5 véleménye a bölcsességfog a Kuzminki, Fjodor Poletaeva Street, 28, p

Készült a fogak a klinikán „bölcsességfog” a Kuzminki. Kaptam egy éles fájdalom, mint a fogak ne érjenek. Csináltam eredményeként több mint 10 fogat plusz lendületet csorba előtt. A kezelt csodálatos Dr. Marina Feodorovna. A továbbra is két foga, amely elvben volt, hogy dobja ki, ez mentett. Boldog, mint egy elefánt: -)

Két évvel ezelőtt, úgy kezelték a klinikán. Jött fogak fájdalom pecsét alatt. Eltávolítottam a pecsét, felvette nyitott a fogínyt, és azt mondták, hogy nem lehet gyógyítani a fogat el kell távolítani. Tanácsot okozott fogpótlás, aki azt mondta, hogy még ha a fogat gyógyítható, a koronát, hogy ne adja. Írja meg kell szüntetni, és tegye az implantátumot. Távolítsuk el a fogat, féltem, és elment a konzultáció a város stomatologichku ahol megállapították, hogy a beteg a szomszédos fogak, és ez - csendben tegye a koronát, hogy áll a mai napig. Tehát mi. további ›

Jó klinika megfizethető áron. Mi kezelik, mint egy család ebben klinikán több éve. Azt is szeretném megköszönni Dr. Mary Burykina Yurievna. Hasznos orvos és a szakember a saját területén. Nagyon elégedettek vagyunk a munkájával. Köszönöm Maria Yu. Azt javaslom.

A hosszú átmenet klinikát klinika keresi orvos. Az elmúlt 5 évben elmegyek Mary Burykina. Ő egy mester. Én mindig csinálja csak töltelékek, és úgy néznek zseniális, és semmi sem történik velük, egy teljesen fájdalommentes. Köszönjük! Emellett megfizethető áron. Ma meg a 2 tömítés egyetlen érzéstelenítés és vett egy lövés 4700.

Kapcsolódó cikkek