10 idézet, szeretnénk hallani a „Twilight

10 idéző, amit szeretnék hallani „Twilight. Saga. Dawn. 2. rész »

10 idézet, szeretnénk hallani a „Twilight

Legalább 5 idézetek az utolsó film Twilight már hallott minket, hogy bizonyos mértékig a trailer.







Íme a tíz legjobb mondatok „Breaking Dawn. 2. rész: „amit szeretnék hallani. Egyetért-e Ön az én választott idézeteket?

1. „Most rajtad a sor, hogy legyenek óvatosak, és nem törik el semmit” (Edward Cullen). (Ez az, amikor Bella felébred már újszülött vámpír, és ő most sokkal erősebb, mint bármely olyan jelen van a teremben. Aztán megszorította a kezét, és ő viccesen megjegyezte, hogy ő tette egy kicsit fáj. Egymásra szerepeket! )

2. "Te hívott a lányom nevét a Loch Ness-i szörny?" - Bella Cullen. (Bell úgy döntött, lánya nevét Renesmee, de míg azt elnyelte kín alatt a transzformáció, Jacob nem csak nyomott a lánya, de ő hívja őt egy rövidített változata a nevét. Mama Cullen, enyhén szólva, nem tetszett. Mondanom sem kell, hogy ebben a pillanatban minden szórakoztató.)






3. „Tehát még mindig megéri? Azt hittem, hogy a romok sorra? Mit csináltál tegnap este? Beszélünk az államadósság? „- Emmett Cullen. (Emmett hiányzik nincs lehetőség a pin Bella és Edward a saját státuszát házaspárok. Ezek számára mindig egy jó forrás humor. Felnevet ebben az időben, hogy a kis ház sértetlen maradt, miután Bella változott, annak ellenére, hogy mindketten nagyon erős és éhes egymást.)

4. „Bella, minden megváltozott egy kicsit most, de akkor mindig a legjobb barátom, és én mindig szeretni foglak. De most is szeretlek. Most a mérleg alakult. Mindketten az emberek, akik nélkül nem tudunk élni. " - Jacob Black. (Ebben megható jelenet, Jacob elmagyarázza az új érzéseket és az új helyzetben a Cullen család.)

5. „Úgy döntöttünk, hogy nekem egy nagyapa egy ilyen fiatal korban?” - Charlie Swan. (Charlie végül sikerül a lánya utána elrejtve előle olyan sokáig. Amikor eljön, rájön, hogy ő is él és virul, és hogy van egy kis mellett a család.)

6. „Te és én. Szkander. Az ebédlőben. Most ". - Bella Cullen. (Ó, ez a jelenet karbirkózás! Kellan Lutz nem tud várni, de miután láttuk a forgatókönyveket, azt tudjuk, hogy azt eltávolították.)

8. „Szeretlek, anyu. Mi mindig együtt. " - Renesmee Cullen. (Azt mondja kicsit, de amikor kimondja a kifejezést a legintenzívebb a pillanatban, ha készen áll, hogy olvad együtt Bella e szavakból.)

9. "Viszlát, Jacob, a bátyám ... a fiam." - Edward Cullen. (Ez a kifejezés Edward elismeri, hogy a végén minden lehetne. Jacob most egy része élete, családja, bár amit eddig tapasztaltam.)

10. „Aro Kérje Jane megállítani a támadásokat a feleségem.” - Edward Cullen. (Ha Bella rájön, hogy képes visszaverni bármely védelmét a Volturi Aro kénytelen változtatni a tervet. Ez biztosan jelent győzelmet. Az a képesség, hogy fáj Jane hasznos egy másik helyen.)




Kapcsolódó cikkek