(11) Szájsebészet Varshavke a varsói autópálya, 108 ooo

Az én személyes véleményem. Egész életemben gyakran fordult a fogorvoshoz, hogy megoldja a problémákat, és csak az utolsó két évben, én békében maguk és fogak! Találtam egy orvos, Konovalenko Viktor! Egy igazi profi, mestere mesterségét, és csak egy csodálatos ember! A klinika egy nagy hangulat, barátságos személyzet, hogy vissza akar térni. Viktor mindent !! Az árak egyébként is elégedett. Mindig szeretnék mosolyogni, mert van egy szép mosoly és egészséges fogak!

Az én személyes véleményem. Jött a program fogpótlás, nem világos, hogy milyen arány, ha figyelembe vesszük, hogy az implantátumok, én még nem hozott. Administrator sokáig nekem valamit az Európai dörzsölte az én technológia, minden szar, és húzza a pénzt!

Az én személyes véleményem. foglalkoztat a sarlatánok és paraziták (((I pecsét postaivli méregdrága és undorító minőségű, morzsolódik két hét múlva (

Az én személyes véleményem. Nem drága, szakmai fogak stomatologiya.Lechit megy itt, és még 1 stomatologiyu.Ne drága árak az árlistában. Kedvezmények fogfehérítés zubov.Garantiya a tömítéseket (tömések 700 rubelt) Professzionális berendezés lehetővé teszi, hogy kezelje a fogak nélkül boli.U orvosok és gyakornokok egy orvosilag képzett szakember. így nem kell félni, hogy valami baj van.

Az én személyes véleményem. Tettem egy tömítés - mint egy jó, nem fáj, és ő esett egy hét alatt! Megkérdeztem újra - minden szabad és átalakított egy évig, mint az új. Talán először csak szerencsétlen történt. kellemes benyomást hagyott!

Kapcsolódó cikkek