A mező mérete 30 x 20 m
Méret kapu feletti magassága a víz - 0,9 m, szélesség - 3 m
medence mélysége legalább 2,8 m
A labda 400-450 gramm

Az oldalsó perem a játékteret a gólvonal arra a szintre, 2 m legyen piros; 2 m-re a jel és a jelölés 5 m - sárga, és a jelet m és 5 középpályán - zöld.

A berendezések a játékosok szükségszerűen tartalmaznak különleges vízilabda sapkák: fehér - egy csapat, és a színt, a kontrasztot és a fehér, valamint más, mint a piros és a színe a labda - a többi csapat. Kapusok jelennek Red Riding Hood. Caps kell ellátni fülvédő (fül sérülések elkerülése végett). Caps számaira játékos képviseli - 1 és 15 Kapusok kell számot 1 és 13.

Recaps. Az alkalmazás a meccsre kell adni legfeljebb 13 fő vesz részt közvetlenül a játék 7. kapusát 6 mezőnyjátékos. Lehet cserélni bármikor közben leállás játék - bárhol, de közvetlenül a játék során - csak az a terület ismételt belépési.

A futamidő a játék 4-8 ​​perc tiszta idő. Az első és a harmadik szünet 2 perc, a második - 5 perc. Ebben az időben a csapat átáll. Vezetőedző vehet 2 timeout alatt a birtokában a csapat. Abban az esetben, hogy egy timeout alatt az ellenfél támadását, ez a parancs automatikusan hozzárendeli a büntetést
Birtokolta a labdát - 30 másodperc.

Ha szükséges, mint általában, a rájátszás

Abban az esetben döntetlen után négy időszakra:
  • Öt perc szünet
  • vezetőedző hagyjuk, hogy két időtúllépés.
  • az első 3 perces időtartam hosszabbítás: a szünet két percig, amelynek során a csapatok oldalt váltani.

Abban az esetben, egy döntetlen után további 2 időtartamok:
  • hogy az utat szabad dob 5m, amelyek teljesítményére kell rendelni öt játékos minden csapat. Abban az esetben, egy döntetlen, büntetés ököllel az egyik az első, hogy ne vágják le ugyanaz a csapat.

Minden korábbi szabályok vonalak 4 m és 7 m most alkalmazni, hogy a vonal 5 m. Azonnali tekercs lehet térni a szabad ítélnek terület 5 m. A szabad dobás készül sor 5 m.

Hibás belépési vagy ismételt belépési játékos

A csapat a labdát: eltávolítását (eltávolítás vagy új távirányító player).
A csapat nem rendelkezik: eltávolítás és egy szabaddobást

A viselkedés a hivatalnokok a padon

Ruházat: hosszú nadrág és zárt cipő. Először edző lehet járni egy oldalon medence és 5 méteres vonalon.
Helytelen magatartás megakadályozása, az edző első sárga lapot, és ismételt jogsértés prezentáció piros - automatikusan törli ezt a játékot, valamint az azt követő, vagy több.
Helytelen viselkedés: más tisztviselők kap egy piros lapot a padon azonnal. Abban az esetben, a piros lapot az első edző, a második edző szolgálhat az első edző, de ez a játék legyen a padon. A következő játék a második edző a jogokkal az első edző.

Sarokdobást csak akkor kell kijelölni, ha a labda ment át az első sorban a területen, miután megérintette a kapus, vagy azt követően szándékos cselekvés védekező fielder.

Dobd el a kaput is meg lehet valósítani egy játékos a labdát birtokló csapat.

Ha a játékosok teszik csapatok egyszerre távolítja el szabálytalanságot, mindkét játékos el kell távolítani, és a támadó csapat megtartja a labdát birtokló.

Blokkolja a labdát két kézzel

Tilos játszani vagy blokkolni egy dobás két kézzel a kapus kivételével.
Belül területe 5 m: közvetlen szabaddobást. Kívül a terület 5 m: eltávolítását.

A játékos kiesik 20 másodperc. Abban az esetben, 3 törlések, a játékos küldött a játék befejezéséhez a megfelelő helyettesítés, de meg kell a padon egy kalap elszabadult.

Eltávolítása a durvasága játék

A játékos kiesik vége előtt a játék, és a csapat is büntetéssel egy büntetődobást
A játékos előtt eltávolították a végén a játék, lehet helyettesíteni után négy perc tiszta idő.

A büntetés lövés az utolsó percben a játék

Ha az utolsó percben a játék egy szabaddobást ítélték javára birtokló csapat, hogy az edzője eltekinthet törés szabaddobást, hogy a labda a szabad dobás. Mérő időmérő birtokolja a labdát, meg kell kezdeni a stoppert az új visszaszámlálás.