53 éves Lolita mutatott új arc után plasztikai sebészet

Érdemes megjegyezni, hogy nem minden rajongó fogadta a hírt, hogy az énekes úgy döntött, hogy „remake” magukat az örömtől. Egyesek szerint ezek, Lolita elvesztette egyéniségét. Azonban voltak, akik támogatták a bálvány harcát a szépség és a fiatalság.







„Én tisztellek és csodálom! Változás csak a jobb! „” Jó neked, Lolita! Nem zhemannichaet nem elrejteni azt a tényt, hogy megtartotta a szolgáltatások egy plasztikai sebész „” Ez nagyon jó, lenyűgöző! „- csodálta az interneten.

By the way, a közelmúltban Lolita bemutatták új dal - "Wonderworks". Az énekes szentelt szerelmes dal, amelyben a nagy korkülönbség.

lásd még

Anastasia folytat egy bennszülött a show "Dom-2"

Balerina felháborodott a viselkedés a férfiak

Singer sura: Jekatyerinburgban megyek műtétre, mert a fájdalom, hogy sújtja nekem hét éve

Ugyanakkor sokkoló énekes azt mondta: „Komsomolskaya Pravda”, aki segített neki legyőzni a rák, miért tegye a fogakat, és amikor egy kódolt alkoholizmus.

Samara felesége oligarcha költ nászútra

Nászút üzletember Alekszej Shapovalov és felesége Xenia cárnő érdekében késik

Pugacheva sokkolta felfedve ruhák

68 éves csillag megjelent bőr nadrág és csizma a megnyitón a butik Yudashkin

Evgeny Osin: Dana Borisova psziché elpusztul, nem fog visszatérni a normális élet!







Dmitry Malikov: szeretnék felhívni a rap csata Presnyakov és Nyikolajev!

Míg touring arodny Artist Oroszország beleegyezett, hogy beszéljen a „Komsomolskaya Pravda” a hirtelen siker az interneten, rap-csatákat, és új dalok

Volt férje Masha Rasputina szegénységben halt meg epilepsziában

73 éves Vladimir Yermakov elhunyt a nagyvárosi lakás

Felesége Andrei Arshavin megtörni a férjével: „Ez nem igaz”

A pár együtt éltek hat éven

A tudósok: a legszebb nő válik az 38 év

Egy új tanulmány megállapította, korhatárok fellebbezést [fénykép]

Nikolay Baskov Jekatyerinburgban: „Hála Istennek, én nem nézni 40 éves

Az összes főbb szőke pop mondta újságíróknak: „KP” -Ekaterinburg „Miért döntött úgy, hogy egy kis szünetet a karrierjében, ezért a műsor nem nyereséges, és mikor végül énekelni menyasszonya Victoria Lopyreva

Evgeny Osin az ő fotó egy üveg: „Én nem iszom bort. Csak néztem őt! "

Robert Pattinson: Nem vagyok biztos magamban a szerepet a szuperhős

Angelina Jolie és Gwyneth Paltrow elmondta, hogyan küzdött a szexuális zaklatás ellen

Hollywood továbbra is a legnagyobb botrány az év járó Oscar-díjas producer Harvey Weinstein

Jelmezek a Halloween, a lányok és a fiúk: 7 fotó tippek a csillagok

Lehet vitatkozni a témáról, hogy megünnepeljük ezt a nyaralást, akár nem, de egy dolog kétségtelen: Halloween jelmez nélkül nem lehetséges!

Alexei Vorobyov himnuszt írt a győztes a „Grammy”

Az iTunes, a hivatalos premierje a himnusz XIX Világifjúsági és a diákok Fesztivál

Victoria Lopyreva előtt és után plasztikai: nézett ki, mint a menyasszony előtt Nikolay Baskov

„KP” Victoria képek Lopyreva együtt tekintve a sebész Hayk Babayan

Eugene Aspen fogott a boltban egy üveg

Zenész megszakadt rehab Thaiföldön és visszatért Moszkvába [fénykép]

Nikolay Baskov elmagyarázta, hogy miért hagyja el a színpadon

Artist akar más zenei

Lolita: „Soha nem volt nászéjszakán!”

Az énekes beszélt védelmében polgári házasságot




Kapcsolódó cikkek