100500 Mit olvas a hűvös interjú Max - egy online magazin - interjú a csillag!

Ez csak valahol a 10. számában én és a barátaim segíteni. Azt, amikor a számítógép gyenge volt, és nagyon jó eszközök, jó kamera, amely képes lőni az összes általuk összeszerelt gyorsabb és jobb. Azaz, a barátaim segíteni.

Arzén: ez, most már több szabadideje van, nem igaz?

Max: Az az igazság, no. Éppen ellenkezőleg, pontosan.

Arzén: Mivel a népszerűsége?

Max: Nem, mert a népszerűsége, és csak sok esetben az igazi, valahogy.

100500 Mit olvas a hűvös interjú Max - egy online magazin - interjú a csillag!

Arzén: Néztem egy interjú mellett ott volt a producer. Mondjuk, ez a gyártó a közelmúltban megjelent? Vagy ez volt a kezdete, és ha egyszer pumpált?

Arzén: És a számlát «Karamba tv»?

Max: Most ezzel a portált, hogy fejlődik. Ott kell gyűjteni a különböző bloggerek és más internetes megjelenés egy helyen. Így az emberek nézni és élvezni.

Arzén: 100500 projekt maga tette meg magad? Vagy Ön abban a reményben, hogy előbb-utóbb, hogy a népszerűsége?

Max: A magam részéről mindent megtett.

Arzén: 100500 Asszisztens nem csak népszerű, hanem a jövedelem valamilyen, nem igaz?

Max: Nos, még nem nagy. Közepes, egy kis pénzt. Úgy értem, nem hajsza mögött, elvileg. Ez általában elvileg csak szórakozásból Érdekelne. Ha vannak olyan javaslatok, lehetőséget kap TV - lehetséges. De 100 500 nem fogok kötni. Mert meg kell kérjük az embereket, akik nézni.

100500 Mit olvas a hűvös interjú Max - egy online magazin - interjú a csillag!

Arzén: A fő függő ventilátor - ez a tanulók. Nem volt panasz a szülők, hogy gyermekük figyel itt?

Max: Gyakran az emberek, akik írnak nekem azt mondja, hogy anya és apa - mint a túl. Valahogy mindenki azt mondja, hogy csak a diákok keresni ... De ha tudom, hogy valahol az utcán, a diákok megtanulják, például. Ez nem a diákok. Egyszer eljött hozzám minden ember körülbelül negyven, a családjával, volt egy kis gyerek. Még egyszer volt ... és az üzlet egyszer egy ember közeledett. Általában sokkos állapotban voltam, hogy figyelnek.

Arzén: Hogy érezte magát a kritikát? És hogy volt-e valaha egy nagyon komoly kritikát?

Max: Imádom, amikor az építő kritikát. Pontosan mikor jelzik a hibákat. Amikor elolvassa és megérti, hogy az emberi jogokat, és nem lenne jó dolgozni rajta. És ha nem csak írni „szemetet”. És én így is tettem - egy nagyon érzékeny ember. Én könnyen bántani, egy csomó, ami bosszantó. De igyekszem, hogy több chorstvym ebben a tekintetben.

Arzén: Hogy érezte magát a cenzúra?

Max: Semmi. Nem szeretem a cenzúrát. Ami a csak verbális - nem látok okot arra, hogy „zapikivat” valamit. Minden ugyanazok az emberek hallható. Az emberek tudják, mindezeket a szavakat. Ha a gyerekek nem hallotta a tévében, akkor hallani az utcán, a szüleiktől. Talán cenzúra és szüksége van, de én nem látok semmilyen értelme van. Számomra ez nem az.

100500 Mit olvas a hűvös interjú Max - egy online magazin - interjú a csillag!

Kapcsolat Használhatja a visszajelzési űrlap