10 kérdés az Erin Hunter - Macska-Warriors jel csillagok

Az alábbi interjúban Victoria Holmes megvitatja a kreatív folyamat létrehozása és dolgozzon ki egy sor Macska-Warriors és egy új sorozat, a The Wanderers.

Kérdés: Élvezem túrák (ami neki rendszeres utazásokat Észak-Amerika egy találkozót olvasók - prim.perevodchika). Melyik város tetszik, hogy nézze meg? A: Szeretem a túrák! Ez - egy esélyt, hogy találkozzon az olvasók személyesen, és hallani, hogy mit történeteket szeretnek és nem az, amit az is megengedett. Van nincs elég idő, hogy vizsgálja meg minden városban, hogy meglátogatom. De Seattle - felejthetetlen, gyönyörű tavak és buja növényzet. A legfontosabb dolog - ez az emberek, hogy én találkozik, hogy minden sor egy emlékezetes élmény számomra. Nem kellett, hogy történjen, hogy ott legyek, ahol úgy éreztem, hogy nem volt boldog.

Kérdés: Amikor írok egy könyvet, úgy történik, hogy elveszíti a fonalat az elbeszélés? És zavaros, ki mit tett, és aki aki a törzs? A: Oh ... igen! Olvasóim tanú. És nem hagyják, hogy mutassa meg a hibát! Van több mappát, amelyben a névjegyzéket, szeme színe, a kapcsolatok, a gyerek és a múltbeli eseményeket. De hirtelen a leginkább megmagyarázhatatlan kusza, ami, ha hibák kúszás! Biztosíthatom önöket, hogy megpróbálja a legjobb, ahogy csak tudok, hogy ellenőrizzék mindent annak érdekében, hogy elkerüljék a hibákat, és őszintén hálás olvasók, akik elmesélték, ha tévedek, mert akkor meg tudom csinálni.

K: Mi a kedvenc faj, és miért? A: Szeretek írni szemszögéből ThunderClan. De szeretnék egy macska WindClan, mert mindig is szerettem volna, hogy sima legyen, és gyorsan fut. Plusz még mindig lélegzetelállítóan gyönyörű kilátás nyílik a hegyre.

Kérdés: Van egy kedvenc közül a macskák? Ha igen, ki. Válasz: A macska, amely mindig csodálom a legjobban - Pepelitsa. Ő egy hihetetlen erős jellem, az önbecsülés és a jó humora. Bár soha nem kapott, hogy egy harcos. Van a legnagyobb élmény, hogy írjon karakterek, mint például szeder és veréb ... Ezek mindig a vastag a dolgok, és lehetetlen megérteni (még nekem is), jó vagy rossz.

Kérdés: Miért választotta medvét hősök a következő sorozat, Idegenek? Szereted medve több mint a macskák? A: Azt akartam írni egy könyvsorozat egy teljesen más, nem úgy, mint a macskák, állat. Medvék teljesen vad, magányos természet, barangolás a hatalmas területeket. Nem kell szoros családi kötelékek és a hierarchikus közösség. Nem mondanám, hogy szeretem őket, mint a macskák, de nagy tisztelettel erejüket és durvaságot, amivel találkoznak a történeteket róluk. Imádom az összes állat egyaránt, kivéve a kutyák, lovak és vidra, amelyek a legszebb állatok a földön.

Kérdés: Van egy kedvenc hely, ahol írni a könyveket? A: Bevallom, hogy gyakran a végén a nap, összegömbölyödve a kanapén egy laptop az ölében, mellette a kutyám és az MTV a háttérben. De ez nem a legjobb példa a megfelelő testtartás vagy koncentráció!

Kérdés: mi a gyermekkönyvek befolyásolták a legjobban? Mely nőttél fel? A: Olvastam egy csomó, mint a gyermek egyetlen könyvet nehéz volt választani. Olvastam egy csomó Enid Blyton, a sikeres brit író, aki most úgy, hogy egy kicsit régimódi. De ez le egy fantasztikus kaland, amely bővelkedett könyvét. Sikerült megbirkózni a hatalmas számú karaktert, nem szabad összekeverni őket. A titka ennek, szeretném tudni! Nemrég - lelkes rajongója Jacqueline Wilson, a másik termékeny író, aki írja a lenyűgöző szépség könyv a gyermekek a mindennapi életben gyakran él nehéz körülmények között, de továbbra is optimista és kedves.

Kérdés: Mi a története a Macskák-Warriors? Válasz: Azt lehetett megközelíteni a kiadó, hogy írjon egy könyvet a macskák. És kész voltam, csak az első történet. Körülbelül egy cica Ginger, amely vált harcos az erdőben, amely megkezdte a kerítés mögött a kertben. De rájöttünk, hogy itt is magában sokkal több helyen és a karakterek. Egyre mint egy hógolyó. És elkezdtem bevezetni „emberi problémák”, ami sokat jelentett nekem. Mint például - hogy valaki másnak a vadonatúj csapat, úgy érzem, mint egy kívülálló. Megpróbálja eldönteni, mi a jó és rossz, mi a teendő, ha a törvény azt mondja, egy dolog, és a szív - mindkettő. Azt hiszem, a legtöbb olvasó ismeri, minden tapasztalt néhány hasonló pillanat az életben. És most úgy tűnik, hogy soha nem fogom kiszáradni! És ezért ez a sorozat volt, hogy le kell fordítani a nagyobb számú könyvet, mint úgy tűnt az első!

Webtárhely uCoz

Kapcsolódó cikkek