolkodás. Hogyan indítsa újra a számítógépet. Ez természetesen nem működik mindenkinek (főleg, ha nem hisz benne), de lehet, hogy ez az Ön számára. Sok híres ember, politikusok, színészek használni állításokat újjáépíteni az életüket, hogy változtassa meg a jobb és legyőzni a félelmeit. Például az állítás lehet ez: „Az élet szép és csodálatos. Ez biztos nekem „, és így tovább. Neves pszichológus John Kehoe fejlesztette hatékony módszer, hogyan kell használni állításokat.

7. Köszönöm. Amikor úgy érzi, a riasztást. Próbálja meg, hogy valamin, amit hálás lehet. Például, ha úgy érzi, a félelem beszél előtt egy nagy közönség, hálás azért, amit egy nagyszerű lehetőség, hogy az ötlet, hogy egy ilyen nagy számú ember, és hogy hallgatni fognak figyelmesen.

8. írás. Már beszéltünk erről fent. Írja le részletesen a saját papír, tájékoztatása szerint az orvos Shichko. aki kezeli a legsúlyosabb esetben az alkoholizmus. Mivel csak gondol a félelem - nem fog segíteni. Ön így képes megérteni, honnan jöttél, hogy a félelem, megtalálja a gyökereit az életében, és talán megérteni, hogy miért ez a félelem teszi olyan boldogtalan.

9. terápia. Ha minden kötél szakad, a bizalom, a szorongás kezelésére jó pszichológus-terapeuta. Válasszuk ki a jobb, hallgatni a szíved, és megtalálja az, aki veled ugyanazon a hullámhosszon.

10. Ide ellenére félelem. Tudom, hogy a félelem az egyetlen riasztás lelkemben. nem a valóság. Ez hozta létre a képzeletemben, hogy a valóság rosszabb, mint amilyen valójában. Például itt ülök és megeszem gondolat jön, és hirtelen megyek és én is dobja egy tégla a fejére? Én tényleg kezd félni. Bár nem vagyok, hogy nem megy, és csinálni, és nincs nyoma tégla. De reszketett, mint egy nyárfa tét ... oh lap :) Azaz, ha jönnek szembe azzal a céllal, félelmét, ő lesz gyengébb (mert a képzelet gyakran eltúlozza valóság), mert akkor meg fogja érteni, hogy a valóság nem olyan ijesztő, mint a a képzelet. És a képzelet, mint tudjuk, egy nagyon hatékony eszköz, hogy teljesíti a vágy.

Kapcsolódó cikkek