7. lépést

Ezért, még ha nem ismerik azt az elvet a meditáció, csak vegye be, egy adott szó, mint egy kódot neve, hogy mit fogunk ma csinálni. Fogom leírni, hogy mit kell tennie.







Szánjon időt a magányt. Akkor elég lenne egy pár percig, de akkor azonnal érezni a jó hangulat. Ha már ilyen állapotban - indul a meditáció. Először meg kell tanulni egy egyszerű dolog - ha használjuk a részecske „nem” - az univerzum nem hallotta. Hasonlóképpen, amikor azt mondjuk a gyermek: „Ne fuss” - tette tovább fut. Azt mondják, „Ne szedje a kést” - elveszi a kést. Kiáltjuk: „Ne kiütés homok szemében” - tette dob homokot a szemébe.

Mint egy gyerek, és a világegyetem -, hogy ne hallja a részecske „nem”. Amikor azt mondjuk, „nem akarok félni,” hallja: „Azt akarom, hogy féljen.” Az Univerzum mondja. „Kérem” Az Univerzum mindig reagál a kéréseket. Aztán biztosítja számunkra hihetetlen számú oka a félelem. Nos, ugyanezt a kérést volt. A világegyetem - egy nagyon pontos és hű előadóművész kérésünk. „Nem akarom, hogy félj!” kiáltjuk. „Azt akarom, hogy félj!” meghallja a világmindenség ... „Issue Mrs. Doe több félelmek” - írja az univerzum a to-do lista a mai.

Ezért elengedhetetlen, hogy dolgozzon ki egy kifejezést oly módon, hogy a részecske „nem” nem volt jelen. Ez a részecske „nem” hiányzik. Olvasd el az utolsó 2 egy-két alkalommal. Ön úgy fogja érezni a különbséget magad. Tehát, ha épít egy képet a fejedben nem szója „a” - amit én szeretnék elmenni. A „K” - amit én szeretnék menni, ahol akarok menni?”.







A meditáció maga rendkívül egyszerű. Azt mondod magadnak: „Én vagyok a félelem nélküli”, „nyitott vagyok az alkotás örömét”, „Szabad vagyok című művében”, „én egyszerűen és nyíltan kifejezni magukat a munka”, „Én kap öröm a folyamat”, „Nagyon örülök, hogy az eredmény” - és így tovább. De csak pozitív állításokat, anélkül, hogy egy részecske „nem”. A „Nem félek” - nem illik! És ne feledd, mintegy félelmek - egy szót sem.

Ez a gyakorlat arról szól, hogyan kell tanulni, hogy ne gondolj a fehér majom. Hogyan lehet eltávolítani a tolakodó gondolatokat és a rossz állapotban a fejemből.

Képzeld, azt mondják, hogy a boldogság attól függ, az Ön gondolatait. És ha megáll gondolkodni a fehér majom, úgy, boldogság, és akkor jön. Természetesen az agy kezd panika- „Nem hiszem, hogy a fehér majom, nem hiszem, hogy a fehér majom, nem hiszem, én nem ... én. Én nem ... aaaaaaa, fehér majom. ”. Minden, amit azt hiszem, amúgy is körül forog a fehér majom.

Ha nem akarom boyatsya- minden gondolatomat körül forog félelmek.

A recept egyszerű. Nos, ez minden egyszerű. Abszolút! Fogsz nevetni, amikor hallom. Mivel this- elemi!

Szeretné gondolni a fehér majom? Itt egy recept:

És még jobb, és a kék majom!

És akkor a kék padlizsán!

És akkor a squash kaviár!

És akkor az aratás!

A figyelmet a kérdés? Amennyiben a fehér majom?

Nem így van. A hangsúly áttevődött a „mi nem akarom”, hogy „mit akarok.” Nem akarok félni. És mit akarok? De általában szeretnék létrehozni félkövér, ecstasy. És hogy van? A döntetlen képet a fejedben?

... Imádkozom a képlékeny állapotban. Meditálok a fényes jövő, amit nem kell gondolni, hogyan lehet megbirkózni a félelem. Nincs hely a félelem.

Amíg meditálni, csak 2 vagy 3 percig, akkor nem csak azt mondod magadnak: „Nyitott vagyok az öröm és öröm a kreativitás,” képzeli el a képet. Te már ott van, benne egy szép élet, hogy hol van a félelem nélküli. Amit ott? Mi van még? Azt hiszem, tetszeni fog ez a kép ... én biztos vagyok benne!

Sok időt tölteni, hogy nem szükséges. 40-120 másodperc egy nap ...

Akkor invesztálhat sok időt a saját fényes jövő?