10 kevésbé ismert tényeket az élet a Marilyn Monroe portré, OK!

Ma, Marilyn Monroe lenne 90 éves, de a díva már régóta halott. Ő tudja szinte mindenki, de kevesen tudják, hogy ő nagyon bizonytalan és zakompleksovannym ember. Azon a napon a születés szőke szépségek, azt javasoljuk, hogy többet tudjon meg egy kicsit, és talán nézd meg egy kicsit másképp.

1. Marilyn Monroe 1926-ban született, de még mindig egy ikon a szépség és a nőiesség. És kevesen tudják, hogy az élete nem volt olyan gondtalan, mint amilyennek látszik.

2. Marilyn Monroe attól tartott, hogy a nézők tartanám „frivol bolond”, így aktívan részt vesz a különböző hatású stúdiók.

3. Szinte az összes örökölt hagyott Marilyn Monroe közeli barátja Lee Strasberg. „Azt hiszem, Lee megváltoztatta az életemet, mint bármely más ember” - írta naplójában díva.

10 kevésbé ismert tényeket az élet a Marilyn Monroe portré, OK!

4. Annak ellenére, hogy Marilyn Monroe tartják a szex szimbólum, vallotta naplójában: „Én mindig nagyon fizikailag rögzíthető. Mindig is arról, hogy velem, hogy valami baj van. "

5. Ezen kívül, a színésznő, aki volt és marad egy példakép sokak számára minden nap valaki találkozni, tanulni, kommunikálni, már nagyon szoros, és valóban félnek az emberek. Ezen kívül ő volt házas háromszor, de minden alkalommal félt sétálni a folyosón. „Én mindig rettenetesen félt, hogy valakinek a felesége, mert az élet megtanított arra, hogy senki ember nem tud szeretni egy másik végéig, tényleg.”

6. Ahhoz, hogy a felesége a harmadik felesége, Marilyn Monroe áttért a zsidó vallásra. Ő nagyon szerette Arthur Miller és bízom benne, mint én. Ez volt az árulás végül aláásta a hitét az emberekben. De díva előre látta baj. Úgy érezte, hogy az élete minden túl tökéletes, ez nem történik meg az életben. Her pszichológus bevallotta: „Nem tudom megszokni a gondolatot, hogy ő is szeret engem. Még mindig várja, hogy hamarosan vége. "

10 kevésbé ismert tényeket az élet a Marilyn Monroe portré, OK!
Marilyn Monroe és Arthur Miller

7. Úgy tűnik, hogy Marilyn kellett úszni a férfi szerelmét, de ő mindig úgy érezte, magányos. Naplójába ezt írta:”... az első érzés, nem volt harag - inkább néma érzés, hogy adott nekem, és a fájdalom, hogy összeomlott valamilyen ideális forma igazi szerelem. Az első gondolata az volt, a teljes megaláztatás, elszakadás a férfiak (az összes ezeket a gondolatokat a kezemben most remegés). "

10 kevésbé ismert tényeket az élet a Marilyn Monroe portré, OK!

9. Mielőtt lett színésznő, közben a második világháború, Marilyn dolgozott repülőgép gyár - Ellenőrizze a hatékonyságát ejtőernyők. Ott volt, és észrevette, hogy a fotós, aki kereste a „friss arcok”.

10. Marilyn Monroe soha nem volt sovány. De ő nagyon keveset evett. Színésznő lehetne tölteni egy egész napot egy narancslé, de még mindig nem volt ridegség.

Kapcsolódó cikkek