10 Ways, hogy megszabaduljon a függés, játék wow, sámán odú

Hányan valaha gondolt arra, hogy itt az ideje, hogy döntetlen a Warcraft és elkezd élni egy másik életben? És hány volt alkalmam megtapasztalni a nehéz utat járó problémák túlzott lelkesedés a játékot? Mondja meg őszintén, nem gondolt már arra, hogy a játék megváltozott az életedben? Igen, azt hiszem, hogy minden készen állsz válaszolni hangosan. Mit játszanak az intézkedés, hogy az egyik nem irritálja a hobbija, hogy minden jó, csak a másik - rossz. De Érdekelne, hogy mi ezt olvasod, gondolom. Szeretné változtatni semmit a múltban, vagy a jelenben? Vagy elégedett?







Tudod, belépő otthon tegnap volt az első alkalom, hogy hosszú idő, nem siettem el a számítógépet. És átvette olvad, a nő, akit szeretett, elhagyta a házat, beszállt a kocsijába, és elhajtott a tóra. Annak ellenére, hogy a raid idő. Annak ellenére, hogy én voltam a kezdő felállás, és ha találok egy csere, a fejlődés még mindig rossz. Annak ellenére, hogy minden az én lényegében szakadt letöltés WoW be, hogy a sámán, és azt mondják, a Ventry: „Hello, hová megyünk ma?” De én nem tettem meg, és elment fürdeni. Egy félreeső helyen a városon kívül, ahol ilyenkor már kihalt. A visszatérés látszott nemrég letöltött egy kinoshku (a TV-ben!) És a koi századi feküdt le aludni időben. Azonban még mindig aludtam a munkát 🙂 Mit kell tenni? Sonsuetudo est Altera natura.

De igazából nem akarok senkit meggyőzni vagy kényszeríteni, hogy vizsgálja felül az életszemlélet. Nem minden esetben. Mindenkinek joga van arra, hogy a saját véleményét, a hitüket és hobbi. Ha azt mondjuk, hogy néha a szenvedély lesz az élet értelme, én is, hogy nem. Mind már tudja. De én szeretnék egy kis pihenés a Warcraft és ezt, miközben továbbra is játszani. És ugyanakkor, hogy néhány tanácsot, hogy magának és azoknak, akik csak nemrég fedezte fel ezt a játékot, és még mindig nem tudja elképzelni, hogyan lehet megváltoztatni az életüket.
  1. Vegyünk egy kis szünetet a második „I”. Bármilyen on-line játék, elsősorban a társadalom a saját szabályai, és természetesen a lakosság. Játék akkor accrete Ismerkedés: kellemes, nem így van. De ami a legfontosabb, a hírnevet, amelyet figyelemmel kell kísérni, és megakadályozzák a hirtelen kudarcok és baklövések. Hamarosan a karakter lesz kiterjesztése a „I”. Megpróbál létrehozni egy újat. Jobb egy másik szerverre. Vegyünk egy kis szünetet a második „I”.
  2. Hagy egy rövid ideig egyesületet. Előbb-utóbb meg fogja találni a kincstárban. Ez a szűk közösség forgása, szigorúbb szabályok és a hivatkozás az időt (time-raid). Általában guild folytatni valamilyen célból, harc a haladás és néha versenyeznek egymással. Hagyja egy darabig. Hidd el, nem akkor nem vész el, és ha valóban olyan nélkülözhetetlen, hogy szívesen vissza. Bár lehet csinálni anélkül / gquit. Az azonos vagy akár egy másik karakter egy ideig nem játszik.
  3. Ide tenni valamit homlokegyenest ellenkező. Ha egy mohó PVE-share, aztán csinálj valamit radikálisan új. Például felfedezni a PVP. Töltsön el egy kis időt a Battleground vagy Arénában. Mögé bújva a bokrok Stranglethorn Vale, várja meg, amíg a 38., a Nuba és élvezettel a pusztulás. Így megy valamit csinálni szöges ellentétben elég hosszú ideig.
  4. Próbáld ki magad a kereskedelemben. Miután foglalkozott a gazdaság of Warcraft nem lesz nehéz később foglalkozni a globális gazdaságban, és a megszerzett tudást ott, akkor lehet alkalmazni a valós életben. Ne ez szakmailag, próbálja meg a szerencse, felfedezni a piacon, hogy a nyereség. Tedd magad a bárban például a 100000 arany közvetlenül az aukciót, és el fogja érni azt.
  5. Mondja, hogy „Nem”! Dobja az időt hivatkozást. Ismerje meg, hogyan lehet kijutni a játék, ha kényelmes vagy szükséges van, és nem a bajtársak. Ne hagyja, hogy a játék ellenőrzése te és mindig megtalálja a módját, hogy méltósággal csinálom. Mondja, hogy „nincs” most!
  6. Komplett vállalkozás. Tedd a dolgokat, hogy akkor hagyja későbbre, mielőtt leül egy játék. Akkor lehet, hogy túl késő, akkor is, ha jön, csak hogy ne napilapban. Ne feledje, hogy időben ott folyik sokkal lassabb, mint az időn kívül. Nem szükséges, hogy tárolja a befejezetlen vállalkozást, és hozza létre a legtöbb problémát magát.
  7. Szánni a játék valóban szabad idő. Ha nem kell menni. Ha nincs és nem is lehet semmilyen konkrét terveket. És ha ez is irritálja a háztartási, próbálja játszani ezek hiányában. És ha ez nem lehetséges, akkor elfogadja, hogy csináld, ha meg tudod csinálni nélküled. Például abban az időben az adás egy kedvenc sorozat.
  8. Terv. Tervezze mit szeretne csinálni a játékban. Legyen ez a gyilkosság 6. 12 főnökeik a fellegvár vagy 100 kg titán érc vagy 2 napilapok minden a tíz pislog. A legfontosabb, hogy tegye magát férhet hozzá, és ki a játék befejezésekor.
  9. Ne pazarolja az idejét. Ne pazarolja az időt hiába. Például, míg arra vár, hogy összegyűjti az összes 25 kincstárban raid tehetünk valamit hasznos vagy éppen haszontalan, vagy csak feküdni a díványon, és azt is valaki mással 😉 Hagy egy külön csatornán ventrile, beleértve az oszlopra, és kérjük, hogy hívja ha minden kész lesz. Addig megy valami mást.
  10. Próbáld megérteni mások szükségleteire. És ami a legfontosabb, ne feledje, ez a szenvedély, akkor minden joguk megvan, hogy foglalkoznak vele, és nem valami mást. De mi úgy érzi, teljesen természetes néha zavar másokat. Próbáld megérteni igényeiket és úgy tesznek, mintha kényeztesse őket. Majd később sokkal könnyebb lesz, hogy megússza a fejét a játékban.






És ne felejtsük el, hogy amellett, hogy a számítógép sok más módon szabadidő eltöltésének. És nem csak szerencsétlen kanapé-vel. Vagy olvasás képregény Warcraft. Tény, hogy sok hobbi, de néhány nem látja semmi más, mint egy sört a barátokkal, a labdarúgás és a számítógépes játékok. Próbálja járni a moziba. Még ha nem kell senkinek, és jobb, ha talál valakit. Vagy megy a diszkóba. Vagy egyszerűen csak sétáljon az erdőben, lélegezni a friss levegő, hogy a szemét egy kis szünetet a „biztonságos” lapos LCD-monitort. A világban több száz hobbi, és mi volna nem a legrosszabb választás, szentel része saját MMORPG. De nem kap letette csak virtuális eredmények, azok tőled minden esetben nem fut el!