10 értékelés alapján körülbelül Dent plusz Voskresensk g Komsomolskaya utca, 6-a

Mindig nagyon félek a fogorvosok. Mégis, rábeszéltem egy barátom, hogy megy ez a klinikára, hogy Ekaterina, mert már ott volt, és tetszett neki. A hatalmas plusz - az internet-hozzáférést, nem vette észre a várakozási idő (ez volt 15 perc késés). A legrosszabb dolog számomra lőtték a gumi, de nem elég fájt. Igen, és az egész eljárás meglehetősen elviselhető. Ennek köszönhetően a doktor, majdnem megállt, hogy félnek a fogorvosok. Megpróbálok menni előre, és nem fut. Köszönjük!

Kétszer protetikai fogak egy másik kórházba, és elégedetlen volt az elvégzett munkát. Miután úgy döntött, hogy Dent Plus. Az első pillanattól kezdve, belevetette arról, hogy a szakemberek és kedves emberek itt dolgoznak a klinikán, barátságos légkörben. Által végzett munka egy orvos fogpótlás Natalia A., nagyon elégedett. Nos, nagyon köszönöm az érzékeny és figyelmes magatartást Ilona és Sasha.

Szeretném kifejezni hálámat a kezelőorvos Ekaterina kezelés fogaimat nehéz, mégis úgy érzi, nagy szakértelemmel. Mindig köszöntötte mosolyogva, kulturális szolgáltatások méz. személyzetet. Sok lakos a kerület nagyon, nagyon boldog, hogy van egy ilyen fogászat. Egészség és kert őket kemény munka. Isaev VA Ui Meglepett az a negatív vélemények, nyilván hamis a versenyt.

Kellemes hangulatú, barátságos személyzet, kiváló orvosok! Én elégedett volt a legjobb! A munka a lelkiismeret, és nem mi szopni több pénzt a beteg. És az árak a legalacsonyabb a városban, amelyben minden fogászati ​​és összehasonlítani. Tehát, azt ajánlom, lelkiismeret-furdalás nélkül!

Szeretném kifejezni hálámat a fogorvosok klinika „Denta Plus” - Natalia A. és Ekaterina azok érzékeny és barátságos hozzáállást betegeknél. Klinika személyzete mindig jóindulatú. Miután egy rossz fog eltávolítása a klinikán sokáig félt menni sehova, és protetikai ellátás. A tanácsot a barátok, hogy egy találkozót. Velem volt egy beszélgetés, lefényképeztem, felajánlott több lehetőség a protézisek, és ami a legfontosabb, egyeztetés után Natalia A .. további ›

Kapcsolódó cikkek