100 Canape receptek fotókkal, ünnep újra!

100 Canape receptek fotókkal, ünnep újra!

Ma a kényelem az olvasók összegyűjteni a gyűjtemény szendvicsek (receptek képekkel) együtt. Cikkek ezek a kis szendvicsek nyárson írtam nem egy sorban, és megállapította, az online nem is olyan könnyű. Őszintén szólva, én magam szembe ezzel kellemetlenséget, amikor felkészül egy nyaraló.

Minden kiemelte vörös eljuthat egy olyan oldalra, receptekkel!

8 canapes lazaccal: receptek és fotók ITT

Ezekre tapas nagyon is lehetséges, hogy használja a lazac és a pisztráng. Ha nem biztos abban, hogy képes lesz a szelet a hal, a legjobb vétel bevásárló szeletelés. Tapasztalatból beszélek - úgy néz ki, sokkal több szakmai canapes :-).

20 Canapes sajttal: receptek és fényképek. 1. RÉSZ - Tut és 2. RÉSZ - ITT

Ezek szendvicseket úgy döntött, hogy két részre cikkek, mivel túl sok kép, nem akartam, hogy problémát okoz az oldal betöltése. Hogy mit kell választani sajtok szendvicsek minden, nem írtam szándékosan. Sajt ízek annyira sokfélék, hogy van minden alkalommal, egyre újabb táplálékra. Próbálja ki!

20 Canapes rákkal: receptek és fényképek

Őszintén szólva, nincs 20 receptet, de sokkal kevesebb. Egy kép, amely bemutatja a végrehajtását szendvicsek, nagyon sok. Egyszerűen nem tudtam megtalálni a sokféle előállítására egyszerű előételek garnélarák és komplex nem fér bele az ideológia a blogomban.

20 dívány sonkával, kolbász, főtt sertés és

Ebben az esetben én is ajánlani egy jó vásárlási húsok - megteheti a szervezet a büféasztal gyorsabban. Lásd a képet, válassza ki a legjobb a nyaralás!

Szendvicsek, csirke, kacsa és pulyka

Néhány érdekes receptet a büféasztal. Egyszerű, a világos „megjelenés” :-). Válassz!

12 Canapes a hering svédasztalos orosz!

Ez, persze, nagyon egyszerű, de a tervezési ötletek előételek nyárs hering az ünnep előtt hasznos lesz, úgy néz lehetőségekről.

12 Canapes kaviárral. Ünnepeld Királyilag!

Kaviár néz ünnepi és anélkül, hogy speciális trükkök, de találtam egy pár ötletet, különleges alkalmakra ...

Töltőanyagok a tartlets

Itt már csak a zömök retseptiki-kiságy. Képek ebben az esetben nem különösebben szükséges - a töltelék lefektetett egy kész lepények. Azért választottam a legegyszerűbb és leggyorsabb megoldás, akkor élvezni :-)!

Sajtkosárban salátával

Ha van ideje, hogy a sajt kosarak (tömések alkalmas erre lehetőség). Oldal - lépésről lépésre, hogy ezeket az eredeti tartlets.

Sajttál bor - francia desszert. Ez mindenképpen szokni kell, és elég drága, de szerelmeseinek különféle sajtok (ezek szolgált egy fából készült hajón a gyümölcs és dió) - egy külön ünnep. Azt olvassuk, és kép!

Mi ezen az oldalon?

Ismét Festival - gyűjteménye ötletek gyerekeknek, családi és céges rendezvények. Készüljön fel az új évet nálunk!

100 Canape receptek fotókkal, ünnep újra!

Versenyek a Year of the Monkey családi nyaralás

100 Canape receptek fotókkal, ünnep újra!

Mit kell tenni, és hol kell menni: 10 újévi ünnepek

100 Canape receptek fotókkal, ünnep újra!

Névleges ajándék az új évben a sorrendben

Kapcsolódó cikkek