28 Vélemények of Infectious Diseases Kórház Klinikai zenei 21, 400005, jégeső, Lenin Avenue, 54, 23-32-51, a

Megjegyzések a szervezet Clinical Infectious Diseases Kórház Városi 21 Volgograd

Arina Ez nem egy kórházban, ez az egyik cím, bogarak másznak mindenhol, táblázatok szolgálnak fel a gyermekek, az orvosok turnézik nélkül kanalat, torok meg, anélkül, hogy a beteg kártyát, és minden alkalommal, amikor azt mondja, hogy mikor és milyen beteg és hogyan kezelik, a gyógyszerek, amelyek meg kell adni ők állítólag nincs, és amikor a fej, ha kérdezed ott, de aztán jön és azt mondja, hogy med.sestra véget ért, és az összes vásárolni maguknak. A legtöbb orvosi személyzet nincs panasz, az én esetemben, egy méz testvér Glebova neve, ez csak borzasztó faragatlan, beszél, hogy a gyerekek, hogy a szülők, mintha a házból, és állandó, kiabálás, járkál egy bögre, hogy szeretnék menni, és embed, csak habzik, ha nem szeretné, hogy más munkát keresni, nem pedig menjen, és vegye ki a többiek, az étel nem rossz, de jobb lenne.
  • Svetlana én nem is tudom, hogyan van türelme és erőt, hogy maradjon a munka nap, és nyugalommal és türelemmel újra és újra gyengéden és kedvesen, hogy jöjjön vissza a házba, és hogy ezt a folyamatot. Ismét azt akarom mondani, egy hatalmas köszönet minden kórház alkalmazottai, nevezetesen a szétválasztása №6, kívánunk nekik a legjobb, az lenne az erőt és türelmet sosem hagyta őket.
  • Svetlana Jó napot. Szeretném megköszönni minden orvos és a mézet. nővérek, akik részt vettek a kezelés az én 3 éves kislányom. Miután a kórházban azt hittem, hogy a legrosszabb a kórházban semmi a világon (ez hallomásból), de miután az első 20 perc kellemesen csalódtam, és ez hatással volt rám nem hagyta fel a házat. A kórház nagyon tiszta, orvosok, nevezetesen, akivel volt szerencsém beszélgetni Elena és a fej. Irodák Sajnos nem emlékszem, hogyan kell hívni megtisztel nagyon figyelmes, azt mondják, az orvos az Istentől, és a méz. Nővérek, ez csak drágám. Ahogy óvatosan és finoman, mégis injekciók, hogyan kommunikálnak a fiatal beteg (megy a kamrába csendben kiáltják a nevét feljönnek a baba a dicsőség nyuszi, macska, vagy a kedvese Siropchik vagy tabletochku, baby annyit kell tennie, belélegzés ....)
  • Reméljük kifejezni hálánkat a személyzet a második ágat. Szeretném megjegyezni, hogy az osztály felügyelő Sekreteva Valentina, nagyon figyelmes, könnyen és olcsón mindent megmagyaráz. Orvos mi 10palaty Golikot Vera S. - egy jó és könnyen megtalálni a megközelítés, hogy a gyerekek, nagyon illetékes orvos. A speciális nagy köszönet kifejezett med.sestre Graynik Tatiana - egy jó nővér, neki könnyű kezét. ez megszúrja a gyermekek könnyen átvihetők, és általában ez egy jó szívű ember. Szeretnénk megjegyezni, hogy a ház és a folyosókon a kórház mindig chistota- külön szeretnénk kiemelni Ljudmila Frolova és Rybnikov Szerelem. Általában, szeretnénk megköszönni a személyzet a hivatal. Köszönök mindent. # 128522;
  • Tatiana Csak ma vypisalis.ponravilos hozzáállása ápolók, figyelmes és készséges, Kalachev, IA volt orvosunk, minden tisztán és érthetően delu.medsestram külön köszönöm nem látta őket faragatlan hozzáállás, körülbelül kvartsevaniya és mosás padló, mosni rendszeresen naponta kétszer, reggel és este emlékeztetőt kvarts.naschet étel nem olyan, mint az otthoni főzés, de eszik mozhno.i étel minősége nem függ a kórház hatóságok szerint a menüből, hogy ki nyerte az ajánlatot, akkor kell etetni, az emésztési rekesz ez teljesen normális, ieticheskie blyuda.Neuzheli kell etetni sütemények, sültek, és libamáj. -) :-) :-) :-) :-) :-) anya a kórházban tölti personal.Dlya orvosok fontos egyetlen gyermeke és az ő samochuvstvie.Lezhala sok kórházban, a legidősebb fia és egy lánya, minden akkor nem kérem .A de kényelmes volt ott lenni, .Az általános, isten ments, hogy nem jutottunk a bolnitsy.Zaveduyuschey és minden orvosi személyzet egyszer köszönöm a jó benyomást
  • Elon elfelejtettem írni, hogy laikus a második elkészült.
  • Oksana ott feküdtem 2 gyermekkel, bár nem emlékszem, hogy milyen osztályon, de azt akarom mondani, majdnem ilyet, kivéve az élelmiszer. Még rosszabb, hogy én még nem láttam minden hol. Mint később megtudtam, hogy a barátom ott dolgozik, ezért itt azt mondják, hogy ott mennek nem eszünk, akkor vigyük el a kutyákat. Egy gyermek abban az időben volt 4, a második 10 hónap. Kezemben volt 2 nagy csomag, és még mindig egy gyerek a karjában, és a nővér nem segít, tudom, hogy ez nem az ő munkáját, de akkor is. Út a boksz nem a család, én még mindig ment 3-szor pihenni, és ő vzdyhada állítólag így Teles.
  • Anfisa Syutkina nagyon gyakran kezelik a fiamat 21INF.BOL.POBYVALI ALL OTDELENIYAH.SBILAS a számla OKOLO15RAZ.V belül fekvő 2LET.RAZNYE magyarázatot MEDSESTOR.RAZNYE VRACHI.VSE figyelmes és udvarias csak fiatal nővér különösen az összes fiatal SVETLANA.ZAVEDUYUSCHII HOROSHI.OSOBENNO Valentina C 1KORPUSA.U neki, és körülötte. Minden világos.
  • Arina Caught ebben bolondokháza 23.08.14 g otd.k sürgősen kezelni a gyerek, volt egy nagyon hosszú idő, muchitelno.Oformili eredményezték a DTD és horror kezdett. Az orvosok egyszerűen gondatlan hozzáállása a gyermekek, szörnyű mindent! Semmi nem igazán megmagyarázni, hogy a gyermek !! ez a legrosszabb kórház városunkban hét után. A otd.vse séta az utcán, megfertőzni másokat ragaszkodunk, minden kiabálás, med.sostram teljesen vseravno, bár a rendszer, és sérti az összes med.sestra jelöléseket a beton séta, alvás napközben mind a személyzet, nem kvarc kamra jelent egy lechtm, a másik, hogy vegye fel .
  • Natalia Kórház szörnyű tanács kis és 4koyki a WC piszkos csúnya go javítás, mivel a háború talán nem annyira a táplálkozás általában szavak nincsenek felkészülve a sertések kellene a fejét a doktor, hogy készítsen egy tál ételt hadd egyék kell hívni ellenőrzi a vendéglátó részleg rám I fogom tenni
  • Köszönöm Julia személyzeti osztály 1 21y kórház: Head Kalacheva Irina, Olga I. orvos, nővér Podgornova Marina, nővér Galina érzékeny figyelmet a lányom, köszönöm, hogy ilyen emberek vannak.
  • Kórház szörnyű szerelem, hazugság egy éves gyermek a fertőzés, a hőmérséklet 39 és a House of pörkölés hálók az ablakokon, a nap pechet.Vse durva, ne kérdezd, csak elégedetlen, nem akarok semmit, még a gyerekek hazudnak, és nem érdekli őket. disznók. Horror, csak Kashmar, a gyermeket a hő nem tudott talpra állni.
  • Natalia azt akarom mondani, hogy a kórház kiváló! Az arány az orvosok és nővérek, és az is nagyon jó, a gondoskodás és figyelem! Körös-körül tiszta és rendezett! Nagyon örülök, hogy az összes olnits a fiam és én meg itt! Köszönet mindenkinek!
  • Svetlana Ez a horror egyszerű! Ilyen csúnya ritkán ahol találkozik többek között az egészségügyi intézmények. puszta durvaság a személyzet, és mindenki az orvosok tisztítószerek, egyformán durva. Közöny a betegnek: nővér elfelejti, hogy a gyógyszert a beteg kérésére és válaszok „beragadt, nem kell, hogy vége”; és az orvosok több éles: „nem látom a gyermek, én nem tiszta eszközöket, talán holnap.” Egy gyermek 2 éves piros torok már égő hőmérséklet és 39,8. Hozta az este 19h és 14h-ig a következő nap nem csinált semmit, de két lövés, és nem világos, hogy mi, mert az anya nem volt szabad a kezelést, és a nővér „nem emlékszik”, hogy milyen akciót csinált! Hogyan kell kezelni a kórházban, ami úgy néz ki Volgograd az Egészségügyi Minisztérium és miért nem büntetik azokat az orvosokat és feletteseik. Vagy ők „nem tudom”, vagy szeretné tudni.
  • Marina ma mentesül a Infectious Diseases Kórház №21 csak azt tudom mondani, jó, semmi negatív, megérkeztünk érkezett barátságos mosoly 10 perc alatt elkészíteni, és elvittek egy tökéletesen tiszta 3 ág. Sok köszönet az egészségügyi személyzet, a tanszékvezető fertőző betegségek orvos és Anna Alekszandrovna.
  • Az orvos szerint Alevtina irányba jött tegnap a lányával és a baba a kórházba. -20 utcán voltunk a baba tartották a fogadó doboz 40 percig. A személyzet által csak hallotta a kiáltást, elégedetlenség és egyenesen durvaság. Orvos (férfi) általában inkább figyelni, hogy a beteg, síró gyermek körülbelül 10 perc „nevelni”, mert mi hozta a gyereket a kórházba, és Tepe kibogozni senki nem törődött, hogy beteg gyerek 40 perc volt egy elég jó boksz. Zemechu újra - ez a gyermek 5 hónapos. Most öltem érzéketlenség és durvaság, akik a gyermekek kezelésére. És akkor az orvosok panaszkodnak az alacsony fizetések! Igen csinálnak egy ilyen hozzáállás nem érdemes megfizetni a közpénzek (megjegyzés - a pénzünket, amit tartani az összes állami alkalmazottak).
  • Oksana Shatskova Milyen kár, hogy nem lehet hozzá egy fotót e Dorda - Gyermekkórház-ben megnyílt egy pár napig, hogyan lehet helyreállítani - vele, kérjük, vegye figyelembe, hogy a pincében is festeni. A bűz érdemes irreális és mégis nagyon hideg, de ez képtelenség. Már a folyosó anyák babák! Az épület kerül átadásra, és tényleg nem fejezte - a WC ajtó nincs zárva - euro felújítás mégis! és beszélj nehochu - haza akarok menni.

  • Ossza meg ezt a linket!
    és a boldogság hozzád

    A forrás tájékoztatást nyújt által nyújtott szolgáltatások Infectious Diseases Kórház Városi 21 Volgograd. Munkatársaink támogatása (strayutsya) Információ a Clinical Infectious Diseases Kórház 21 MUSES korszerű formában. Akkor észrevett egy pontatlanság a leírás vagy a részleteket? - kérjük, ossza meg velünk a visszajelzési űrlap segítségével.

    28 Vélemények of Infectious Diseases Kórház Klinikai zenei 21, 400005, jégeső, Lenin Avenue, 54, 23-32-51, a

    Internet Oroszországban megszűnt olcsóbb lesz

    Igen. maradéktalanul eleget
  • Kapcsolódó cikkek