23. Emlékezzünk Cech kerületi kórház № 2, a cseh g Gagarina utca 37

Szeretném kifejezni hálámat orvosához Miklós, az ő figyelmét és egyértelmű utasításokat. Azt akarom, hogy külön említést kapcsolatokért felelős munkatársak a betegek - az ápolók és a mentősök mindig tiszta figyelmes és udvarias, ami nagyon szép. Clara G. köszönöm szépen az ilyen elkülönítés és a barátságos és segítőkész személyzet!)) R. s. a görbe a ház 3) bekezdés)

Sok köszönet a háziorvosi CHRB2 Shishkova EI érzékenységüket a betegeket. Fiatal orvos, de mindig mélyen ásni a lényege bármilyen betegséget. Több ilyen orvosoknak. Helena Boldog Új Évet neked, Isten adjon egészséget!

Szeretném megköszönni a személyzet a gyermekek szomatikus ága Csehov kórház Venyukova! Én nagyon kellemesen csalódtam! Mi volt a baba (3,5 g) ott először. A személyi állomány minden kedvezően, hogy a gyermekek és a szülők! Köszönhetően a női alkalmazottak, hogy készítsen az élelmiszer, mind a nővérek, és különösen a fej. osztály és a doktor Zhanna Petrovna Magkaevoy türelem és minőségi orvosi ellátást! Mi volt a tüdőgyulladás. Szintén az osztály (például a. Következő ›

Ez volt múlt pénteken tartott fogadáson az orvos bőrgyógyász Tatiana Sergeyevna (névre nem emlékszem). Ehhez 3 hónapig címzett különböző orvosok: belgyógyászok, bőrgyógyászok, stb a klinikán, a sebész .. Azt meggyötört viszketés és minden orvos vállat vontak, és kinevezte a szörnyű klarotodin enterosgelem. Sense nulla. Megálltam, hogy aludni. Minden borított foltok. A húgom azt tanácsolta, kenőcs, amely a megkönnyebbült - ftorokort. És hála Istennek a szomszéd tanácsolta, hogy menjek egy új bőrgyógyász. további ›

Én 28 éves, én vezettem haza a munkából, és Csehov az állomáson én szédültem. Elmentem a kórházba, elment a recepción, akarta, hogy a kártyát a neurológus, de azt mondta, menjen haza orvosához. De, jó emberek, hogyan érdemes hazavinni, ha rosszul érzem magam, de ők azok, beszélj a menedzser, ott van a recepció, a neve az igazság nem tudom, de azt mondja ugyanezt! Jó emberek, hogy mi jött, én jönnek a kórházba, én vezettem az utcán, rosszul éreztem magam, mentőt hívott, szivattyús! És ők nem szégyelli. további ›

Hazudik neurológia párszor és javítás után. Sok függ a feltételek, ha a javítás nem volt nem tetszik! És hogyan lehet, hogy a javítások, propán szag a szobában és a fürdőszobában (vagy inkább szaga a mosdófülkén), valamint élvezte azonnal. És az étel vált finomabb és jobb egészséget. És nincs gyógyszer nem vásárol, még a tabletták és a férje nem vásárolni, amikor a gyulladás volt a terápiában. És amikor hazudik Moszkvában voltak csomagok gyógyszereket akkor sóoldattal hozott. további ›

Ma jött az USA a gyermek. Orvos: melyik volt azzal, amit diag. nyirokcsomók gyulladása a gyermek, akkor küldtek Önnek. Tehát mit akarsz tőlem. Új nem írok semmit, és nem tudott eljönni, és követte a sok negativitás. Ne tegyen lépéseket fogok foglalkozni a média. Az orvos, aki vezette a recepción - AM Puskin.

Nagyon negatív hozzáállás az alkalmazottak Venyukovskoy kórházba. Kezdve a registry, véget orvosok (nem minden természetesen, de a legtöbb). Egy érzés, hogy ők együtt, az istenek. Íme egy példa arra, hogy az adatbázisban: Kérdés: Mondja, amit órákig tart sebész? Válasz: 8,00-14,00. Kérdés: beírtuk, hogy minden nap 14.30. A: Mit nem tisztán mondjuk nyolc, és letette. Jöttem a kórházba, és az orvos tart 14.30. Nagy! Az ilyen példák nagyon. további ›

Kapcsolódó cikkek