5 hatékony módja, hogy megtanulják a lengyel nyelv rövid távon - az élet Lengyelországban

Tanulás idegen nyelv - nem könnyű. Mi van, ha az ember egy pár hónap fog Lengyelországban és arra vágyik, hogy forgassa könnyedén a lengyel környezetben?

Mielőtt elkezdené, egy pár szót mondani magamról.

Én szabadon foroghat a lengyel média és folyamatos kapcsolatban a lengyelek.

Személy szerint én már próbáltam sok szempontból, hogy jól érzik magukat a lengyelek körében.

A következő idézet magad módon:

1. Keressen egy tanár, vagy részt vesz a Teach.

Természetesen a legjobb, ha bérel egy jó oktatót, aki korrigálja a vonat bármely területén. De ha ez nem lehetséges, akkor a bemutató. A hatás természetesen nem, de ez jobb, mint a semmi egyáltalán, hogy nem a tanulmányok területén a lengyel nyelvet.

Tudom ajánlani az egyik önsegítő nem rossz - bussu.com.

Azonban szeretném figyelmeztetni előre, hogy ez a bemutató fizetik, és az ok, amiért nem használja azt - automata kivonás a kártya a felhasználó tudta nélkül. Ez azt jelenti, mentél keresztül, egy ilyen tanfolyam, de még mindig Op, és a fiók már egy hónappal korábban eltávolították denyuzhku, hogy nem fog visszatérni. Ezért azt javasoljuk az ingyenes verzió.

Személy szerint én használtam különböző módszerek tanulmányozása a lengyel nyelvet. Vettem tanfolyamok, volt egy tanár, plusz dolgoztam párhuzamosan a gyakorlatokat, és használja fel a következő módon.

2. Filmek és tévéműsorok a lengyel nyelvet

4. BYC jak Kazimierz Deyna

5. Kochaj i tancz

Gosia andrzejewicz - Otwórz Oczy

Enej - Skrzydlate Rece

Meghallgatjuk lengyel dalokat a következő módon: push vk.com saját hangfelvételek a dal, hogy a dalszövegeket. Olvassa el a szöveget, a fordítás nem érthető beszéd. Akkor már hallgatni a fülébe. Használja ki ezt a több, mint az hallgatja a zenét.

4. Reading Lengyel könyvek

Lengyel könyveket olvasva, könnyen alkalmazkodni a lengyel környezetet. A könyvekben van egy ismeretlen szó, plusz köszönhetően ez a módszer, akkor jobb lesz beszélni lengyel. Oktatási könyvek az interneten unalmas. Egy jó hatással, azt javaslom, vásárolja meg a könyvet lengyel üzletekben (akik ezt a lehetőséget).

Jane Austen «Opactwo Nortbanger»

Nicholas Sparks «slub»

Ewa Foley «Zakochaj się w życiu»

Olvasd nagyon óvatosan, hangsúlyozzák az ismeretlen szót, tanítani új szavakat 10 szó naponta, és a hatás nem teszi sokáig várnia. Egy hónappal később, akkor előfordulhat, hogy mindenki megérti a lengyel, jobban beszélnek, és használja az új szavakat.

5. Természetesen a gyakorlatban

5 hatékony módja, hogy megtanulják a lengyel nyelv rövid távon - az élet Lengyelországban