18. fejezet megüresedett problémák terjeszteni csomag

Üres pozíciók: Bővítés a csomagolás

Ha ők boldogok közelgő élet együtt, a kutya nem szívesen egyáltalán. Ez volt a probléma. Ernest vásárolt egy kiskutyát (korcs szuka) után felesége halála. A hét év telt el azóta, cigány volt, egy igazi fény a dobozba. Enid, viszont szereti a kutyáját - egy 13 éves Kerry, mesztic Labrador. Ernest havonta ment a látogatás Enid, igyekeztek bemutatni a cigány és Kerry, de a kutyák nem szeretik egymást. Az elutasítás kölcsönös volt. Mi nem próbáltam egy jegyes fordult kutya terapeuta, a szakember a állatok viselkedése - de a kutyák nem válnak jobb kapcsolatot. Minden meg van belevetette magát a szorongás és megfosztották a remény a közös jövő.

Csináltam egy találkozót egy pár, és a kutyák semleges területen, a gyerekszobában, mely megtartotta a barátaim. Kezdeni, úgy döntöttem, hogy gondoskodjon a közös séta kutyák. Kutyák mindig oldalvást pillantásokat egymást, különösen a cigány. A közöttük lévő kapcsolatok egyértelműen feszült.

Azok között, akik hozzám segítségért, de nincsenek emberek közömbösek a kutyák. Minden tűzte ki, hogy mindent megtenni, és segíts magadon, és a kutya, hogy megoldja a problémát, bármi is volt. Ernest és Enid nem volt egyike azoknak, akik éppen megnyugtat a kutyát, ha harap, vagy megfosztja őt a gyalogos, ha nem tudja tartani. Tele voltak meghatározása, hogy megoldja a problémát, és rábeszélt, hogy kezdeményezze a kezükben. A nehézség az volt, hogy Kerry védte Enid és a cigány - Ernest.

Minden kutya tartottam magam a vezetője a kis nyáj. Most, látva a nyájat bővíti mindegyikük azt állította, hogy, hogy az a hely a vezető. Azt akartam, hogy megbizonyosodjon arról, hogy a kutya úgy érezte, hogy szükség van egymással, így alakult a saját nyájat. Aztán volt, hogy úgy érzi magát az egyenlő alárendelt másik, nagyobb méretű csomagot.

Először is, azt kérte a jövő házastársak néhány napig, hogy elhagyja a kutyák a ketrecben, egymás mellett állva, mintegy Enid haza. Most, megfosztva a társadalmat a kedvenc házigazdák voltak kénytelenek figyelni egymásra. A harmadik nap volt, és odavitte járni a nagy zárt területen. Azt akartam, hogy a kutyák is a lehetőséget, hogy mozog, és marad a távolság, de ugyanakkor ők lehetnek a közös térben. Minden kellett találni a komfort zónában.

Kutyák tartottuk tisztes távolságban, bemutatva annak függetlenségét, amit adott nekem reményt: minden ki fog derülni. Futottam velük a helyszínen, és úgy tűnt, hogy nekem volt egy vágy, hogy megfeleljen a végén a harmadik napon. Integettek farkukat vette barátságos testtartás azáltal, hogy játsszon. Ez volt számomra a jele, hogy akkor lépni a következő lépésre. Másnap betettem őket egy ketrecbe, és egy tágas dupla. Két heverő, két adagolók - minden külön, és elég hely, hogy eloszlassa, ha a kutyák akar. Este telefonált egy barátja, egy óvoda, ahol hagytam a kutyákat. Azt mondta, a megdöbbentő hír: az egyik pad üres, és a kutyák egy közös ágyban. Én emelkedett.

Én megbirkózott a kísértésnek, és nem szólt semmit Enid, mert nincs rosszabb, mint korábban az idő, hogy felébressze az emberekben a hamis remény -, ha valami elromlik? Inkább továbblépett a következő fázisba. Elhagytuk a kutyák együtt egy hétig - voltak állandó megfigyelés alatt, és láthatóan jóban.

Ernest volt Írország, és én közben kérték Enid első látogatása kutyák. Most az volt a célom, hogy építsenek egy hierarchia egy új család úgy, hogy mind a kutyák voltak a legalacsonyabb szinten kapcsolatban a két tulajdonos. Meg kellett mutatnunk nekik, hogy nincs értelme küzdeni a vezető szerepet, mert nem szabad. Megkérdeztem Enid, hogy teljesen figyelmen kívül hagyja mind a kutyák a találkozón kifejtette, hogy ezen a módon. Amikor úgy tűnik, Kerry válaszol: „Ez az én barátom, egy kis móka most!” És akkor a cigány fogja érezni elutasítják. Szeretném tagadni érződnek két kutya, és ez újra közelebb kerülnek egymáshoz. Nagyon jól éreztük magunkat együtt, egy fél óra, és Enid tartott egy merev felső ajka. A lány nem mutatott a figyelmet, hogy vagy az egyik két kutya, soha nem simogatják ezek közül bármelyik, még összenézett. Láttam nehéz, de nagyon fontos volt, hogy bemutassák a kutyák, akkor nem versenytársa egymásnak, még a jelenlétében Enid. Megismételtük ezt a néhány napot, de nem egészen. Minden alkalommal, Enid fokozatosan egyre barátságos kutyák, simogatni kezdte őket, kezelésére jók, de ez mind nagyon nyugodtan, anélkül, hogy színlelés és a lelkesedés. Tudta, hogy a béke és a rend - a siker kulcsa a mi dolgunk.

Amikor Ernest visszatért, megkérdeztem tőle, hogy minden ugyanaz, ez annyira jól sikerült Enid. El kellett menni a kutyák egyedül. Látta, cigány jött nagyon izgatott, és kezdett morogva újra Kerry. Ha ebben a pillanatban, Ernest adta a laza, és megsimogatta a cigány, minden összeomlana. Gypsy ismét megmutatta az agresszió felé Kerry, és szeretnénk a legkevésbé. De Ernest meghatározni, és nem számít, milyen nehéz volt, viharvert karaktert. Megismételtük ugyanezt az eljárást két napon belül, és ő egy nagy munka a szerepet.

Még indulás előtt, Ernest, hogy Írország, úgy döntöttem, hogy lehetséges, hogy tartsa egy másik ülésre, amely részt vesz mindannyian öt. A nagy nap elérkezett, és most már a területen a járás, pihentető, nyugodt és boldog. Nehezen tudom néhány szóban leírni ezt az örömöt: az emberek bíznak bennem egy nehéz helyzetben, és tudtam, hogy segítsen nekik! Saját módszer működött.

Röviddel azután, hogy én meghívást az esküvőre Ernest és Enid. Miután az istentiszteleten, én, meglepetésemre, hívták meg a bankett és. A nappaliban a pár ült velem a hely a becsület az asztalnál. Ernest kezdte beszédét azzal, hogy megköszönte minden, amit tettem értük. Annyira izgatott voltam, hogy nem tudott egy szót. Hirtelen felfedezte, hogyan mérhetetlenül fontos az emberek számára is van szerény kutatás. Ez egy felejthetetlen pillanat, az egyik legjobb tapasztalatok életem. Rájöttem, hogy a boldogság ezeknek az embereknek nem lenne teljes, ha kellett feláldozni érte az egyik kutya. Csak ezen a napon, látva az arcukat, tisztában vagyok vele, hogy milyen hatalmas dolog tettünk.

Tíz nappal később, amikor már elvesztette a reményt, hogy kapott egy hívást a Dublin és azt mondta, hogy felkapott egy kóbor kutya, a leírás hasonló Kerry. Ők nem vesztegette az időt pedig bement a városba - igen, ez volt Kerry. Mondanunk sem kell, mint izgatott volt. De a legjobb az egészben, mint az Enid elmondta, az volt, hogy Kerry söpört mellettük közvetlenül a gép, amely várhatóan cigány. Amikor kinyílt az ajtó, cigány ugrott, nyafogott, sikított és egyenesen csík sebet öröm, hogy a barátja volt vissza. Még mindig kap karácsonyi kártyát kvartett „Ernest, Enid és a lányok” - és minden alkalommal, emlékszem az esküvő, és a legboldogabb pillanat.